Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой скоро ходил ли е на Кара Дере?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой скоро ходил ли е на Кара Дере?

    Здравеите колеги, на 22ри юли ще ходя с приятели на Кара Дере (бяла) за няколко дни, чух че тази година имало доста поройща там, та да попитам някои ходил ли е скоро? И как е пътя,че маи няма да съм с Фронтерката е зависи от обстоятествата де...
    П.П темата ако не е зараздела моля, модераторите да я преместят където трябва.
    S10 & Frontera

  • #2
    До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...EE%EB%E5%E3%E0
    [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
    [B]If you want, you can![/B]

    Коментар


    • #3
      До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

      За последно бях там преди месец. Пътя през Шкорпиловци имаше доста коловози направени от трагторите на геолозите. Пътя през Горица не съм го минавал тази година.
      А случката, която описва колегата е в дъжд. Ако не вали мисля, че не би трябвало да има проблеми.
      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
      NULLA TENACI INVIA EST VIA

      Коментар


      • #4
        До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

        Пътя от Бяла към Дерето е най-безпроблемен. Дори и при дъжд се качва и слиза (е, трудно) с лек автомобил.

        Коментар


        • #5
          До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

          Именно за пътя през Бяла питах, Благодаря за информацията за шкорпиловският път.
          S10 & Frontera

          Коментар


          • #6
            До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

            Първоначално публикуван от Sofeto Преглед на мнение
            Именно за пътя през Бяла питах, Благодаря за информацията за шкорпиловският път.
            Ами аз карах по него преди 2 седмици. Ако е сухо не е никакъв проблем, ако вали напоително, поне няколко часа, има две кофти места. Не разбирам каква информация очакваш да ти се даде?? И да е валяло вчера, днеска вече е сухо...

            Коментар


            • #7
              До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

              Пътя е добър (черен) ,сухо е и пороища няма. Ако не вали нямаш проблем .За всеки случай си приготви няколко дена в резерв - завалили те си оставаш на почивка .За всеки случай си запиши телефона ми - най-близо съм (питай Горби ). А ! Там няма обхват - ще ти се наложи да повървиш
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #8
                До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

                Миналата събота бяхме там. Мноогооо народ. Пътят през Горица е като асфалт. През Шкорпиловци има само един лош участък. Няма коловози, само една голяма локва и после стръмно изкачване. Утре пак отиваме и в понеделник ще има прясна информация.
                I get High by going Down

                Коментар


                • #9
                  До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

                  Бях там дните около 1 юли.Изнесох се точно когато заваля първия голям дъжд.Веднага след него.
                  Лошия участък е на подхода към северната част от плажа.Там е някаква черна пръст,която при сухо стои на прах.Но след дъжда така се хлъзгаше че Витарата вървеше на места на диагонал,с гуми Генерал АТ2.В близост има и дълбоки коловози ,така че нищо чудно че колегата споменат в другата тема да е закъсал.А и тогава се разминах с една Уазка ,която явно се връщаше от спосителна акция
                  В такива ситуации,по-полека...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

                    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                    Пътя е добър (черен) ,сухо е и пороища няма. Ако не вали нямаш проблем .За всеки случай си приготви няколко дена в резерв - завалили те си оставаш на почивка .За всеки случай си запиши телефона ми - най-близо съм (питай Горби ). А ! Там няма обхват - ще ти се наложи да повървиш
                    Благодаря колега! по принцип всяка година ходя там ,зная доста за мястото за обхвата и за останалите пътища, до сега не съм имал проблем, но като прочетох темата на закъсалият колега се замислих дали няма останали дълбоки коловози от пороищата,защото мислихме да ходим с леки коли, и от там пуснах темата. Благодаря също за инфото от останалите колеги наи добре да се подсигуря и да си нося инструментите които имам( колани, въжета една ръчна лебетка) и да ида с фронтерата щото за 1 седмица всичко става ,може и непринуден офроуд да видим пък приятелите ми с леките коли да му мислят.
                    S10 & Frontera

                    Коментар


                    • #11
                      До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

                      Вчера се върнах от Карадере, пътищата през Горица и отбивката след Горица са ок. Пътят от Шкорпиловци става за Москвич(сух, но с коловози).
                      Намерих чешмичка на плажа на Карадере. Намира се в южния край на плажа, преди барчето за АТВ-тата. На края на плажната ивица, точно в подножието на хълма. Много зеленина наоколо.

                      Приятна почивка.
                      I get High by going Down

                      Коментар


                      • #12
                        До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

                        Kолега,фрашлано ли е мястото много или е спокойно?Има ли сенчесто място,на което да разпъне човек палатка??
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #13
                          До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

                          Изпрати частен детектив поне 3 дни предварително. То там си е станало като село.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

                            Трудно ще намериш място от петък до понеделник. Един си беше домъкнал надуваем гараж за колата.
                            Мястото се осира в буквален и преносен смисъл.
                            Почнали са да крадат.....
                            I get High by going Down

                            Коментар


                            • #15
                              До: Някои скоро ходил ли е на Кара Дере?

                              Всеки сезон ни принуждава да търсим нови места защото познатите ни като спокойни и уединени кътчета се превръщат в масово посещавани и за съжаление разрушавани.
                              Не съжалявам за това че се налага да откриваме нови места за почивка , а за това че губим съществуващите.
                              Имам atv и Patrol.До местата които стигаме с atv се оформа път по който малко по-късно се движат и 4x4.След тях идват и леките автомобили и...
                              От няколко години споделям схващането че най-добрият начин да откриваш и посещаваш спокойни и диви плажове е ... по вода с лодка.
                              Последно редактирано от Красимир Найденов; 21-07-09, 08:28.
                              0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X