Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Бизнес" разходка до Греция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Бизнес" разходка до Греция

    Дремя си значи в четвъртък следобяд. Класически - на дивана пред телевизора. Тъкмо сънувам, че съм попаднал на тропичен остров населяван от амазонки и ми звъни ГСМ-ма. Мамка му - пак не съм го изключил. От другия край на линията се хили Иван и разправя - утре сутринта спешно заминаваме за Греция! Дълбок размисъл от моя страна. Опитвам се да изгоня една особенно напориста амазонка. Напрегнато мълчание...... и изведнъж ми светва! Ами да! Пристигнал е кораба от Южна Америка. Отиваме да вземем бял прах!!! Бизнес инвестиция Отивам да взема Иван рано суринта на другия ден и отпрашваме с мръсна газ. Е, не съвсем мръсна - малко под стоте. Пристигаме в Солун и безмилостно ни сервират новината, че разните там руснаци, македонци, албанци, сърби и други си спретнали търгче и без да ни изчакат изкупили прахчето. Ами сега? Сядаме и потъваме в размисъл:



    Решаваме, че след този бизнес най-доходоносен е този с мацките на повикване Само че нямаме контигент. Иван вика - аз съм инвестирал в гориво да дойдем до тук и не мърдам без далавера. Решаваме да търсим мацки. Обмисляме и стигаме до заключенито, че мацки трябва да има на морето. Отиваме до брега и що да видим.....





    ....ами да! Няма жива душа Да не говорим за други работи.....
    Пак сядаме на съвещание.





    На Иван започва да му става лошо. Боли го глава. Инвестирал е ОЩЕ пари в гориво.



    Тръгваме отново......





    .... с идеята да намерим някое гъзарско място и там да търсим мацки. Караме, караме и гледаме табела "Паралия".



    Иван вика - пич щом има паралий, ще има и мацки!!!! ЗАВИВАЙЙЙЙЙ





    Ами да! Изглежда супер. Има надежда. Тръгваме да огледаме





    Даааааа, с оглеждане не става! Решаваме да питаме някой. Намираме, че най-запознат ще да е собственика на комплекса. Понеже, обаче всички ни е срам да питаме директно за мацки, възлагаме задачата на Поля. Нали е жена - ще изглежда по безобидно



    И най накрая радост в редиците ни! Мацки имало! Тръгваме из комплекса със собственника да ги търсим.





































    Следва продължение...........

  • #2
    Re: "Бизнес" разходка до Греция

    Изведнъж както си се разхождаме и търсим мацките, собственника надава вик. Ето ти, ето ги !!!



    Потресени сме! Иван, обаче /нали е старо куче/ мрачно промърморва - тия много черни, БРЕ! Собственника гледа виновно върха на обувките си. Иван продължава - сега за това, че ни загуби скъпоценното време с тия чернилки ни даваш безплатно по една стая, отиваш си в офиса и ни даваш най-добрите цени които някога си давал. Византиец такъв! И ме ръга в ребрата - снимай всичко, ще го пуснем във форума и ще ги доведем всички. Поне горивото да избием

    Залавям се със задачата:

    Детски кът - занимават децата докато си печете дупетата



    Стаите отвън





    Стаите отвътре















    Изглед от стаите





    Хотела





    Иван е доволен - Ало, Верче, нагласихме далаверата



    Днес сутринта си тръгнахме. Е, не успяхме да врътнем 2-3 милиона, но поне да си избием 100-те лева за гориво. Така че стягайте се да ви водим. Имаме пари да избиваме Организацията я оставям на Иван



    Коментар


    • #3
      Re: "Бизнес" разходка до Греция

      Аууу как може да пускаш таквиз компромати Верче каза:Повече без
      мен-НЕс тези чернилки бог знае какво ще ми доведеш другият
      път.Ей тва еБизнесът пропадна и май ще прежаля транспортните разходиОбаче нали съм си комбинатор открих друга далИвера
      Другият път на Атон-нали там жени не пускат та няма за какво да ги
      вземаме
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #4
        Re: "Бизнес" разходка до Греция

        алелееееееее

        Севдо, с такова чувство за хумор си го описал, че го обявявам за РЕПОРТАЖ НА МЕСЕЦА в мойта си класация

        Поздрави!!!!!
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          Re: "Бизнес" разходка до Греция

          Хумора си е хумор, НО наистина мястото е райско и наистина ни дадоха супер специални цени. Така че ще организираме едно ходене до там за всички желаещи.

          Коментар


          • #6
            Re: "Бизнес" разходка до Греция

            Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
            наистина мястото е райско и наистина ни дадоха супер специални цени. Така че ще организираме едно ходене до там за всички желаещи.

            КОГА ???
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              Re: "Бизнес" разходка до Греция

              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
              КОГА ???
              По препоръка от местните най-доброто време е краят на септемри и
              целият октомври.Казват че водата тогава е най-топла и времето не
              поднасяло изненади.А и не на последно място - цените тогава нямат
              нищо общо с тези през силният сезон,юли-септември.Хвърлихме и по
              едно око наоколо и има мегдан и за офроуд.И понеже това лято се
              очертава да сме там доста пъти ще опитам да се свържа с някои местни
              фенове на офа/има ги много в см. видяхме доста наточени джипки/ та
              да ни светнат кое как.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #8
                Re: "Бизнес" разходка до Греция

                Ако правите някаква организация ме пишете и мен на 100%, нямам претенций кога да бъде?
                LZ1PER

                Коментар


                • #9
                  Re: "Бизнес" разходка до Греция

                  Севдо, репортажа ти е супер

                  и аз ще се включа в далаверата на есен...
                  LZ1RED

                  Коментар


                  • #10
                    До: "Бизнес" разходка до Греция

                    Браво Севдо, хубав репортаж. Чак сега го видях. Хубаво място, прилича много на района на източно крайбрежие на втория ръкав или на западното на третия. Внимавайте с "малакитата" - познавам им душиците / поне на мъжките малакита/ от много години - ако им падне да ви пре таковат, направили са го, без да им пука от нищо.
                    Поздрави
                    Тодор Томов
                    =============================
                    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                    Коментар


                    • #11
                      До: "Бизнес" разходка до Греция

                      Тая тема я виждам за сефте. Севдо, изби рибата. Това е най великия пътепис.
                      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                      Коментар


                      • #12
                        До: "Бизнес" разходка до Греция

                        Да, гърците са византийци отвсякъде! Относно организираното ходене до там съм пуснал друга тема. Водим все още преговори за условията и цените за настаняване.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X