Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОдхвърлете някое маршрутче за джипове около узана!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ето малко снимки от излета ! Там където стана интересно в дълбокия сняг , нямаше как да се спира(щото там си оставаш) за да се снима!
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/churov/uzana/
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #17
      Ети как се вади закъсал трактор !
      Първо с колегата се заровихме за по стабилно и зачакаме да мине някой да го спасим !


      Появи се наш човек и веднага му помогнахме като го извлякахме от пътя в дълбокото !


      След което се появи едно К700 ,но не можахме да му помогнем и той избяга с писъци ! Добре , че видяхме закъсал верижен Булгар и като започна едно дърпане , едно спасявате - първо аз , после и колегата,после пак аз... - едвам го извадихме!




      Човекът с трактора толкова се беше уплашил , че няма кой да го спаси , че му дадохме по някой лев да пийне нещо за да се освести !

      Ако някой има нужда от спасяване...?
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #18
        Спасяването 3 серия

        Верно е . Вервайте ми.
        Аз бях този дето го спасиха вкарвайки го в канавката. ( А тя подлата се беше скрила под 80 см. сняг )
        Другия път мисля, че можем да спасим нещо по-сериозно като БТР или БРДМ или най добре хеликоптер
        П.П. Само да уточня че температурата е приятните -17 а вятъра лек бриз подобен на сибирския.
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • #19
          След това стабилно спасяване си мисля , че е по-добре да не идвам с вас на това каране ... а?

          Коментар


          • #20
            Спасяването

            Защо се притесняваш. Нас К700 не ни се опря, че една Лада Нива като твоята ли ще ни спре.
            А пък ако ни стане скучно, все ще мине някоя виетнамка с трупи по онова трасе около Кара Дере и ще я спасим с дружни усилия.
            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
            NULLA TENACI INVIA EST VIA

            Коментар


            • #21
              Re: Узана!

              да де .. но както видях в един по-горен пост имам лоша новина -> "Трите мечки" вече неработи , защото "Бат Румен" го продаде .. и ся можеш да обедваш или вечеряш само в хотелите

              Коментар


              • #22
                Re: Узана!

                Вярно е не работи. Проверих оня ден.
                Но добре че ме подсети да пусна пресни снимки от миналогодишното приключение. Поради тоталната липса на сняг можах да снимам трасето по което преминаха нашите главни герои. Първата смика показва точно пътя по който минаха Churov и Petio-Beliata.
                На някой снимки е сина ми, за да покаже колко са големи някой детайли.
                Канавката в която си мислих, че потъва Уаза миналата година се оказа яма дълбока около 2 метра и с диаметър 4.
                Какъв е извода?
                Не пийте чай преди да карате в непознат терен с 1,20 пресен сняг и виелица.Но иначе на следващата година е весело като видиш откъде си успял да минеш.
                Прикачени файлове
                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X