Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Никога повече там.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Никога повече там.

    Леле, чак срам ме хваща за някой "представители на туризЪма"! Не "петно", не "облак", чак "радиоакативен дъжд" са такива "обекти" и "субекти" за българския туризъм. Как да се научат, та те просто трябва да се отстранят...
    Правилно е писал Пламен: "Цървула, трандафор не става!"
    Ще прочета и "положителната" тема за да си оправя настроението!

    Коментар


    • #47
      От: Никога повече там.

      вероятно собственика смята че думата туризъм произлиза от глагола тУрам ..

      съжалявам почивката ти е била провалена от подобен профан.

      Коментар


      • #48
        От: Препоръчвам това място!

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Защото са се надценили и за половината от тези пари на друго място можеш да получиш дори и по-добро обслужване и качество. Похвалиха ми например "Римска баня" в близкото село Баня
        Май е време да си отделим тема за спа-хотелите?
        Римска баня посетих със семейството точно преди една година. Едва ли ще повторим. Гипскартонен хотел, строен бързо и не особено качествено. Голямо семейство сме, бях наел т.н. президентски апартамент. Цена не коментирам, но беше поносима. Апартамента обаче представлява дълъг и тесен коридор, от двете страни завършващ с по една спалня. По средата леко уширен, обзаведен с поувехтели меки мебели и стар телевизор. Тераса - няма стол, ни маса, ни табуретка. Лампите не светят. Най-важното - басейна. Темепературата не е от високите, но е поносима. Обаче няма никаква аспирация. От конденза навсякъде капе студена вода, чувството е като в пещера. Персонала е любезен.
        Последно редактирано от zzlatev; 23-11-10, 15:40.

        Коментар


        • #49
          От: Никога повече там.

          Ще пусна и отделна тема, но днес бях направо изумен от персонала на хижа Звездица на Витоша. Голяма хижа, добре обзаведена, кухня, бар, всичко нужно. Но... по някакъв кеф на персонала кухнята работи до 13.30 В неделен ден, с хубаво време, когато панината е пълна с хора и деца. Как и да е, добрахме се ние към 13.20 и бързаме да поръчаме преди да са затворили. Да, ама не. Трябвало време да ни притготват поръчаното, а те в 13.30 затваряли. Пълна простотия, тях това че сме с 3 малки деца не ги интересува, почивния ден и многото хора не са интересни за бизнеса им, на тях така им е кеф. Изведнъж, след 14 часа отвътре няколко приятели на хижарите изнесоха топли супи и седнаха да ядат. За тия, дето ме познават, е ясно, че скандала оттекна чак към връх Камен дел. Мисля тия дни да намеря време и да подам жалба в БТС, дано те ми обяснят кой, как и защо стопанисва тая хижа.
          Държа да подчертая, специално попитах - не е някакъв спешен случай, хората просто така им било свободното време тая неделя.
          Та съвета ми е, никога не ходете без суха храна в тоя край на Витоша, хижа Звездица работи против логиката, според кефа на персонала си. Най-добре я заобикаляйте.
          Последно редактирано от zzlatev; 31-01-11, 07:40.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #50
            От: Никога повече там.

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Мисля тия дни да намеря време и да подам жалба в БТС, дано те ми обяснят кой, как и защо стопанисва тая хижа.
            ......Най-добре я заобикаляйте.
            До преди няколко години, половината я стопанисваше Министерството на правосъдието, а другата половина - БГА"Балкан". Сега не знам как е. Откакто влязохме в конфликт с някакви чиновници от МП, които се държаха, като че ли сме им нахлули в будоара (бяхме с предварителна резервация, чрез все същото МП), нещо ми се скърши желанието да ходя там.
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • #51
              От: Никога повече там.

              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
              До преди няколко години, половината я стопанисваше Министерството на правосъдието, а другата половина - БГА"Балкан". Сега не знам как е. Откакто влязохме в конфликт с някакви чиновници от МП, които се държаха, като че ли сме им нахлули в будоара (бяхме с предварителна резервация, чрез все същото МП), нещо ми се скърши желанието да ходя там.
              Мерси за инфото, няма да занимавм БТС, явно хижата е ведомствена. Да затворят ресторанта за външни хора и да се знае, че не им е приятно да работят и толкоз.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #52
                От: Никога повече там.

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Ще пусна и отделна тема, но днес бях направо изумен от персонала на хижа Звездица на Витоша. Голяма хижа, добре обзаведена, кухня, бар, всичко нужно. Но... по някакъв кеф на персонала кухнята работи до 13.30 В неделен ден, с хубаво време, когато панината е пълна с хора и деца. Как и да е, добрахме се ние към 13.20 и бързаме да поръчаме преди да са затворили. Да, ама не. Трябвало време да ни притготват поръчаното, а те в 13.30 затваряли. Пълна простотия, тях това че сме с 3 малки деца не ги интересува, почивния ден и многото хора не са интересни за бизнеса им, на тях така им е кеф. Изведнъж, след 14 часа отвътре няколко приятели на хижарите изнесоха топли супи и седнаха да ядат. За тия, дето ме познават, е ясно, че скандала оттекна чак към връх Камен дел. Мисля тия дни да намеря време и да подам жалба в БТС, дано те ми обяснят кой, как и защо стопанисва тая хижа.
                Държа да подчертая, специално попитах - не е някакъв спешен случай, хората просто така им било свободното време тая неделя.
                Та съвета ми е, никога не ходете без суха храна в тоя край на Витоша, хижа Звездица работи против логиката, според кефа на персонала си. Най-добре я заобикаляйте.
                Ходил съм няколко пъти там, до преди около 4години беше ОК, но после явно се е сменил хижаря и вече не става за ходене. В тази тема има още мнения за Звездица: http://www.offroad-bulgaria.com/show...342#post958342 и http://www.offroad-bulgaria.com/show...593#post646593

                Ако има начин да се въздейства нещата да се променят, ще е много хубаво, защото може да стане доста приятно местенце.

                Коментар


                • #53
                  От: До: Никога повече там.

                  Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
                  Ние също със жена ми бяхме изгонени от хижа Петрохан и то за абсурдна тъпотия, хрумнала на хижара. Дори ме накара да изкарам колата от "неговата" хижа и да паркирам по-далеч. НИКОГА неотсядайте там.
                  Вие нищо не разбирате... Там се допуска с конкурсен изпит. Освен това цената се казва на излизане. Било срамно преди това да се пита.
                  Е аз така и не спах там, независимо, че явно бях одобрен и не разбрах цената. Всичко това обаче е продължение на една друга история когато бях на 13. Няма да ви занимавам но тогава в 6 вечерта ни пратиха да ходим до съседната хижа - Пробойница Защото нямало места... Няма да се учудя ако хижаря е един и същ от тогава.
                  Добрите момчета отиват в рая. Лошите ходят където си поискат.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Никога повече там.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11489.jpg
Прегледи:1
Размер:70.3 КБ
ID:5482907Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11490.jpg
Прегледи:1
Размер:86.7 КБ
ID:5482908Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11491.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5482909Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11492.jpg
Прегледи:1
Размер:141.3 КБ
ID:5482910Много са местата от който сме останали недоволни в България, но никога не бих се върнал в Ковачевица.И не заради мястото-не е лошо,селцето е реставрирано добре, красиво е..........и до тук.Историята е от есента на 2010 но не мисля, че нещо се е променило в този край.Та историята:
                    -с жена ми решишме да си направим есенна почивка из България.Напраивхме си маршрут и тръгнахме...........една от точките беше Ковачевица.Оказа се, че в селото има някаква борба за клиенти/ по скоро срещу клиенти/.Когатп пристигнахме попитах къде да паркирам и ми показаха някакво място.Разходихме се, вечеряхме в месната кръчма/не коментирам хигиената и качеството на храната/.Сутринта се събудихме,закусихме и тръгнахме на разходка.Когато стигнахме до колата......някакъв самороден талант беше зографисал с пирон мъжко достойнство на задния капак и вълна по цялата страна/ще кача снимки/.Избеснях, потърсих кмета и полиция.....................и ме уведомиха ,че съм бил късметлия.......На други гости им отрязали преди дни 4-те гуми/най близкия вулканизатор е на 18км./, на друг стъклата...........и така.Няма да преразказвам и перипетиите с местните представители на закона, само ще вметна ,че искаха да заплатя някаква такса в Гоце Делчев за да си получа служебна бележка за застрахователя.Е остатъка от отпуската го прекарах в разправии.....Та никога в Ковачевица, ако случайно отидете пазете си колите.
                    Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                    GSM +359 895 236 182

                    А Rhf +

                    Коментар


                    • #55
                      От: Никога повече там.

                      Е на кой му е пречила колата??? Аааах селендури мръсниии ..Аз на мравката път правя, ама ако го видя такъв, много години напред ще съжалява и дълги месеци след това ще се чуди как се спи прав!
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #56
                        От: Никога повече там.

                        Събота бях на сватба ето тук : http://www.danubeplaza.com/index.php...ant-i-lobi-bar Ужким хотел и ресторант с традиции в нашия град, но . Знам , че в такива моменти не се обръща внимание на дребните детайли , защото събитието е весело , а и пиенето почва от сутринта , обаче аз , бях болен , не пих и се подразних от :
                        - оливерниците ( не знам дали така се казват ) , бяха от най-смотаните които може да съществуват и подлизваха отвсякъде, а нямаше салфетки по масите.
                        - покривките - не бяха , цели , а няколко застъпени
                        - менюто - конкретно единия "специалитет" пълнени гъби с някакво мухлясало сирене , бяха пънчета от гъби скромно поръсени
                        ....
                        Тук ми писна да наблюдавам недостатъците и продължих със забавлението , до колкото ми позволи болното ми тяло

                        Извода за мен е , че този ресторант е далеко от нивото, за което претендира.
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #57
                          От: Никога повече там.

                          Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
                          Та никога в Ковачевица, ако случайно отидете пазете си колите.
                          Съжалявам за случилото ви се. От 8 г. ходя почти всяка година в Ковачевица и никога не съм имал проблеми.
                          LZ1RED

                          Коментар


                          • #58
                            От: Никога повече там.

                            За първи път тази година посетихме траяла в Сливен и бяхме решили да се присъединим към палатковия лагер. В края на съботния ден времето реши да попречи на нашето намерение и взехме решение групата ни да си потърси хотелче или къща за гости . Тъй като винаги гледаме да сме подготвени , предвидливо бях записала телефоните на 2-3 такива.Спряхме се на хотел - СТОТЕ ВОЙВОДИ . Е, какво име , но....... пълен провал. Няма такава мърсотия и мизерия , въпреки че хотела преди години явно е имал и хубави дни. Не сме притенциозни , но все пак с нас има и деца. Най-грозно беше , че първо ни поискаха парите и после ни пратиха , ако искаме кърпа - да си потърсим в съседната стая. Иначе снимките в нета са много прилични , но явно много стари.
                            тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                            Коментар


                            • #59
                              От: Никога повече там.

                              Първоначално публикуван от Angela080467 Преглед на мнение
                              За първи път тази година посетихме траяла в Сливен и бяхме решили да се присъединим към палатковия лагер. В края на съботния ден времето реши да попречи на нашето намерение и взехме решение групата ни да си потърси хотелче или къща за гости . Тъй като винаги гледаме да сме подготвени , предвидливо бях записала телефоните на 2-3 такива.Спряхме се на хотел - СТОТЕ ВОЙВОДИ . Е, какво име , но....... пълен провал. Няма такава мърсотия и мизерия , въпреки че хотела преди години явно е имал и хубави дни. Не сме притенциозни , но все пак с нас има и деца. Най-грозно беше , че първо ни поискаха парите и после ни пратиха , ако искаме кърпа - да си потърсим в съседната стая. Иначе снимките в нета са много прилични , но явно много стари.
                              Ами точно по тази причина-първо оглед, а после парите,и ака не ти хареса-бегом към друго място! Криворазбрано е българското отношение към думата "конкурентноспособност" и е крайно време да се 'поясни' ...
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #60
                                От: Никога повече там.

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Ами точно по тази причина-първо оглед, а после парите,и ака не ти хареса-бегом към друго място!...
                                Точно заради това искат парите предварително!
                                MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                                (А1+)
                                О877ООО98О

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X