Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой скоро ходил ли е на Кара Дере?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

    Добра идея.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #17
      До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

      Аз утре сутринта тръгвам, ще се върна с новини след седмица мерси на всички колеги за инфото.
      S10 & Frontera

      Коментар


      • #18
        До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

        Първоначално публикуван от Sofeto Преглед на мнение
        Аз утре сутринта тръгвам, ще се върна с новини след седмица мерси на всички колеги за инфото.
        Приятно , и може малко снимки от ситуацията.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #19
          До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

          Колегата keeway е подхвърлил идеята за тих и безлюден плаж... Съвсем близичко до Карадере има два такива. Просто заобикаляш северния нос на залива на Карадере. Но освен пеша, по скалите, или с лодка по море, с нищо друго не можеш да стигнеш до там...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #20
            До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

            шшшшшшшт изтрий си поста, моля те. там има място за десетина човека само...



            сигурно и там вече е навалица. а и до по-южния от двата си се стига през гората...
            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

            Коментар


            • #21
              До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

              Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
              шшшшшшшт изтрий си поста, моля те. там има място за десетина човека само...



              сигурно и там вече е навалица. а и до по-южния от двата си се стига през гората...
              И там го намериха. Отдавна.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

                Знам ги тея плажове одавна, те са краен вариант...

                Днеска се върнах от кара дере ситуацията е следната- 05,30ч сутринта слаб дъжд някои хора станаха и започнаха да опаковат, моят авер с комбито запали и отпраши към бяла с мръсна газ, към 6 вече завяля и колона от коли потегли към бяла , аз изчаках. към 6,30 -7ч дъжда не стихва а се усилва пътя на плажа е река не ми се мисли за нагоре, започваме да приготвяме огромният багаж, успях да взема само половината и потеглих към бяла пътя беше много размекнат около чешмата и дерето след нея имаше 5-6 леки коли чакащи слънце...3та бавна газ,и издрапах до бялa ... останалия багаж седи и го вали дъжда наложи се втори курс а дъжда вали на пресеулки ту намали ту осили... към 9,30 вече се връщах от вторият курс и помъчих да дръпна едно сеатче ама гумите ми за мъгла и не стана... Доста добре си прекарах до някъде съм щастлив че завяля да видим малко кал то ми писна от тея прахоляци ...
                П.П до сега не бях карал никога в морски или какъвто и да е пясък, престарших се и слязох на плажа отначало за малко да се окопая докато се усетя но бързо свикнах( все пак бях чел някои пост във форума) и не се наложи да бутаме или друго... като цяло съм доволен от таз годишното Кара дере
                А снимки имам съвсем малко просто ситyацията бе напрегната и нямаше време само с телефона ударих 1-2...

                [IMG][/IMG]

                [IMG][/IMG]
                Последно редактирано от Sofeto; 26-07-09, 16:30.
                S10 & Frontera

                Коментар


                • #23
                  От: До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

                  Здравейте колеги!
                  Искам да попитам кой път ползвате за да стигнете до Кара дере?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kara-dere.jpg
Прегледи:1
Размер:107.4 КБ
ID:5704214
                  "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                  Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                  Коментар


                  • #24
                    От: Някой скоро ходил ли е на Кара Дере?

                    Зависи от коя страна искаш да отидеш... Ако е на северната, през Горица, а на южната през Бяла. Ако позволява времето може да може да пресечеш "разделителната линия"-дерето И на двете места си има трудни участъци!
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Някой скоро ходил ли е на Кара Дере?

                      Всички пътища са черни и проходими с всякаква кола при сухо време. Не е удоволствие за глезените шофъори. Когато завали, тръгвай пеш и си избирай от безброй изоставените лъскави возила, те обикновено са задръстили вече по-трудните места...
                      Последно редактирано от chrichri; 28-02-16, 20:23.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Някой скоро ходил ли е на Кара Дере?

                        От Бяла (даже през Бяла) е по-добре - ето трак, вярно отпреди 6 години, ама тогава си играех с GPS, иначе по принцип за това направление не ползвам Karadere_otkam_Biala.gdb
                        Иначе от долния път на твоя скрийншот, ако продължиш направо ("дръжте вдясно", както съветват Джи Пи Ес-ите), можеш да стигнеш до тук:
                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        ... Аз мойто го ползвам за това:

                        https://youtu.be/FBdgrWjjx_0?t=1m5s

                        ...
                        Откъдето не е проблем да си спуснеш такъмите пеша до плажа, а дъждове и прочие катаклизми да не те притесняват с прибирането. Не че не ме оплюха, като пуснах клипчето, де, ама...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X