Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко помощ за черен път.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко помощ за черен път.

    Здравейте.Утре ще ходя до Осеновлаг.Не ми се ходи по официалния маршрут и съм решил да мина напряко, преди Своге по пътя за Лесков дол.По мап сорса виждам че между Лесков дол и Брезов дол има около два километра път в червено.Понеже ще съм сам джип,и със жена и внуче ми се иска да знам ,дали този участък е проходим към днешна дата.Питането ми е насочено предимно към хора от региона или колеги карали скоро там.Благодаря.Да не пропусна .Ще пътувам от София.
    Румен Николов

    0888 358 572

  • #2
    От: Малко помощ за черен път.

    Що не минеш през Бов и Тръстеная ?
    До Тръстеная има малинова плантация и може да си вземеш малиново вино и ракия.
    После по билото до "Седемте престола" си е магистрала, но нека някой друг да каже от къде да минеш, че за последно съм го правил с мотор и беше отдавна.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Малко помощ за черен път.

      Заповядяй началник:
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        От: Малко помощ за черен път.

        Магистрала.

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=78562
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Малко помощ за черен път.

          Лесковдол - Брезовдол е проходим с баничарка, с такива съм се разминавал там. Произволен 4х4 джип с какви да е гуми би следвало да мине безгрижно.
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • #6
            От: Малко помощ за черен път.

            Благодаря на всички отговорили.Реших да избягам от светската суета за два дни и без да зная нищо ще спя в някаква ферма.Ама за да не е хептен скучно реших да мина и малко гора.От вашите отговори разбрах че мога да си пия бирата и жената да кара.Благодаря.
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • #7
              От: Малко помощ за черен път.

              Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
              Благодаря на всички отговорили.Реших да избягам от светската суета за два дни и без да зная нищо ще спя в някаква ферма.Ама за да не е хептен скучно реших да мина и малко гора.От вашите отговори разбрах че мога да си пия бирата и жената да кара.Благодаря.
              Точно така, и помисли за малиново то вино, заслужава си.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Малко помощ за черен път.

                Любим маршрут ми е, особено с връщането през Тръстеная за малиново вино след шкембето и пъстървата на 7-те престола.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • #9
                  От: Малко помощ за черен път.

                  За малиновото вино и пъстървата ме заинтригувахте, дайте малко повече инфо за тези места.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Малко помощ за черен път.

                    Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                    За малиновото вино и пъстървата ме заинтригувахте, дайте малко повече инфо за тези места.
                    Не си казАл, не сме се разходили.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Малко помощ за черен път.

                      Та да си кажа.Пастърва и шкембе на седемте престола няма.Има някакви объркани хора с две скарички и сякаш не знаят за какво са там.Още ми дължат едно кебапче.До Тръстеная за жалост не можах да стигна,защото в неделя тъкмо се качих на билото между Брезов дол и Лесков дол ,и тръгнах към хижата и ме награби бурята.Покарах 5-6 километра в мъглата и дъжда и накрая реших че най правилното решение с това двегодишно дете на борда е да се върна обратно и да сляза в Своге отново през Лесков дол.
                      Ама нещо сякаш ми се ще трите почивни дни в края на месеца да ги изкарам на хижата на малинови алкохолни деликатеси,а и за да си довърша маршрута.
                      Румен Николов

                      0888 358 572

                      Коментар


                      • #12
                        От: Малко помощ за черен път.

                        Добра идея. Може да си се разхождаш и после пак в хижата.
                        Отпред има/ше (за последно ходих преди 3г.) покрити маси и скари, и може/ха да се правят по-сериозни мероприятия.
                        До Бов и Гара Бов пътя е бая калдъръмен, но до Лакатник е магистрала. Въобще, идеята ти да се локализирате в хижата е добра, а може и да мина да се видим, ако си организирам компания.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Малко помощ за черен път.

                          На Седемте престола няма, затова малко по-натам по хасфалта и от дясно има добър ресторант. Не са със светкавично обслужване, но готвят вкусно. Ненкови се казва ако помня правилно
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Малко помощ за черен път.

                            Абе,аз при тях спах ,двата дни.
                            Румен Николов

                            0888 358 572

                            Коментар


                            • #15
                              От: Малко помощ за черен път.

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Добра идея. Може да си се разхождаш и после пак в хижата.
                              Отпред има/ше (за последно ходих преди 3г.) покрити маси и скари, и може/ха да се правят по-сериозни мероприятия.
                              До Бов и Гара Бов пътя е бая калдъръмен, но до Лакатник е магистрала. Въобще, идеята ти да се локализирате в хижата е добра, а може и да мина да се видим, ако си организирам компания.
                              Резервирах си място в хижата,за трите почивни дни,така че прави организация и идвай.Че елате и повече да си направим мини офроуд събор
                              Румен Николов

                              0888 358 572

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X