Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Никога повече там.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Никога повече там.

    Комплекс Belvedere Holiday club Банско. Ако не ви зависи живота,не отсядайте!
    На външен вид, голям комплекс с басейни вътрешни и външни "4 звезди".
    Обаче, стаи с едно дървено легло с дървен шкаф. Няма чехли,няма сапун. За Спа центъра се доплаща 7лв, а е включен в пакета. Чехли+халат още 7лв. В банята мухъл. В Спа центъра,мизерия паднали плочки,всичко разбито. Храната под всяка критика, персонал събиран от кол и въже. Груби селски пръчки.

    Коментар


    • От: Никога повече там.

      Аз да споделя едно по-скромно разочарование.

      Приятел, а и член на Форума, сподели, че в жегите ходи с други мотористи на по бира, риба и картовки в кръчмата до стената на Панчаревския гьол, която е в края на Герман.
      Преди две-три седмици се чудех къде може да се пие по бира събота по обед, и понеже бях на близо, та айде там.

      Та, ако искате отвратителни кебапчета и кюфтета, студени и хрупащи сурови картофи, нарязани едно към гьотере, на цена по фискален бон 15лв/кг, и всичко това на фона на ужасна смрад като от тиня или мръсни кенефи, там е мястото !
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Никога повече там.

        "Къмпинг" според речника е място за прекарване на времето сред природата Та след има няма 5 години реших да се пусна по южното черноморие.Пътувам с кемпер. Избрах къмпинг "Юг"... Попитах пазача има ли свободни места / то оставаше и да няма/ Насочи ме към администрацията . От там "Да заповядайте!" То да ама аз виждам че всичко е нагъчкано с "закотвени" каравани с веранди, чардаци и какво ли не... Деня беше напреднал та реших някак си да се вместя ... Успях да се вместя на единственото място с хиляда маневри под страх да не закача на някой чардака или му настъпя "зюмбюлите" пред колибата. Най- много ме изненада факта , че топлата вода се плаща ...допълнително Мисля, че такива места не трябва да се рекламират като "къмпинг". Това са просто "поселища" с грозни постройки!
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • От: Никога повече там.

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Аз да споделя едно по-скромно разочарование.

          Приятел, а и член на Форума, сподели, че в жегите ходи с други мотористи на по бира, риба и картовки в кръчмата до стената на Панчаревския гьол, която е в края на Герман.
          Преди две-три седмици се чудех къде може да се пие по бира събота по обед, и понеже бях на близо, та айде там.

          Та, ако искате отвратителни кебапчета и кюфтета, студени и хрупащи сурови картофи, нарязани едно към гьотере, на цена по фискален бон 15лв/кг, и всичко това на фона на ужасна смрад като от тиня или мръсни кенефи, там е мястото !
          Аз чух много добри отзиви от няколко човека, но през последната година. Явно точно сега, накрая на сезона е станало нещо. Ако обаче сте в района, можете да ходите в кръчмата, която е на края на езерото от другата страна до частните рибарници. Перфектно соц обслужване, супер качествена храна, че дори и студена чужбинска бира. Цените не са ниски, но си заслужава.
          ;-)
          Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
          нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

          Коментар


          • От: Никога повече там.

            "Бар-грил "Кума Лиса"" драстично влоши обслужването. От 4-5 години спирам там, вкл. и извън летния сезон, както и в неваканционни делнични дни. Предпоследния път чаках 30+ минути да ми донесат поисканата сметка, накрая все пак реших да вляза вътре и да попитам защо не ми я дават, вместо да отпраша без да съм платил. Трите сервитьорки (вкл. тази, на която бях поискал сметката) се изпокараха кой е трябвало да я донесе и... пак не ми я дадоха Като обявих, че тръгвам без да платя, трите вкупом ме подгониха с въпросната сметка. Последният път - вчера, понеделник, заведението празно, но не и с намален персонал, имаше поне две сервитьорки, след 15 мин. чакане ни хвърлиха менюта и след като още половин час никой не се поинтересува какво ще поръчаме, станахме и си тръгнахме.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Никога повече там.

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              "Бар-грил "Кума Лиса"" драстично влоши обслужването. От 4-5 години спирам там, вкл. и извън летния сезон, както и в неваканционни делнични дни. Предпоследния път чаках 30+ минути да ми донесат поисканата сметка, накрая все пак реших да вляза вътре и да попитам защо не ми я дават, вместо да отпраша без да съм платил. Трите сервитьорки (вкл. тази, на която бях поискал сметката) се изпокараха кой е трябвало да я донесе и... пак не ми я дадоха Като обявих, че тръгвам без да платя, трите вкупом ме подгониха с въпросната сметка. Последният път - вчера, понеделник, заведението празно, но не и с намален персонал, имаше поне две сервитьорки, след 15 мин. чакане ни хвърлиха менюта и след като още половин час никой не се поинтересува какво ще поръчаме, станахме и си тръгнахме.
              В четвъртък вечерях там и да си призная си останах доволен. Сервитьорката беше усмихната и бърза симпатяга,а храната си беше ок. Беше сама, но пък и хора нямаше кой знае колко


              Изпратено от моят SM-A320FL с помощта на Tapatalk

              Коментар


              • От: Никога повече там.

                Първоначално публикуван от dimichos Преглед на мнение
                В четвъртък вечерях там и да си призная си останах доволен. ...
                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Явно големия клиенто-поток замайва и забравят, че хората все пак търсят нормално обслужване и храна. А слава богу, е конкуренцията не спи и отвориха друго кръчме наблизо и вече, докато не се издънят и те, ще хапваме там.
                Така преди години отписах крайпътните "Хепи", вече отписвам и крайпътния "Зеко" за сметка на новопръкналия се до него "Стари Београд", който ще видим докога ще заслужава доверието ми
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Никога повече там.

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Така преди години отписах крайпътните "Хепи", вече отписвам и крайпътния "Зеко" за сметка на новопръкналия се до него "Стари Београд", който ще видим докога ще заслужава доверието ми
                  Толкова отдавна съм го отписал, че не сетих да споделя. Кочината започна още след ремонта. А като се сетя, че който минеше оттам носеше храна за колектива... . Също отдавна и ,,Хепи", но не толкова заради свинщината и сганта.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Никога повече там.

                    Никога повече във "Феста Чамкория",Боровец!Може да е всичко друго ,но не и 4 звезден хотел,поне не и с това което предлага .Отидохме със съпругата и сина с резервация от "България травел" за две нощувки в апартамент "джуниър суифт",некъв си.Почна се още с пристигането,"ма вие трима ли сте",ми да за толкова е направена резеврацията ,почна се едно ровене в софта ,еми да няма проблем сега ще организираме нещата, това при заявена резеврация в началото на седмицата.Организираха ги ,качихме се в стаята ,щото е двойна стая с преградна стена,камериерката току що беше разпънала някакъв долнопробен диван достоен за туристимеска хижа тип походно легло,но не и нещо което отговаря на 4 звезди ,поне такова нещо не съм виждал.Храната добре,първата вечер отлично обслужване и кухня ,втората пълна противоположност,пълен хаос,липса на места ,доредихме се до маса от третия път,да ма почти нищо не беше останало от блок масите ,докопахме някакви пилешки меса и салати и това е,накрая трябваше да се почустваме виновни че си поръчахме по една малка ракия.Ресторанта е с голям капацитет ,но отварят една малка зала която прилича на закусвална от починните станции ,едно време,сетих се за храненето на смени ,покрай този 4 звезден хотел.Това ми беше достатъчно,успокоих си нервите в басейна и фитнеса ,в тая зона се изкарва винаги добре,въпреки че басейна е нюню,фитнеса за отбиване на номера,ма поне имаше щанга и лежанка.Та това е положението на туризма у нас в повечето уж добри хотели,в някои отношения на отговаря и на 3 звезди.Не го препоръчвам на никой ,нито туристическата агенция ,пълен фарс и измама.Приятното изкарване се получи щото си правиме нещата готино ,та много не могат да ни зачернят настроението ,но все пак е отвратителна история за такъв хотел.Това е прословутото трето легло в хотел 4 звезди,цирк пълен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171203_094138-1305x734.jpg
Прегледи:1
Размер:153.2 КБ
ID:5773962
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Никога повече там.

                      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      Никога повече във "Феста Чамкория",Боровец....
                      Ще споделиш ли каква е била цената за двете нощувки... чисто информативно.

                      Коментар


                      • От: Никога повече там.

                        Колко плати и на кой.


                        Коментар


                        • От: Никога повече там.

                          Да "похваля" и аз едно кръчме:
                          "Братската чешма",
                          на пътя Хасково-Кърджали, преди Пчеларово.
                          Пърленките са по-скоро жилави мекици(пържени) и миришеха на пържени картофи.
                          Кебапчетата се оказаха от незнайна смес, и консистенция на гума.
                          Цените не коментирам, има ги в менюто.
                          Резултатът беше два дни стомашни проблеми.
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Никога повече там.

                            Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                            Ще споделиш ли каква е била цената за двете нощувки... чисто информативно.
                            136лв.на нощувка с включени закуска и вечеря , ползване на СПА зона ,фитнес,басейн,с ваучер от "България травел".
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: Никога повече там.

                              Хотел Angy в кк"Чайка". Пише кк. Златни пясъци, но е на 4-5км. от плажа на Златните. Пише има климати, но за да ти дадат дистанционното +8 кинта. В рекламата пише 100м. от морето, оказа се, че до най-близкия плаж се стига по едни стръмни стъпала, наклонени от свлачището, минава между вили, наклонени аха да те смажат, та този сървайвър от човек с проблем в крака се слиза за 30 минути, а се изкачва за 35-40 и е не по-малко от 300м.
                              На втория ден отидохме на плажа "Нептун"- той е на около километър ходене по улиците. В началото на плажа тече малка рекичка от отходни води и дечица си играят в нея. Мани, мани, толкова ходене по баири не бях и сънувал. В хотела пластмасовия стол беше изгорял от слънцето и зрелищно се натроши на паздер под мене, а съм доста под трицифрените кила, добре, че не ми наряза пакета.

                              Коментар


                              • От: Никога повече там.

                                Туризъм БГ,но и на вън не всичко е цвете за мирисане.Тука има много готини места ,но вече съм твърдо убеден ,че трябва да си ги търси човек сам,без агенции и каквито и да било посредници.При заведенията нещата са по-добри.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X