Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дестинация : Орлово око ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дестинация : Орлово око ?

    Що?Заляти с шоколад или без ,може и по-грознЕчки и те душа носат!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Дестинация : Орлово око ?

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Чавдаре, качвал ли си се до горе с Гранда? Притеснява ме евентуалното прегряване на скоростната кутия.
      Не съм, ама не виждам причина да не може. Примерно, пред мен Гранд V8 си се качи на Монек над Кърджали, което си е бая стръмен баир. Моят 4.0 само на задно (с откачен преден кардан) е излизал на места (стръмно изкачване с леко сипеест характер), където на Патрула щях да включвам бавните.

      Скоростната кутия нали си има охлаждане. Виждал съм на Вранглер Рубикон да му светва лампата за температурата на автоматика, ама освен дето се катереше по разкалян стръмен баир ме влачеше и мен с Галопера (бях останал без предно с извадена полуоска насред гората).
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Дестинация : Орлово око ?

        Тая приказка за дифа и аз я знам,евала Тоше имаш същите снимки като мойте като се качвах преди 4 години.Но аз бях там март месец и имаше снежец тук-там..
        Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
        Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
        Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
        Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

        Коментар


        • От: Дестинация : Орлово око ?

          10 лв. е на човек, ама ако сте 5-тима.......т.е. 50лв. е курса, като сте 2-ма пак е 50лв.
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: Дестинация : Орлово око ?

            Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
            Тая приказка за дифа и аз я знам,евала Тоше имаш същите снимки като мойте като се качвах преди 4 години.Но аз бях там март месец и имаше снежец тук-там..
            Ако можеш да ги намериш и да ги качиш тук, хич няма да има сърдити. Тъкмо да видим и малко снежец в това горещо време.

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            10 лв. е на човек, ама ако сте 5-тима.......т.е. 50лв. е курса, като сте 2-ма пак е 50лв.
            Преди няколко седмици като бях там, бяха казали, че е 60 лв. за целия джип. Дали има значение от джипа - нямам представа.

            Коментар


            • От: Дестинация : Орлово око ?

              60 лв. са 2 зареждания газ на Фронтиерата,София -Китен!Ама за тия хора ден-година храни сигурно!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Дестинация : Орлово око ?

                Освен гориво имаш и амортизация и ремонти. А и трябва да се изкарат пари да се яде.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Дестинация : Орлово око ?

                  е, 50 лв. беше преди 2-3 години, но никого не качват насила
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Дестинация : Орлово око ?

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Освен гориво имаш и амортизация и ремонти. А и трябва да се изкарат пари да се яде.
                    Абе гледана машина и дръта да е ,от такъв терен и с добро каране не се плаши!И да смениш нещо ,не е всеки месец,даже и в година не се вкарват много пари в текущи ремонти !Зависи и от машината де!Това и за уеба е така,ма и не требват само за леб!Де да беше само той!Ходих тая почивка до "Бегликташ" там няма стръмни терени като на Орлово и разни други, имаше голяма група за офроуд разходка от Приморско .Е имат си работа, бая групи качват до горе и горе по желание по разни трасета за снимки и за тръпката!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Дестинация : Орлово око ?

                      Доколко е достоверна информацията не знам, но да добавя за разходите по джиповете, които се качват редовно до Орлово око:

                      1. Въздушен филтър се сменя сравнително често, защото там всичко е прахоляк;
                      2. Чисто нови гуми заминавали за един сезон;

                      Сигурно има и други разходи, за които не са ми споменавали.

                      Коментар


                      • От: Дестинация : Орлово око ?

                        Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                        Доколко е достоверна информацията не знам, но да добавя за разходите по джиповете, които се качват редовно до Орлово око:

                        ...
                        Няма какво да им правим сметката на хората. Всеки е в правото си да си определи цената на услугата, каквато поиска, пък пазарът си казва дали е висока или не. Който няма с какво или не е уверен в себе си и/или в машината си - да ползва подобни услуги.

                        Ама някой, който е помирисал офроуд, трудно ще го качиш някой друг да го вози ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Дестинация : Орлово око ?

                          Миналата година един много готин пич ме качи с гаджето до орлово око с една Уазка за 50 кинта, понеже бяхме двама. Като разбра че се кефим на екстремно каране мина направо напряко през каманяка и баира, и от том ни върна... общо взето ако имам път натам бих му дал още 50 само да ме повози
                          0-

                          Коментар


                          • От: Дестинация : Орлово око ?

                            60лв. Цена от тая неделя. Освен гориво и амортизация, нека да се смята и надницата човека. В момента правят по 2-3 курса на ден, щото вече са в повече. Нямам желание да им гледам в купичката, като ги гледам не са забогатели...
                            После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                            Коментар


                            • От: Дестинация : Орлово око ?

                              Джиповете към Орлово око с всяка следваща година стават все повече и повече. Направо си беше като керван последния път, когато се качихме група от 3 джипа: 2016-та. Наложи се да разплитаме задръстването на Буйновското ждрело, че 22-ри Септември нали е празник, та народ - бол. А пък местните нищо не бяха организирали за да улеснят разминаването. Ако искаш да развиваш туризъм, трябва да направиш някаква сгода на туристите. Който е ходил там, знае за какво говоря.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Дестинация : Орлово око ?

                                Качване на Вълчи камък с Кия. Стоково окачване и заводски размер летни гуми. Нагоре - по пътя на местните превозвачи. Стръмни места, само първа бавна. Немислимо за кола без бавни.
                                Надолу - заобиколен маршрут, защото жената каза че ще слезне пеша доста стръмно бе на места
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180722_143710 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:576.2 КБ
ID:5797547
                                Панайот Бърдарски
                                0887 60 77 22

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X