Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване до долината на смърта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Yordan Kolev
    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
    ще си умреш и без да ти прегрее уаза - поне ако от обикновените без климатик...
    Не съм чувал за УАЗ с климатик. Ако имаше Алекс Марков щеше да си купи точно такъв.

    Точно такъв се продава тук УАЗ СЪС КЛИМАТИК че и работи

    А за долината на смъртта си е интересно преживявяне и НАИСТИНА трябва да Вярваш на колата си защото в особено голяма степен Живота ти зависи от нея, Радвам се че сте се върнали - живи, здрави и пълни с впечатления.

    Коментар


    • #17
      Не че си хваля гарджето, но нямам спомен в Дифендъра някога да е било жега - покрива е бял, пространството е голямо, прозорците ако не са отворени, няма място къде да си държиш ръката, а като отвориш предните въздушни клапи, може и да си замръзнеш като куче и в долината на всичките смърти!
      Разбира се стига да не спираш...
      Виж през зимата тези качества имат друг ефект - може да те хване бялата смърт на някой светофар!

      Коментар


      • #18
        не визирам Хънтъра - той си има мокет... още по-малко Патриота...
        пък и въобще нямам намерение да засягам някой на тема джип, въпреки, че доста хора ме гледат все едно съм се оженил за циганка откак си купих Хюндая...

        за Волк трябва да се намери "Долина на Бялата Смърт"

        сега виждам, че Шарко е писал, че в 8 вечерта е било 40С...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
          доста хора ме гледат все едно съм се оженил за циганка откак си купих Хюндая...
          Да си гледат работата такива! Галопер-ът си е много прилична джипка за хора, които не държат да стават съзтезатели или пък на всяка цена да се завират в екстремни ситуации.
          А като се "наджипи" малко, ще видим какво ще стане ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            Само внасяме шум в иначе интересното преживяване на Sharkko.

            Вальо, честно казано, не разбирам твоите шеги, хем шеги, хем не точно. Нещо като казвам ти булка, сещай се снахо.. Няма смисъл от генериране на излишни спорове.

            Коментар


            • #21
              Имах впредвид коментар на темата доколко различните джипове са подготвени за големи преходи на големи жеги, но няма да се разсейваме с глупави отклонения, а ще поздравяваме Шарко за интересния преход!

              И така :
              " Шарко, страхотен преход сте си направили, важното е че сте живи и здрави! Желаем ви успех!"

              Това ми напомня смисъла на картичките от пионерските лагери - горе долу полезната стойност на съдържанието е същата!

              Коментар


              • #22
                Искам още да уточня, че по никакъв начин не съм искал да сравнявам уазки джипове или каквото и да е.
                Просто, прекарах ден на място което си е уникално и сметнах за интересно, и реших да го споделя.
                Направих 2-3 снимки които трудно биха обяснили в подробности това прекарване.
                Относно уазките не виждам причина да не минат. Лично уважавам уазките като една истинска офф роуд машина.
                Наличието на климатик на която и да е кола не показва нищо друго освен комфорт.
                Просто прекарах ден на место в което съм за първи път, но нито мога да сравнявам природа ( те му казват долината на смърта със причина ....нямя нищо там освен каманаци и жега) нито да сравнявам коли. По добро или по лошо са параметри на лично мнение, но определено местото си е уникално.
                CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X