Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване до Одрин ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пътуване до Одрин ?

    Днес се прибрах от Одрин.Одрин всичко си е по старому. На влизане вчера през Лесово бяхме две коли. На връщане през Капитан Андреево. На Капитана стана малко опашка само в едната колона/по закона на Мърфи бях в нея/,40-50 мин. повисях.
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #17
      От: Пътуване до Одрин ?

      Има и са много,но умишленно не ги допущат в района на магистралата и КПП-то и от двете страни за да не създават напрежение и неудобства.
      Иначе избягвайте да преминавате между 7:30-8:30 / 19:30-20:30 часа,тогава се правят смените !
      Use since:
      OpenBSD 3.x
      FreeBSD 4.x
      Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

      Коментар


      • #18
        От: Пътуване до Одрин ?

        И аз в тези часове не минавам.
        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • #19
          От: Пътуване до Одрин ?

          Ходих, върнах се, без никакви проблеми. Има бежанци - в Одрин ги видях на една поляна с пехливански скулптори, стояха си кротко , имаше и полиция , мяркаха се и журналисти. По - късно и в града в една градинка между две джамии имаше по-голяма група, пак спокойни - на отсрещния тротоар алъш - веришът си върви. Имаше и няколко пешеходци с фенерчета през нощта на пътя между Слънчев бряг и с. Баня , ама баш по средата на нищото.
          С две думи журналистите полагат усилия да си заслужат заплатите.

          Коментар


          • #20
            От: Пътуване до Одрин ?

            Използвам темата да питам за пътуване в Турция с автомобил собственост на българско юридическо лице. Има ли проблеми с минаването на границата? Необходимо ли е пълномощно (общо или изрично за Турция)? Ако е необходимо с превод на турски език ли да е?

            Чувал съм че има ограничения за възрастта на автомобилите влизащи в Турция - или 15 г. или 20 г. Така ли е?

            Коментар


            • #21
              От: Пътуване до Одрин ?

              Влизал съм много пъти със служебен автомобил, задължително с пълномощно, нотариално заверено. Моето е само на английски и на български.
              Сега ще наскочат останалите колеги, че е задължително да е и на турски език. Не мога да кажа дали е задължително, но от 7-8 години си карам по моята си схема и не съм имал проблеми. А ако е с една и съща кола след първото влизане, турчина само пита за него и като го види в ръцете изобщо не го поглежда. С нова/различна кола схемата се повтаря. Първото влизане оглежда и натам без много формалности.
              Но Зелената карта винаги се гледа!!!
              За възрастта на автомобила аз съм чувал за 10год, но не съм сигурен, макар че съм мяркал доста по-стари от 10год. български автомобили по пътя за Истанбул.

              Сетих се, че май задържаха по едно копие и нашите и турските полицаи. С две думи носи си и копия.
              Последно редактирано от Georgi_G; 25-09-15, 13:06.

              Коментар


              • #22
                От: Пътуване до Одрин ?

                До 20 години трябва да е автомобила.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X