Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени на хотели по морето?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Цени на хотели по морето?

    Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
    Хубаво, ама дайте имена на хотели. Нещо по-конкретно.

    Темата е актуална и полезна.
    Ако помнех имена щях да го публикувам.
    Помня само, че до нашия хотел отляво (северно) беше хотел "Додо".
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #17
      До: Цени на хотели по морето?

      Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
      Ако помнех имена щях да го публикувам.
      Помня само, че до нашия хотел отляво (северно) беше хотел "Додо".
      Добре де, дай поне телефона на сервитьорката, другото е лесно..

      Коментар


      • #18
        До: Цени на хотели по морето?

        Здравейте!
        Аз се прибрах на 06.07.09г. от Китен.Бях на почивна станция няколко дена но не ми хареса и реших да го сменя с хотел - нещо по така.От направеното проучване мога да докладвам за следното:
        х-л Сигма - стая за 2 с климатик, закуска и басейн - 32 еуро
        х-л Теос на плажа - стая за 2 с климатик и изглед към морето 70 ако не е към морето мисля 60лв. ми каза
        Вилно селище "Жасмин" - стая за 2 с климатик,тв и хладилник голяма градина с детски кът и басейн 50лв. Комплекса е нов но незнам дали няма да е шумно вечер защото е срещу ресторанта "Китенска перла".Иначе е добре, че ако сложиш малко повече С2Н5ОН на душата няма да се мъчиш да ходиш надалеч.
        х-л Зодиак- 34лв стая за 2 с климатик - но ми казаха че всичко е заето и трябва по отрано със записване.
        х-л Китен биич - супер център, отвън имаше паркирани само лъскачки
        каката на рецепцията я изненадах като се явих по къси гащи и потник , другите бяха костюмирани , там двойна стая с клима и басейн - 90лв. апартамента- 140или 150 нещо такова
        хотел Елмар - моят избор
        двойна стая със тв, малък хладилник,климатик,паркинг място; закуска на шведска маса /за малки деца безплатна/
        55лв., аз ползвах детско легло за детето та бе 60лв.
        Спокойно място отстрани с дървета.Басейн който го подържаха ежедневно.Близко до плажа.Много чисто, много мил и вежлив персонал.Имаше и допълнителни глезотий срещу заплащане- фитнес, масаж, джакузи.Тамън се бях наточил за джакузито и ме хвана някакъв грип та ми изяди 2 дни.Иначе бе много добре.
        Препоръчвам го на всички.
        Имат сайт , който иска може да погледне /да не качвам линк , че ще ми дърпа ушите админа/

        Коментар


        • #19
          Цени на хотели

          Снощи посетих приятели, които почиват на Слънчев Бряг. В хотел "Европа" три звезди, на първа линия до морето легло+ закуска(богата шведска маса) + вечеря по избор на менюто + басейн =25 лева.

          Вечерта алеите са пълни с почиващи. Ресторантите за свободна консумация 70% запълнени.

          (Имаше някъде такава тема, но не я открих)

          Коментар


          • #20
            До: Цени на хотели по морето?

            Аз като избирам хотел гледам две неща.1задължително олинклузив(цял ден си ходиш по бански без чанти и протмонета) и 2плажа(шезлонг чадър)да са безплатни.Това ме дразни най много при нощувка за 200лв.(за двама) да си плащаш шезлонг и чадър.

            Коментар


            • #21
              До: Цени на хотели по морето?

              Наскоро ходих в Несебър, тъй като имахме ветроходна регата. Там намерихме едни евтино хотелче, което има изглед към цялото черноморие ( Цлънчев Бряг, Свети Влас, Елените и т.н.). Намира се в Старият град на Несебър, и се казва "Тони". Стаите са с 2 легла, климатик, телевизия, чисти и добре поддържани. Няма включени закуска, обяд или вечеря, но има заведение в което може да се хапва и да се пие кафе. Цената е 25 лв. на вечер.

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от petaca Преглед на мнение
                Аз като избирам хотел гледам две неща.1задължително олинклузив
                Aз тези гледам да ги отбягвам,връщам се прилично заоблен.Юли месец бяхме за 10 дена в Созопол,спахме в едно ново хотелче,още име нямаше.Намираше се след края на Созопол по панорамната улица,на един километър от къмпинг Смокиня,на брега на морето,гледката беше страхотна.Стаите съответно нови,от канализацията в банята малко смърдеше/при отворена врата на банята/,но се компенсираше от страхотната панорама от терасата,много добре си прекарахме.Под хотела имаше магазин за "ХС"/малък/.Паркинг в изобилие.Кординати по гпс така и не записах,но имам телефона на собствениците,много са вежливи.Ние бяхме едиствените клиети и ни направиха добра отстъпка,за 10 дена платихме 300 лева за двама,стаята е с климатих,хладилник,телевизор и прилично голяма панорамна тераса към всяка стая.Телефона е 0888 206 578-Мария

                Първоначално публикуван от Симеон
                Е, намерих правилното место да кажа. Снощи посетих приятели от София на почивка в Слънчев Бряг.

                В хотел Европа, три звезди за един човек с богата шведска маса сутринта + вечеря + басейн + първа линия = 25 лева.
                Много добра цена,да не би стаите да са без климатик.Август гаранция ще ги надуят.
                Последно редактирано от cveti; 29-07-09, 19:06.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X