Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: В Гърция със затъмнени стъкла?

    Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
    Колкото за теглича, да разбирам ли под сваляне само "куката" с "ябълката", че всичко останало би било глупост?
    Да.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #32
      От: В Гърция със затъмнени стъкла?

      Ходих на концерта на AC DC с хондата и са ми затъмнени задните стъкла.Нямал съм проблем за това.На излизане от Атина един полицай с мотор караше 4-5 км зад мен и ме наблюдаваше .Когато ме изпреварваше се изравни с мен,огледа отстрани колата и хората които бяхме вътре и си замина без да ни спре.Но бяхме и четиримата с колани.Предполагам че не е проблем за задните стъкла.Поздрави

      Коментар


      • #33
        От: В Гърция със затъмнени стъкла?

        Затъмнените стъкла са проблем, колега! Въпросът е дали ще ти приложат закона , което зависи и от настроението на полицая! Имам колеги, които са имали проблеми със затъмнени стъкла! Единият бе трил в продължение на час фолиото с ключа на колата, а другият се бе разминал само с предупреждение и записване на номера му на КПП-то! Относно теглича...моя не се сваляше, но имах късмета да попадам на "добри" момчета!))

        Коментар


        • #34
          От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

          Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
          Колега проблема не ти мърда със затъмнените прозорци,а ако имаш и теглич ,който на се прибира под купето и да е скрит ,проблема ти став около 500 евро.
          Потвърждавам това мнение!

          Коментар


          • #35
            От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

            Незнам,сега се прибирам от там караха със затъмнените прозорци и теглич.
            878511557

            Коментар


            • #36
              От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

              И аз карам с теглич, ама под страх! Вероятноста да отнесеш глоба за теглич е само ако те спрат за нарушение! По законите им глобяват за тези неща! )) Пожелавам на всички да не се случва!

              Коментар


              • #37
                От: В Гърция със затъмнени стъкла?

                Миналата година бяхме със съпругата ми за близо 10 дена в Гърция, като при това съм навъртял повече от 3 000 км. там - Кулата-Солун-Атина-Пирея-о. Крит (само там около 800 км.)-Пирея-Атина-Солун-Ксанти-Златоград. Колата е със затъмнени предни и задни прозорци. Никакви проблеми с нищо, а полицаи имаше много (беше времето на стачките).
                Карай си внимателно и спазвай ограниченията и няма да те притесняват техните полицаи. Между другото за радар-детектор влизаш в затвора.
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • #38
                  От: В Гърция със затъмнени стъкла?

                  Като оставим настрана махленския фолклор , все пак темата е интересна! Ако има някой запознат със законите в Гърция нека сподели как стоят нещата с тегличите и стъклата! ......

                  Коментар


                  • #39
                    От: В Гърция със затъмнени стъкла?

                    Ние пък минахме Златоград-Ксанти-Кавал`-Гоце Делчев : Точно двама мотористи над Кавала имаше през целия път. Абсолютна никаква полиция. Спокойствие.
                    Влезнахме в Гоце Делчев и на междуградски път , патрулката с 30км/ч. По завоите....

                    Коментар


                    • #40
                      От: В Гърция със затъмнени стъкла?

                      Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                      Като оставим настрана махленския фолклор , все пак темата е интересна! Ако има някой запознат със законите в Гърция нека сподели как стоят нещата с тегличите и стъклата! ......
                      Автентичноста на "махленския " фолклор може да бъде проверена на ГКПП Илинден -Ексохи!

                      Коментар


                      • #41
                        От: В Гърция със затъмнени стъкла?

                        и както пита колегата по - горе, но никой не му обърна внимание, как се доказва че стъклата ми не са потъмнени фабрично?!?! освен ако майстора не си оставил ръцете.

                        Коментар


                        • #42
                          От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

                          Добре за теглича разбрахме, ами ако имаш лебедка отпред дали пак няма да има проблеми заради "предната кука".

                          Коментар


                          • #43
                            От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Малка извадка. Сумите са в евра.
                            Превишена скорост до 20км/ч- 40Е
                            20-30Км- 100Е
                            над 30Км - 350Е + 60 дни без книжка
                            Алкохол 0,4-0,6 на хиляда- 700Е + 90 дни без книжка и рег. табели
                            над 0,6 -1200Е + 180------------------'---------
                            Неправилно изпреварване- 700Е + 20 дни
                            Използване на радардетектор 2000Е + 30дни
                            Прекомерен шум- 200Е
                            Без колан- 200Е

                            Има и още много.
                            Спират ме на ограничение 50 със 120 и неправилно изприварване.
                            И ми пишат глоба от 33 евро и 50 цента.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • #44
                              От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              Спират ме на ограничение 50 със 120 и неправилно изприварване.
                              И ми пишат глоба от 33 евро и 50 цента.
                              Казва ли ти някой? Да не са те сваляли?

                              Коментар


                              • #45
                                От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Казва ли ти някой? Да не са те сваляли?
                                Едва ли много съм грозен, пък и белизници искаше да ми слага защото му дърпах ръката да не пише докото ми каза колко е глобата.

                                Но там има един (закон) те викат и ти викаш.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X