Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дестинация : Орлово око ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дестинация : Орлово око ?

    А, не! Това е монтаж.

    В другата тема Росен я слага наравно с Хондите

    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
    Една къса Фруктиерка викам аз с Ц20НЕ мотора.
    ....
    и си е по жип и от Кията на Пенчо и от всите Хонди разни...
    А ти смееш да се катериш покрай УАЗ -ките и Гегите с рошави гуми ... Че и във стоков вид.

    Не те е срам!

    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • От: Дестинация : Орлово око ?

      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
      А, не! Това е монтаж.

      В другата тема Росен я слага наравно с Хондите



      А ти смееш да се катериш покрай УАЗ -ките и Гегите с рошави гуми ... Че и във стоков вид.

      Не те е срам!
      Искам да я видя тази кия с тези гуми през Ноември на вълчи камик
      Щото аз съм бил там ама с други гуми.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • От: Дестинация : Орлово око ?

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        Искам да я видя тази кия с тези гуми през Ноември на вълчи камик
        Тази Кия през ноември с тези гуми, ще върви точно толкова, колкото и друг подобен автомобил с тези гуми.
        И даже не успя да качи над 96-97 градуса...хората от снимката + един мъж около 100 кила и 30-тина килограма багаж
        Панайот Бърдарски
        0887 60 77 22

        Коментар


        • От: Дестинация : Орлово око ?

          Аз продължавам да недоумявам за какъв офроуд става на въпрос там,какъв е тоя сложен терен.Аз дори не помня как съм стигнал до там,помня само че имаше кал..Клиренс,бавни..баси...
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Дестинация : Орлово око ?

            Това е като фалшивите новини: Колкото повече се говори за тях, толкова по-истински стават.
            Истината е, че на Орлово Око се качват всички паркетници, стига шофьорът да може да го понесе.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Дестинация : Орлово око ?

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Аз продължавам да недоумявам за какъв офроуд става на въпрос там,какъв е тоя сложен терен.Аз дори не помня как съм стигнал до там,помня само че имаше кал..Клиренс,бавни..баси...
              Ами с тези реклами за нови коли подходящи за БРУТАЛЕН ГРАДСКИ ОФРОУД, подобни терени им се виждат като лунни пейзажи. Някой беше казал, ама кой да го слуша: не става само с ядене.......
              Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
              Стефан Арзатов

              Коментар


              • От: Дестинация : Орлово око ?

                Преди 2 години като ходихме на Орлово око горе долу по средата на пътя видяхме това , младо семейство от Пловдив. Питам ги от къде са се качили , казаха че по стръмното са излезли. Нагоре пътя беше с доста оголени камъни , та оставиха Субарото и се качиха при нас в УАЗа. Та така за * якия * офроуд там.
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Дестинация : Орлово око ?

                  За пеесе кинта изобщо няма да си троша колата, нищо че ще се качи.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Дестинация : Орлово око ?

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    За пеесе кинта изобщо няма да си троша колата, нищо че ще се качи.
                    60 и ще дойда да те кача с УАЗа
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Дестинация : Орлово око ?

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      60 и ще дойда да те кача с УАЗа
                      Няма ли да ти излезе солено от Благоевград до Триград и обратно
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Дестинация : Орлово око ?

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Няма ли да ти излезе солено от Благоевград до Триград и обратно
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20180822-091929.jpg
Прегледи:1
Размер:64.1 КБ
ID:5797583...При 20/100 газ , ще се справя
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Дестинация : Орлово око ?

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Няма ли да ти излезе солено от Благоевград до Триград и обратно
                          Ма Ич му не уценяш жеста !
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Дестинация : Орлово око ?

                            За Орлово око не знам, но за ВЪлчи камък това лято бях и отново заявявам - по пътя на местните превозвачи на туристи може да се мине само и единствено с автомобил с бавни. Никакви паркетници и прочие нямат работа там. Виж ако се използват обходни пътища, а има такива, то не е проблем и с прежалена по-височка лека кола.
                            Панайот Бърдарски
                            0887 60 77 22

                            Коментар


                            • От: Дестинация : Орлово око ?

                              Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
                              ... може да се мине само и единствено с автомобил с бавни. Никакви паркетници и прочие нямат работа там. ...
                              Каква ти е дефиницията за "паркетник"? Че аз се сещам за един куп такива, които си имат не само бавни, ами и LSD, че и по-сериозни блокажи.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Дестинация : Орлово око ?

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                За пеесе кинта изобщо няма да си троша колата, нищо че ще се качи.
                                Да бе, да! Ако отидеш с ей това от аватара до Ягодина, изобщо не си те представям да го паркираш пред пещерата и да се качиш за 50 кинта на някой друг джип.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X