Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плиска, Карел Шкорпил, ... Шкорпиловци и околностите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Созопол

    Вече сме на Южното Черноморие, и както вече споменах Райския залив между Созопол и Каваците е почти изцяло застроен.

    Не че имам нещо против, всеки си прави със собствената земя каквото иска, просто не бяхме идвали много отдавна и мен и съпругата ми ни натъжиха малко носталгични спомени за тези места.


    Въпреки всичко мисля, че пак намерхме добри места за снимка поне.

    Края на плажа на бившия къмпинг "Веселие", който официално е закрит.


    Водорасло с добре поддържана прическа.


    Някъде преди комплекс Дюни.




    Пасаж от медузи.


    Хайде стига толкова сме се заплесвали, че ще закъснеем за среща с Голди и фамилия.
    Пък и се огладнява надвечер.


    А това са малко лоши снимки от нощното каране след Голди до к-г "Градина".










    Както споменах тук на една дюна опрях прага и не можах да продължа. Добре, че имаше приятел с колан наблизо. Не се наложи да сефтосам моя.

    На другия ден минахме пак същия участък по светло без проблем. На фамилията май вече започна да и харесва. Ами така е, като няма вече София Ленд и "Влакче на Инди" в София.

    Едната машина на първа линия


    ... и другата малко скромно застанала по-назад


    Понеже отскоро се познаваме и не знаех за някои от другите умения на Голди, ми беше много интересно, когато задуха подходящия вятър ...

    Впечатляващо.








    Още веднъж благодаря на Голди за приятните моменти.

    Последна нощна разходка покрай възстановената Южна крепостна стена и Кула на Созопол от IV-XIV в.




    На другата сутрин ...


    Това е. За мен това не бяха скучни дни и ми беше интересно, надявам се и на Вас.
    Съжалявам, ако съм прекалил със снимките, но впечатленията бяха доста и просто ми се искаше да видите всичко.
    ... to be continued

    Коментар


    • #17
      До: Шкорпиловци и околностите

      Първоначално публикуван от Ivich Преглед на мнение
      ..........
      Сега вече ми стана ясно , защо мястото е любимо за разходки на Пърси и други от Варненската група и горите са пълни с черни пътчета. Ей, да не сте намерили златото и да си траете.
      ...
      АА , златото го намерихме , там ходим заради барбекюто ,не си носим месо , то си ни чака там (прасенцата)

      ПС Съжалявам за тогава , но Пърси беше без съединител , а аз без серво (още ме болят ръцете)
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #18
        До: Плиска, Карел Шкорпил, ... Шкорпиловци и околностите

        Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
        А някое "екологично" прасенце не успяхте ли така.... ммм.... да опитате някакси?
        И на мен ми хрумна същата мисъл, ама нямаше съмишленици наоколо, сам нямаше да се справя и се наложи да се откажа.

        Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
        АА , златото го намерихме , там ходим заради барбекюто ,не си носим месо , то си ни чака там (прасенцата)
        ПС Съжалявам за тогава , но Пърси беше без съединител , а аз без серво (още ме болят ръцете)
        Пожелавам Ви бързо да влезете във форма, че докато Ви наглеждах "ловните" полета забелязах, че популацията на прасенцата се е увеличила.
        А баланса не трябва да се нарушава.
        ... to be continued

        Коментар


        • #19
          До: Плиска, Карел Шкорпил, ... Шкорпиловци и околностите

          Браво Ivich, страхотен материал
          LZ1PER

          Коментар


          • #20
            До: Плиска, Карел Шкорпил, ... Шкорпиловци и околностите

            Браво, хубаво изкарване, добре отразено,
            Че нещо напоследък се улавям че "живея" (съпреживявам) разходките на другите и май никак не е зле

            Коментар


            • #21
              До: Плиска, Карел Шкорпил, ... Шкорпиловци и околностите

              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
              Че нещо напоследък се улавям че "живея" (съпреживявам) разходките на другите и май никак не е зле
              Определено и така става, пести време и средства , ама пък твоите са доста запомнящи се.

              Това лято, всеки път като слушах песента "Relax" на Мика, в главата ми изплуваха кадрите и гледките от клипа ти от Етрополския балкан.
              Не се оплаквам, обаче.
              ... to be continued

              Коментар


              • #22
                От: Плиска, Карел Шкорпил, ... Шкорпиловци и околностите

                Почивката ти е била доста интересна . Но нищо не си писал за раннохристиянската базилика в Шкорпиловци. Интересува ме къде точно се намира? Ако можеш и координати да дадеш....

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X