Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ямбол - Девня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ямбол - Девня

    Това може би е най-доброто решение.Защото трябва да ги видиш и двата.Има много красиви гледки които не са за изпускане.
    Един съвет ако може - като минаваш през Айтоския внимавай с камионите ,защото много секат завоите ,а и пътя си е достатъчно тесен.
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • #17
      До: Ямбол - Девня

      Мерси ще го имам в предвид

      Коментар


      • #18
        До: Ямбол - Девня

        Да се включа, макар и късно.
        Ако държиш на път без дупки - мини през Котленския проход (Петолъчката - Котел - Омуртаг - Търговище). Идва ти малко по-дълго и не си го разглеждал като вариант, но за в бъдеще ако се наложи, го имай предвид. Минусите му спрямо Ришкия и Айтоския проход са по-голямата му височина и малко по-натовареното движение.
        Ако решиш да скъсиш с някой километър и да разнообразиш маршрута, може да минеш през Филаретово-Ябланово-Менгишево. Лично аз не съм минавал от там, но отзивите са добри. Можеш да се обърнеш към Kent - при едно от пътешествията си беше минал от там (има ипътепис).

        Коментар


        • #19
          До: Ямбол - Девня

          Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
          Да се включа, макар и късно.
          Ако държиш на път без дупки - мини през Котленския проход (Петолъчката - Котел - Омуртаг - Търговище). Идва ти малко по-дълго и не си го разглеждал като вариант, но за в бъдеще ако се наложи, го имай предвид. Минусите му спрямо Ришкия и Айтоския проход са по-голямата му височина и малко по-натовареното движение.
          Ако решиш да скъсиш с някой километър и да разнообразиш маршрута, може да минеш през Филаретово-Ябланово-Менгишево. Лично аз не съм минавал от там, но отзивите са добри. Можеш да се обърнеш към Kent - при едно от пътешествията си беше минал от там (има ипътепис).
          Здравей вече ходих и се върнах минах през ришкия пътя не беше зле на две места правеха ремонт общо взето е хубав като изклучим неравностите поне нямаше огромни ями
          За Котленския е хубав скоро менавах от там но идва малко обиколен
          пак и несам минавал до сега през ришкия и реших да е от там

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X