Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени на хотели по морето?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цени на хотели по морето?

    Абе днес цял ден се ровя и търся нещо прилично като цена и качество за почивка на морето и какво да видя!!!Скъпотия та дрънка!Бяхо проглушили народа-криза,на загуба сме и т.н,ще сваляме цени...нищо подобно!Завидно поскъпване спрямо миналата година констатирам!4-звездни хотелчета за нощувка и закуска за двама искат по 250-300лева на ден,а 2 и 3-звездни непретенциозни-по 70-90 лева!!Българска му работа-вместо да понамалят цените,та хем хора да привлекат,хем да напълнят хотелите,те ги надули!!Още сме срдата на Юни обаче,но Юли -Август ще се осетят,че са сбъркали и ще започнат да свалят цените,но ще бъде късно!Споделете вашите впечатления!!
    Последно редактирано от sonda; 21-06-09, 17:51.
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

  • #2
    До: Цени на хотели по морето?

    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
    Абе днес цял ден се ровя и търся нещо прилично като цена и качество за почивка на морето и какво да видя!!!Скъпотия та дрънка!Бяхо проглушили народа-криза,на загуба сме и т.н,ще сваляме цени...нищо подобно!Завидно поскъпване спрямо миналата година констатирам!4-звездни хотелчета за нощувка и закуска за двама искат по 250-300лева на ден,а 2 и 3-звездни непретенциозни-по 70-90 лева!!Българска му работа-вместо да понамалят цените,та хем хора да привлекат,хем да напълнят хотелите,те ги надули!!Още сме срдата на Юни обаче,но Юли -Август ще се осетят,че са сбъркали и ще започнат да свалят цените,но ще бъде късно!Споделете вашите впечатления!!
    Кой те е проглушил? Да не са медиите?

    Коментар


    • #3
      До: Цени на хотели по морето?

      От заглавието на темата си помислих, че иде реч за цени на хотели. В www.imot.bg и такива се продават.

      Коментар


      • #4
        До: Цени на хотели по морето?

        Мисля, че ще е много полезно ако тук се споделят конкретни цени на конкретни хотели и къщи за гости. Ще помогнем на много хора да решат къде да отидат, защото е едно като четеш обява, а съвсем друго като някой, който е бил там даде описание на мястото, цените и т.н. от личен опит. Аз също се колебая къде да отида на почивка това лято. След като Гърция и Турция нещо не ме грабват за тоя сезон/бил съм по няколко пъти/, мисля да е в БГ. Моля колеги, които знаят готини места на готини цена да си кажат доброволно. Аз също може да кача някои места, само да проверя актуалност за това лято.

        Надявам се това да е идеята на темата.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

        Коментар


        • #5
          До: Цени на хотели по морето?

          Това ми беше идеята при пускането на темата-да се споделят впечатления за хотели и места за почивка от хора ,които са били там или са чували от някой друг!Да се знае качеството и цените от първа ръка!Погрешно заглавие написах действително,защото трябваше да "цени за почивка",но не знам как да го променя??Ако някой модератор го прочете,нека го смени!
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #6
            До: Цени на хотели по морето?

            Явно няма много хора от този форум, които почиват на нашето Черно море. Защо ли?

            Коментар


            • #7
              До: Цени на хотели по морето?

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Явно няма много хора от този форум, които почиват на нашето Черно море. Защо ли?
              Може би сега е момента да се почива на БГ морето( под сега имам впредвид юни и началото на юли и след 20 август) Няма да качвам линк към хотела ни но ви уверявам, че можете да си намерите доста свястна база за далеч по приемливи цени от цитираните по-горе. Визирам района на Приморско и на юг, където в момента 2 и 3 звездни хотели предлагат настаняване за около 40-60 лв. за двойна стая със закуска.

              Коментар


              • #8
                До: Цени на хотели по морето?

                Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                Може би сега е момента да се почива на БГ морето( под сега имам впредвид юни и началото на юли и след 20 август) Няма да качвам линк към хотела ни но ви уверявам, че можете да си намерите доста свястна база за далеч по приемливи цени от цитираните по-горе. Визирам района на Приморско и на юг, където в момента 2 и 3 звездни хотели предлагат настаняване за около 40-60 лв. за двойна стая със закуска.
                В Гръчко имам предложения за 40 Евро на вечер за къща за 6 човека, НА БРЕГА на морето, ама наистина на брега(20 метра), пред теб няма никой, от къщата директно си излизаш на морето, с оборудвана кухня(печка,котлони, хладилник, фризер). Отделно барбекю на плажа(без пари е и дървения кюмюр, както и чадърите и шезлонгите). Климатици също има. Мястото е под Волос. Селото е Каламос.От София е на 550км. Повечето е магистрала. Бирата в магазина е 40-50 евроцента.Узото-3.5 Евро.бутилката.
                Успех на черноморци.

                Коментар


                • #9
                  До: Цени на хотели по морето?

                  Може ли да дадеш повече инфо за това място и има ли и дргуги възможности.
                  Дайте и други предложения или как мислите да постъпите вие тази година
                  088455338две
                  "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                  Джамбазов 2010г..

                  Коментар


                  • #10
                    До: Цени на хотели по морето?

                    До Живко. Ако въпросът ти е към мен: какво инфо повече ти трябва? Селото съм го казал, района също. Интернет имаш.Но да кажа, че тези цени са за след 01.09. когато тамошното море е като нашето през Август и много по-чисто.
                    Дано не съм объркал някой.
                    Просто като е топло, аз ходя на високо, а на море по-късно.
                    ЕГН, какво да го правиш!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Цени на хотели по морето?

                      да подбутна малко темичката, че иде наистина време за почивка, пък и аз съм от тези, които все още умуват Заговорихте за близката чужбина -миналата година за седмица имах удоволствието да гостувам/семейно разбира се/ при наши приятели, които имат т. нар. къщи за почивка-в местност, която за съжаление не запомних как се казва, но е резерват-и е с/у о-в Самотраки.Градчето в близост се казва Енес и има останки от стара крепост, която би представлявала интерес.Къщите са повече от перфектни и към тях има басейни, освен това са на границата с плажа,което е просто чудесно съчетание.Пясъка неочаквано за мен е изключително фин и хубав, а морето...ех!Не съм написала-става дума за Турция.Ако някой прояви интерес от такъв тип почивка мога да покажа снимки, макър че повечето колеги във форума трябва да знаят, че почивките жените правим преди всичко за себе си!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Цени на хотели по морето?

                        И в Гърция има нещо което ми се вижда не наред.Днес си правих резервация в Платамонас.Хотел в който миналата година стая със закуска струваше 70 евро сега е по 80.Уж криза,а цените по високи.
                        По правилото "кеф цена няма" ще плащам.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Цени на хотели по морето?

                          А бе да ви кажа честно.. чудя се защо всички хора си мислят че в Гърция например е по приятно от тук.. На мен лично по наще плажове най си ми харесва. По-миналата година бях на Гърция за няколко дни.. ее ти ги псуваш те ти се смеят.. !? На нащо си море има хотели за всеки вкус и джоб, искаш ли можеш да си намериш спокойно местенце с много кръчми на прилични цени, може и на хотел в който плащаш веднъш и забравяш.. аз 3-4 пъти съм ходил на море в такива хотели /както казва един авер, "от тези с гривните"/ но омръзва.. друго си е, да си поръчваш музика на живо, да си седиш под сламена тераска, да си ядеш цацка и да си пиеш биричка. И всичко това да се случва на 10-тина метра от плажа, това го има като че ли само в България.. но е приятно поне на мен.

                          пП. Нека никой не ми се сърди за написаното, това си е мое мнение. Който кадето иска да си ходи на море..
                          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Цени на хотели по морето?

                            Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                            Може би сега е момента да се почива на БГ морето( под сега имам впредвид юни и началото на юли и след 20 август) Няма да качвам линк към хотела ни но ви уверявам, че можете да си намерите доста свястна база за далеч по приемливи цени от цитираните по-горе. Визирам района на Приморско и на юг, където в момента 2 и 3 звездни хотели предлагат настаняване за около 40-60 лв. за двойна стая със закуска.
                            Потвърждавам.
                            Бяхме на Китен юни месец.
                            60лв. ни струваше апартамента с две стаи и легла за 4 човека, в новичък и приятен хотел.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #15
                              До: Цени на хотели по морето?

                              Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                              Потвърждавам.
                              Бяхме на Китен юни месец.
                              60лв. ни струваше апартамента с две стаи и легла за 4 човека, в новичък и приятен хотел.
                              Хубаво, ама дайте имена на хотели. Нещо по-конкретно.

                              Темата е актуална и полезна.
                              Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X