Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко често карате off-road

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: ре

    Първоначално публикуван от the_trident
    предлагам всеки уикенд по раиони да има на определено място сборен пункт не че преди не се събираха,сега като гледам по организирани са АТВ истите и ендураджиите
    Че то сборен пункт си има ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      Аз за сега карам само във форума, защото
      (БАЙ ХОЙ) ISUZU TROOPER е в (бокса) гаража !
      Но обещавам, че като излезе, няма да му се размине !
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • #18
        ами много се радвам за бг че поне за тва не са се сетили да забранят карането по кара....
        вече сам писал ниакадае из форyма че тyк е забранено но xората си карат пак квот ще да става....
        да си доидем на темата преди като беше разррешено всиака седмица сабота или неделиа сега по на рядко щот трябва да xода на далеч че около мадрид са много лоши....
        иначе скоро женами ше е местят да бачка в друго село та ще ходя да е взимам ма не по асфалта по черниа пат да е по интересно..........
        поздрави..............

        Коментар


        • #19
          що няма вариант на отговор "при всяка възможност" аз лично бих карал всеки уикенд ама дружките са ми много тегави, дорде ги изкарам са едни организации... иначе лятото почти всяка съботонеделя хващах на някъде, ама откак се зазими....мъъъка... а и ловния сезон за лосовете започна та ги е шубе да не ги отстрелят някъде
          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

          Коментар


          • #20
            Поздрави на всички. Старая се да карам всяка седмица но УАЗ - ката ми е стандартна без никакви екстри (освен газово за по евтино) и като изляза сам ме хваща шубето да вляза в по - екстремни ситуации. Ако някои излиза да кара за кеф около Шумен да се обажда.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X