Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

    Браво Венци, ама я си признай- онова русичкото, с късичката бяла рокличка, снима ли го само или има и продължение
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

      Благодаря!

      Колко бенжаминки трябват за добра вечеря с 2 бири?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

        2,но ако не се напъваш много става и с един,за Мидуей си приготвяш ден и 2 Бенджамина

        Венцо ма'а гащи яко из квартала,а мен свят ми се вие.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Браво Венци, ама я си признай- онова русичкото, с късичката бяла рокличка, снима ли го само или има и продължение
          Само снимах..За съжаление, Тате не работи Милионер.

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Благодаря!

          Колко бенжаминки трябват за добра вечеря с 2 бири?
          Зависи кой какво разбира от добро хапване.
          Ако искаш да ядеш на бяла покривка, може и 2 бенджаминки да не ти стигнат.

          Иначе тук е света на бургерите. Навсякъде ги правят добре(изключваме макдоналдс и другите такива).
          За 20-30$ ще си хапнеш хубав бургер и ще изпиеш една бира. Цените не се много по-високи от София.

          Коментар


          • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

            Вчеря ходихме Бенц-а да ми покаже играчките си.
            Едната даже е розoва.







            The Pink Dildo





            Розовото и на мен ми хареса..

            Коментар


            • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

              хахаха роДзавото е на мода- И аз си купих една фланела с цвят - саьОмга.
              А П226 къде го? Що не присъства на снимките?

              Венци, като ти писнат тия бюргери - по и около марините има разни заведенийца - които сервират разни морски работи ... инак кръчма е силно казано, но храната си я бива.
              Гледам добре се забавлявате ... да не Ви мислим начи.

              Коментар


              • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                Венци, като се върна, ти обещавам да те заведа на мексиканска кръчма, и да ти викна една МАРГАРИТА. Дават я само, ако има двама пиячи на масата- писнало им е да носят клиенти до такситата, та не я дават на сам човек...

                Краси, не ги мисли, като ги гледам не са я закършили... Идвам към махалата ти, ако ме оставят на мира за малко, ще звънкам.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                  ООО .. звънни непременно! Ще се радвам да се видим.
                  И да не те оставят намира. Ако треба да ти разчистя графика за ден два .. едно тел обаждане само

                  Ако и на Coos Bay е такова безветрие като тук ... ще си горе бързо.

                  Коментар


                  • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                    Вашта кожа, стреляте си там, бира си пиете.......А аз тука.....Ма рано или късно и аз ще се домъкна, имам другарче от детинство във Финикс, Аризона и оттам ще се довлека до Сан Диего.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                      20-30$ за бургер с бира!!! Е нема да ходя у Америка! Па ако и бургера е като тукашния в макдоналдс, колкото бирена капачка...... маани, бегай!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        20-30$ за бургер с бира!!! Е нема да ходя у Америка! Па ако и бургера е като тукашния в макдоналдс, колкото бирена капачка...... маани, бегай!
                        Бургера е два пъти по-голям и два пъти по-евтин от това, което си представяш. Бира в кръчма е между $2-$5. Големите бургери от менюто не можеш да ги изядеш сам, чашите с бира /или каквото и да е друго/ са истински размер...

                        http://hodadies.com/menu/
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                          Проблема не е в това колко са разходите, а колко са приходите. На един американец в Америка със сигурност бургера с бира му е по-евтин (по-малка част от прихода) отколкото на българин в България. Говорим за същия бургер със същата бира (като качество и количество).
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                            1 1/2 работа ми е 1 резервоар бензин /на V8/, за час работа купувам няколко бургера и няколко бири. Събаря те наем или купуване на жилище, понеже Сан Диего винаги е в топ 5-10 в УСА, цените са като в София...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              Бургера е два пъти по-голям и два пъти по-евтин от това, което си представяш. Бира в кръчма е между $2-$5. Големите бургери от менюто не можеш да ги изядеш сам, чашите с бира /или каквото и да е друго/ са истински размер...

                              http://hodadies.com/menu/
                              Тоя BLT е Бекон, Лъки и Домат? - Според Алф
                              или значи друго нещо?

                              Коментар


                              • От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                                С риск да ми нашокат канчето(ама не ми се трепери над мерцовете, пък и без застраховка тук е малкотегаво..).. днес си взех кола под наем.
                                Избрах си най-евтината оферта , с най-малката кола.
                                Трябваше да е нещо от сорта на Киа Рио.

                                Е нямаха. Затова, free upgrade до това:



                                Бях позабравил какво да си бавен, тромав, но да гледаш от високо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X