Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко често карате off-road

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко често карате off-road

    Пускам тази тема от чисто статистически интерес.
    Напоследък се увеличиха изказвания от типа " откъде минах, как затънах, как ме извадиха, как го извадихме " и т.н.
    Та ми е любопитно всъщност колко наистина караме извън пътя и колко само приказваме.
    И бъдете честни
    18
    Всяка събота и неделя
    66.67%
    12
    Когато има клубно мероприятие
    0.00%
    0
    Веднъж на месеца
    22.22%
    4
    Веднъж на годината
    0.00%
    0
    Карам само във форума ( виртуален оффроуд)
    11.11%
    2
    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
    NULLA TENACI INVIA EST VIA

  • #2
    Старая се да е всеки уикенд, обаче не винаги се получава, но не по-рядко от веднъж месечно.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Защо няма отговор Всеки ден. Че то в България повечето пътища са OffRoad.
      Иначе Събота или Неделя не пропускам да се изкалям.

      Коментар


      • #4
        Защо

        Не сложиш отговор всеки ден, защото тогава щяха да се вкючат онези от : горското, енергото, ВИК,БТК, овъргаз,Булгаргаз, Мтел,Глобул, НЕК дето да карат offroad им е работата.
        Един ден се хваля на един такъв колко много карам и човека ме погледна с един поглед дето не ви е работа. Колегата подрържа базови станции на един мобилен оператор от Русе до Ямбол на изток.
        Анкета засяга само любителите. Моля професионалистите да не се сърдят.
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • #5
          Като изключа дрънкането из ниви и черни пътища - то ми е професионално задължение, 2-3 пъти месечно. За съжаление в Добрич, нямам компания за разходки и това ме ограничава до някъде в офроуд заниманията ми!

          Коментар


          • #6
            16-17 пъти месечно с навигатор 4+1,някой ще се досети кой е той.Би било добре да е всеки божи ден но трябва да се проконтролира и работата.

            Коментар


            • #7
              всеки път когато съм за риба (всяка събота и неделя) затова си купих джип,за да не нося на далеч багажи пеш.Беше ми писнало

              Коментар


              • #8
                През ден или през два. Спиране нема. Трошим, ремонт и пак трошим
                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                Коментар


                • #9
                  Случва ми се понякога 4-5 дена в месеца да карам и по пътища Чибурашка как издържа не знам,ама както казва Йори:''Луд умора нЕма''
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    никога ;но ще трябва да ги намаля

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Колко често карате off-road

                      Първоначално публикуван от Pursie
                      Напоследък се увеличиха изказвания от типа " откъде минах, как затънах, как ме извадиха, как го извадихме " и т.н.
                      Та ми е любопитно всъщност колко наистина караме извън пътя и колко само приказваме.
                      И бъдете честни
                      Ами то проверката лесна. Твърденията да се подкрепят с картинки и/или свидетелски показания - и готово.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Колко често карате off-road

                        Първоначално публикуван от V93
                        Първоначално публикуван от Pursie
                        Напоследък се увеличиха изказвания от типа " откъде минах, как затънах, как ме извадиха, как го извадихме " и т.н.
                        Та ми е любопитно всъщност колко наистина караме извън пътя и колко само приказваме.
                        И бъдете честни
                        Ами то проверката лесна. Твърденията да се подкрепят с картинки и/или свидетелски показания - и готово.
                        Аз на такива снимки Не вЕрвам, хубаво е да покарате заедно, тогава нещата стават много по ясни. Пък и ние не караме (поне аз де) за да доказаваме или показваме нещо на някого - правим го за собствен кеф, нещо напоследък така ми се е прикарало че сънувам разходки, сигурно откачам и надали ще се оправя, ма карай, то днес кой ли е нормален

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Колко често карате off-road

                          Първоначално публикуван от alex_markov
                          хубаво е да покарате заедно, тогава нещата стават много по ясни. Пък и ние не караме (поне аз де) за да доказаваме или показваме нещо на някого - правим го за собствен кеф
                          Това определено е вярно
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            Що няма пункт "Повече от два пъти в седмицата", та да можем и ние да се включим в гласуването
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              ре

                              за да е по- вярна статистиката предлагам всеки уикенд по раиони да има на определено място сборен пункт не че преди не се събираха,сега като гледам по организирани са АТВ истите и ендураджиите
                              ПАВКО
                              0888802068

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X