Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
    Като гледам Спот-а, днес ще си спите по креватите
    Охоо, ти вече и аватара си сменил с морски! Ами къде ти са тогава препаската за окото, папагала на рамото и дървения крак, м?

    Коментар


    • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
      Охоо, ти вече и аватара си сменил с морски! Ами къде ти са тогава препаската за окото, папагала на рамото и дървения крак, м?
      леко по леко! С тия компютри съм почнал и да не довиждам, а крака е куц и с пирони Само пернато ми трябва

      Коментар


      • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
        Като гледам Спот-а, днес ще си спите по креватите
        Спота показва ли, че снощи оплетохме нещо около винта и сега се влачим с 4 възла?На 70 мили вътре и над километър дълбоко успяхме да увъртим нещо. Светлините на Сан Диего ги виждаме и не можем да си стигнем до леглата. Еххх...!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

          Да се *** в голямата уста !! Знаех си аз , че не се говори предварително.
          Няма начин, ще се реванширам

          Коментар


          • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

            Малък, толкова образно си описал разходката с лодката, че чак и на мен ми стана лошо.... Иначе като гледам снимките със сигурност си е заслужавало!
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

              Малко загуби цвят Венци,но това е абсолютно нормално.Входа на Сан Францисцо е вьв формата на подкова,течението под моста може да надвиши и 8 вьзла или по-бьрзо от нашата максимална скорост,вьлната е кофти защото е плитко,а като прибавим никаквия вятьр зад нас и наличието на шамандурки с вьжета по тях и сьвсем става една Возим се как дойде.

              Не го мислете толкова,оцеля без да вьрне бирите и рома,а и беше само двайсетина часа на лодката.Аз какво да кажа като тоя месец ми се води слаб и до момента имаме по 2000 мили на задника.Предния имах над 3500,преди това 3,а Венци избута 55 мили.По едно време ми стана жал чак,но нямаше как да се кара по-бьрзо без да рискуваме да оплетем нещо около винта.Ние пак оплетохме де,но поне него го нямаше вече.Дьржа се мьжката,не мога да му го отрека,на нас малко хора ни издьржат на темпото

              Е сега ще сваля малко снимки на едно плаване от Сан Диего до Маями или груби 5500 мили или малко под 2 месеца.Ако ми остане време ще ви пусна малко снимки да ми се порадвате
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Малко загуби цвят Венци,но това е абсолютно нормално.Входа на Сан Францисцо е вьв формата на подкова,течението под моста може да надвиши и 8 вьзла или по-бьрзо от нашата максимална скорост,вьлната е кофти защото е плитко,а като прибавим никаквия вятьр зад нас и наличието на шамандурки с вьжета по тях и сьвсем става една Возим се как дойде.

                Не го мислете толкова,оцеля без да вьрне бирите и рома,а и беше само двайсетина часа на лодката.Аз какво да кажа като тоя месец ми се води слаб и до момента имаме по 2000 мили на задника.Предния имах над 3500,преди това 3,а Венци избута 55 мили.По едно време ми стана жал чак,но нямаше как да се кара по-бьрзо без да рискуваме да оплетем нещо около винта.Ние пак оплетохме де,но поне него го нямаше вече.Дьржа се мьжката,не мога да му го отрека,на нас малко хора ни издьржат на темпото

                Е сега ще сваля малко снимки на едно плаване от Сан Диего до Маями или груби 5500 мили или малко под 2 месеца.Ако ми остане време ще ви пусна малко снимки да ми се порадвате
                Чакаме с интерес!
                LZ1ZAH

                Коментар


                • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  ....По едно време ми стана жал чак,но нямаше как да се кара по-бьрзо ...
                  Ти не го мисли На борда трябва да има с какво да се занимаваш, иначе може да откачиш много бързо.
                  Лаптопа ми вече е бъкан от софтуери за навигация, прогнози за времето, радио-то идва от амазун, книжките за морска навигация са поръчани

                  Само да успея да изкрънкам едни 20-30 дни отпуска

                  Коментар


                  • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

                    Момци благодаря за 'разходката", Имам чуството,че бях с вас.Завиждам ви.
                    И един въпрос от мен,/Надявам се ,че ще простите простотията ми/ как се връзвате с нета когато сте навътре далеч от сушата?

                    Коментар


                    • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

                      Ако е много зор или за дьрпане на прогнози на някои лодки имаме сателитен нет,но това обикновенно друг го плаща.
                      За форуми,прогнози около брега,електронна поща,наемане на коли,самолетни билети............и такива дребни неща става и с обикновен нет който и слаб пак вьрши работа ако сме на около десетина километра от брега,за по-далеч шанс няма.
                      Имаме и макина за увеличаване на сигнала която ако не ни домьрзи си я носим с нас.В някои марини хващаме и нормален нет та може да гледам видео / еле Дакарско /Скайпа не нацепва,а и свалянето на какво да е става за секунди.Обикновенно носим 2 Айпада и 2 Айфона,на някои лодки имаме по още 2-3 лаптопа с карти и време по тях.

                      С 2 думи - като си около брега си е нормален телефонен нет и плащам 25 кинта на месец за 2 гига или нещо такова,ловя го без бустьр.



                      Венциииииии,е сега говорих с един дето купува Бенетау 40 от ЛА и я иска там при вас горе,след месец някьде ще е екшьна,мисли го,4 дни ако е добро времето и сме там.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

                        Баце ... тури Малкия у коритото и .... гаазззз!
                        За чертири дена, все ще оживее .....

                        А на 40 футова лодка ... все ще оживее ...

                        Пичове завиждам ВИ!!!

                        Нямам ядове с навигация, кабели и двигатели. Чаршафите дето се разпъват над коритото ми куцат малко, ама ... това ще е до третия ден ..
                        Но ... някой трябва да храни двамата домашни любимци ...... момчета на 5 и 10 години, иначе .....
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

                          Едно кратко, но за сметка на това ужасно видео
                          Ама оператора толкова си може.

                          Коментар


                          • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

                            Папарак,кога си го снимал това идея нямам.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

                              В събота се разходихме до Сан Франциско и Академията на науките.
                              За втори път идвам и все така ми се струва уникално и приятно място.































                              Дъждовната гора.









                              Имаше някакъв клас ученици, който ги изпитваха, а Хосе и Мигел и Хулио ги гонеха учителките из етажите и крещяха по тях.









                              Под дъждовната гора е аквариума. Много приятно място. Човек може с часове да седи и да гледа рибите.





































                              Най-много се забавляваха децата.





                              Крокодила албинос.



                              Тук препарираха животни и с камера показваха на видео стена какво точно се прави. "Кървавите" сцени разбира се
                              ги нямаше.







                              Слънчев котлон.Който е бил използван някъде по Африка мисля. Лъчите се събират по средата където е тигана и така си готвят.
                              Добавен е и слънчева батерия да може бушмените да си зареждат телефоните.



                              Напред по отвратително стръмните улици на Сан Франциско, където отново запалих съединителя на колата.

                              Коментар


                              • От: Калифорния 2010 и 2012 в много снимки

                                Разбира се Китайският квартал.
                                Много ме е яд, че изпуснахме за малко празненствата по случай новата година.




































                                Бърза разходка по булевардите и трябваше да ходим за колата, че с паркирането е доста трудно, а и доста скъпо.
                                По няколко долара на час.

















                                От мнооого време насам да видиш по улицата добре изглеждащи жени и без да ги снимаш... няма как.

















                                Този беше някакъв ентусиаст трудно спря с този скейтборд.







                                Разбира се, "Кривата" улица.











                                Стигнахме до някой от многото стари кейове на СФ.
                                Нагледно, ползата от макарите и полиспастите.



                                Работилница на кея.













                                И отново към колата.





                                Вечерта завърши традиционно.
                                Бира с портокал и бургери.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X