Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ямбол - Девня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ямбол - Девня

    Здравейте някои знае ли кои е наи хубавия пут от Ямбол до Девня ?
    утре мисля да прескоча до там чудя се през върбица Велики Преслав и Шумен от там магистралата или през Аитос

    Някакви предложения ?
    Последно редактирано от Наско; 20-11-09, 18:23.

  • #2
    До: Ямбол - Девня

    Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
    Здравейте!Някой знае ли кой е най-хубавия път от Ямбол до Девня ?
    Утре мисля да прескоча до там.Чудя се през върбица Велики Преслав и Шумен от там магистралата или през Айтос?

    Някакви предложения ?
    Защо не погледнеш тук:

    http://bgmaps.com/routing.aspx?sid=d...end=Девня

    Задаваш от Ямбол до Девня и си избираш сам!

    Поздрави!
    Последно редактирано от STROIL; 20-11-09, 18:40. Причина: допълнение

    Коментар


    • #3
      До: Ямбол - Девня

      Това е ясно и навигацията ще ме прекара, мисълта ми е кой път е хубав и без дупки ей това най-много ме интересува.
      Последно редактирано от Венци- малкия; 20-11-09, 20:22. Причина: правопис

      Коментар


      • #4
        До: Ямбол - Девня

        Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
        Това е ясно,и навигацията ще ме прекара.Мисълта ми е кой път е хубав и без дупки.Това най много ме интересува
        Колега каква е тази шега?Път без дупки нали знаеш,че няма?
        Последно редактирано от STROIL; 20-11-09, 18:48. Причина: ПГ

        Коментар


        • #5
          До: Ямбол - Девня

          колега през Айтос е по добре или през риш

          Коментар


          • #6
            До: Ямбол - Девня

            така е да но поне да мина по път с по малко дупки все пак нали оправяха някои този през Айтос маи е наи добре

            Коментар


            • #7
              До: Ямбол - Девня

              Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
              така е да,но поне да мина по път с по-малко дупки все пак!Нали оправяха някой,този през Айтос май е най-добре
              За Айтос нямам информация.Последно минах през Рижкия проход Май месец.Имаше дупки около 20-30см. дълбоки и широки над метър.Този проход съм го изтрил от картата си!

              Коментар


              • #8
                До: Ямбол - Девня

                Айтос... без колебания. Проходът е в почти идеално състояние и много бърз и безпроблемен за минаване... Като за България - перфектен...

                Коментар


                • #9
                  До: Ямбол - Девня

                  Той Върбишкия вече е затворен Ришкия също се поразби доста с тия големи камиони, наи добре е през Айтос малко е зле от Айтос до разклона за Руен ама после е приличен успех
                  [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                  [B]If you want, you can![/B]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ямбол - Девня

                    През Айтос е добър пътя има един участък точно след Айтос с крив път от тировете които се спускат а останалата част е добър .
                    Dimitar Dyakov

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ямбол - Девня

                      През Айтос! Еднозначно! Този път е най-проходимия планински проход в страната при зимни условия. Защо не се развива е друга тема.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ямбол - Девня

                        Айтоския проход определено е в най-добро състояние от всички други. Обаче задължително карай ОСТОРОЖНО на разклона за Руен, там има Караулка и-НЕВЕРОЯТНО даже ВАРДЯТ.Днеска олекнах с 50 кинта набързо без да искам.Миналата година и до средата на тази минавах по 4 пъти на месец оттам,и никога не съм засичал ПОЛИЦАЙ на този разклон. Ама днеска ко им беше станало НЕЗНАМ, та чак се опитаха да ме глобят за превишена.Обаче им влезнах направо с 50кинта и минах метър, че иначе бях за вземане на книжка(55км/ч над позволената).
                        Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ямбол - Девня

                          Мерси на всички

                          Ще мина през Айтос

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ямбол - Девня

                            И Айтоския и Ришкия съм ги минавал през последния един месец като пътник , ако ще избирам аз пътя - през Ришкия.
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ямбол - Девня

                              На отиване ще мина през Айтос и ако случаино не ми хареса пътя навръщане ще мина през Ришкия и без това навигацията от там изка да ме прекарва

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X