Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Калифорния 2010 в много снимки

    Гледам,гледам и търся кусури,и тъкмо се ядосвам от завист,че няма ,виждам в парка,с едната лампа,горната част клюмнала настрани-срамота,на какво прилича това...Гледам снимките,па стана да погледна през прозореца...,че иначе се замечтах...Човече,жив и здрав бъди,и неспирай да снимаш
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

    Коментар


    • #62
      До: Калифорния 2010 в много снимки

      Разбира се, че се цапа, но се почиства бързо.

      Пред някаква сграда имаше разхвърляни вестници, шишета, и след около час като минахме отново там нямаше и помен.

      Американците не са някакви безгрешни същества, има всякакви хора,
      но като се спазват законите и разпоредбите всичко се намества.

      Коментар


      • #63
        До: Калифорния 2010 в много снимки

        Красиви снимки, Венци. Браво!
        Трябва да пусна някой ден снимки от Филаделфия да се види и другата страна на медала....но така е....колкото по-малко мангал - по-чисто и спретнато.
        Тук дупките по улиците са си 1 към 1 като в България....че начина по който ги правят също
        Интересно ми е метрото как изглежда...и мирише там.
        No bike - no fun!

        Коментар


        • #64
          До: Калифорния 2010 в много снимки

          Първоначално публикуван от Dido_DR Преглед на мнение
          Красиви снимки, Венци. Браво!
          Трябва да пусна някой ден снимки от Филаделфия да се види и другата страна на медала....но така е....колкото по-малко мангал - по-чисто и спретнато.
          Тук дупките по улиците са си 1 към 1 като в България....че начина по който ги правят също
          Интересно ми е метрото как изглежда...и мирише там.
          Ами то тук над 90% от населението на Сан Хосе са индийци и пак е чисто
          Черни, пардон афро-американци няма никакви .

          Не съм чул за метро, все пак надморското равнище е има няма 20-25 метра

          Коментар


          • #65
            До: Калифорния 2010 в много снимки

            Поредната доза снимки

            Днешният ден беше посветен на огромният Golden gate.

            Това.. строили, строили.. та се забравили. Много железо , много нещо..

            Денят започна много добре .. намерих си 10$ на земята .

            Последва малко снимки сутринта на моста, после посока север и някаква частна зоологическа градина предлагаща
            сафари с джипки, но нямахме толкова време. Задължителният маршрут през магистрала 1 покрай морето
            и спиране в малко туристическо градче за подхапване. И отново моста, но този път слънцето преди залез.





































































































































































































            Утре ще се шляем безцелно из Сан Франциско.
            Днес минахме само без да спираме през центъра.
            Без да знаем къде отиваме се набих с колата по ненормалните им хълмовидни улици.
            Запалих съединителя, след това спирачките по много известна тяхна улица по която се движиш на зиг-заг.
            Така и не разбрах коя е, и как изобщо се заврях там

            Утре ще я видя на светло

            Коментар


            • #66
              До: Калифорния 2010 в много снимки

              Давай в същия дух.
              Вече те очаквам , като периодично издание в Неделя сутринта, заедно с кафето.
              Апропо - снимките никога не са много !!!
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #67
                До: Калифорния 2010 в много снимки

                Браво Венци, чак сега видях темата. Върна ме 10 години назад. Калифорния е огромна , разнообразна и много красива. Ако имаш време и нямат нищо напротиви да те заведат, отиди до езерото Тахо. Не е много далече от там където си. Другия вариант е да се разходиш да езерото Шаста и курортчето Уискитаун. Първото е по междущатска 80 посока Сакраменто и след това за Рино - Невада. Ще видиш прлестната планина Сиера Невада. Вторият вариант е една идея по-далече, но определено си заслужава. Хващаш междущатска 5 посока Орегон и излизаш на изход 695.
                Ако посетиш поне едното от двете места, после тръгвайки към Сан Диего ще видиш как пастепенно природата се променя, докато не се окажеш в съвсем различен свят. За съжаление щата е огромен и трябва много време да го обиколиш, а си заслужава. Аз имах това щасти благодарение на служебните си задължения преди години.

                Коментар


                • #68
                  До: Калифорния 2010 в много снимки

                  Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
                  Браво Венци, чак сега видях темата. Върна ме 10 години назад. Калифорния е огромна , разнообразна и много красива. Ако имаш време и нямат нищо напротиви да те заведат, отиди до езерото Тахо...

                  Тахо е в списъка с най-важните дестинации, но да се постопли малко времето

                  Коментар


                  • #69
                    До: Калифорния 2010 в много снимки

                    Днешната разходка в Сан Францско затвърди мнението ми ,че големите градове не са за мен.
                    Имаше мръсни улици, ремонти, много бездомници и клошари. Разбира се не навсякъде беше гадно, има и красиви

                    сгради, хубави паркчета и т.н.

                    Тези хълмове ми разказаха играта.Тъкмо изкачиш едната улица и после я слизаш

                    Опитал съм се да хвана наклоно максимално добре.

                    Радвам се ,че разгледах една част от Сан Франциско и това ми стига, предпочитам спокойствието на силиконовата долина.




















































































                    Коментар


                    • #70
                      До: Калифорния 2010 в много снимки

                      Продължение..


























































































































































































                      Коментар


                      • #71
                        До: Калифорния 2010 в много снимки

                        Добре де
                        на нито една снимка не видях ято техни мангали с жилетки и метли,
                        на нито една снимка не видях кон с каруца пълна с желязо и 3 малки негърчета,
                        на нито една снимка не видях задръстване заради камион на Чистотата,
                        но съм благодарен за тази снимка

                        видях че са затънали в боклуци и че престъплението "Кражба" си го имат и те.
                        Страхотни снимки си направил Венци

                        Коментар


                        • #72
                          До: Калифорния 2010 в много снимки

                          Малък!!!

                          Като, (Ако) се върнеш .... ще ти оскубя таша ... косъм по косъм!

                          Ми пиши два реда де ... баварията е ясна .... Лендито ...ОК. ... серията е като на Борко .... тоест като моята само че къса база ... ама за другото ??
                          Сувлаки ... добре де ... и тука има .... на 150 км. по на юг.

                          Пиши по нЕкое коментарче, че ще ме побъркаш....

                          Искам ТВОЯТА гледна точка!
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #73
                            До: Калифорния 2010 в много снимки

                            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                            Малък!!!

                            Като, (Ако) се върнеш .... ще ти оскубя таша ... косъм по косъм!

                            Ми пиши два реда де ... баварията е ясна .... Лендито ...ОК. ... серията е като на Борко .... тоест като моята само че къса база ... ама за другото ??
                            Сувлаки ... добре де ... и тука има .... на 150 км. по на юг.

                            Пиши по нЕкое коментарче, че ще ме побъркаш....

                            Искам ТВОЯТА гледна точка!
                            Много им е зле интернета.. като в София преди 10-15 години.
                            И като са много снимките и едвам едвам..

                            Моята гледна точка.. ми и аз не знам каква е.
                            Бил съм изглеждал тъжен на снимките, не съм тъжен - Депресиран съм !

                            Харесвам си България, обичам си я. Ама.. защо да го *** трябва да живеем в тази мизерия ! Тия тука нито са по умни от нас , нито са нещо повече от нас.
                            Нашата природа (каквото е останало от нея) не отстъпва по нищо на тукашната.
                            Не може ли и при нас парковете да чисти, да не троши всичко !

                            Като отидеш в гората , палиш огън само ако си носиш дърва, събирането от земята е забранено.

                            Па и хората.. как пък единственият нацупен дето видях до сега е българин.

                            Не съм свикнал да ми дава път черен бенц CL65.

                            Гледам новите, чета сайтове..
                            БББ си играе на монополи...

                            Отивам да бачкам, че се изнервих...

                            Коментар


                            • #74
                              До: Калифорния 2010 в много снимки

                              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                              Отивам да бачкам, че се изнервих...
                              Отивай в Йосемити, че аз се изнервих. Там Ел Капитен, Халф Доум, водопада и прочие, на всичко по 30 снимки, че иначе като се върнеш.....
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #75
                                До: Калифорния 2010 в много снимки

                                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                                Много им е зле интернета.. като в София преди 10-15 години.
                                И като са много снимките и едвам едвам..

                                Моята гледна точка.. ми и аз не знам каква е.
                                Бил съм изглеждал тъжен на снимките, не съм тъжен - Депресиран съм !

                                Харесвам си България, обичам си я. Ама.. защо да го *** трябва да живеем в тази мизерия ! Тия тука нито са по умни от нас , нито са нещо повече от нас.
                                Нашата природа (каквото е останало от нея) не отстъпва по нищо на тукашната.
                                Не може ли и при нас парковете да чисти, да не троши всичко !

                                Като отидеш в гората , палиш огън само ако си носиш дърва, събирането от земята е забранено.

                                Па и хората.. как пък единственият нацупен дето видях до сега е българин.

                                Не съм свикнал да ми дава път черен бенц CL65.

                                Гледам новите, чета сайтове..
                                БББ си играе на монополи...

                                Отивам да бачкам, че се изнервих...
                                Знаеш ли, защо е всичко това, колега ?! Защото много знем, това ни пречи на нас !
                                Чудесен репортаж и снимки, Венци ! Браво !
                                Вече няма да ти тегля майни толкова често, обещавам !
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X