Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво правим като одъртеем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво правим като одъртеем

    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
    Е баш у тоя студ,нема начин да одъртевам,предпочитам на жежко.
    Е нема угодия

    Коментар


    • От: Какво правим като одъртеем

      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      Има алтернативи да се спи не на земята и безплатно

      Абсолютно, онзи ден съм седнал на един стол и зяпам и пред мен дойде ееей тоя пич, нормално облечен - обувки някви найкове, колумбия яке, някъв гнусмас смарт, извади постелка, възглавница и последва следното нещо:




      Седя въртя телефона в ръката и се чудя дали ще излезне снимка без светкавица, пък човека си казва, снимай,аз съм свикнал да ме снимат. Обикаля си, на стоп, из цяла Европа, вече втори месец. Имал имоти под наем, които му давали стабилен доход.
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • От: Какво правим като одъртеем

        А къде му е багажа?
        Защото преди години аз съм виждал такива на плажа, но бяха с големи самари, носиха палатки и обикаляха на стоп света.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Какво правим като одъртеем

          Чешити дал господ; този май не е от най-любопитните, нито от най-общителните - иначе можеше да пътува като coachsurfing (едноименна apps), тоест да преспива "гостувайки" и да общува с хазаите си. Така нощувките и някоя закуска/вечеря са безплатни, за транспорт и прочее пари, естествено, трябват;
          Тоест, не е лошо човек да е скътал / наследил / спечелил от тотото / дал под наем нещо - може и в комбинация от горните.
          В днешно време автостопа е невъзможен до платен; работа по пътя намират, мноого рядко бели хора в страни, където и туземците разчитат за (навреме и добре свършена) работа най-рядко на себеподобни.
          Най-добре е, значи, да одъртееш сред приятели. Дотогава - светът лежи пред краката ни: който има кеф, намира начин да го обикаля; света де

          Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

          Коментар


          • От: Какво правим като одъртеем

            Една средна раница, беше закопчал с велокатинар за количката която се вижда на снимката. Иначе може и да е общителен, но на мен английският речник ми е беден за да общувам свободно и на различни теми.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • От: Какво правим като одъртеем

              Първоначално публикуван от Volodia.Petkov Преглед на мнение
              Чешити дал господ; този май не е от най-любопитните, нито от най-общителните - иначе можеше да пътува като coachsurfing (едноименна apps), тоест да преспива "гостувайки" и да общува с хазаите си. Така нощувките и някоя закуска/вечеря са безплатни, за транспорт и прочее пари, естествено, трябват;
              Тоест, не е лошо човек да е скътал / наследил / спечелил от тотото / дал под наем нещо - може и в комбинация от горните.
              В днешно време автостопа е невъзможен до платен; работа по пътя намират, мноого рядко бели хора в страни, където и туземците разчитат за (навреме и добре свършена) работа най-рядко на себеподобни.
              Най-добре е, значи, да одъртееш сред приятели. Дотогава - светът лежи пред краката ни: който има кеф, намира начин да го обикаля; света де

              Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
              Язе немам тапаталк, ама коучсърфисти имам поне 15 за миналите 12 месеца. Щерката и тя е такава. Обикили половинаа свят. Бали, Мали, Япония, Корея и доста още.

              Парите не са и проблем, щото се изучи в читаво училище и си намери читава работа.

              Та така, вече си търся кемпер.

              Коментар


              • От: Какво правим като одъртеем

                Ами - не се притеснявай: ти си разбрал каквото си искал, а той да му мисли, като е тръгнал на път и не е научил поне малко балкански език.
                Доста брадясъл е вица за румънския полицай, дето чужденец на седем езика го питал как да стигне до еди-къде си, та се затюхкал, че трябвало в школото езици да учи, а не гащи да маа;
                - колегата му бил по-наясно:
                "никакъв смисъл: тоя, като знае седем - докъде стигна ?"

                Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

                Коментар


                • От: Какво правим като одъртеем

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Та така, вече си търся кемпер.
                  Аз хубавия го взех.

                  Коментар


                  • От: Какво правим като одъртеем

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Аз хубавия го взех.
                    Само така си мислиш!

                    Коментар


                    • От: Какво правим като одъртеем

                      Чудесно ! Че си взел хубавия кемпер, де ! А нас кога ще ни вземеш с кемпера ? (Един приятел преди време ми обясни докъде стига сам човек, затова ти предлагам компания)

                      Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

                      Коментар


                      • От: Какво правим като одъртеем

                        Ще стигнем и до компанията.

                        Коментар


                        • От: Какво правим като одъртеем

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Ще стигнем и до компанията.
                          След няколко години..., както вървят нещата.

                          Коментар


                          • От: Какво правим като одъртеем

                            Като наближи времето за тръгване, дай нишан, да стегнем дисагите овреме. Дотогава ти стискам палци да си стегнеш кемпера

                            Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

                            Коментар


                            • От: Какво правим като одъртеем

                              Пенчо, извинявай, не те познавам, та сигурно за това не те разбирам:
                              - ако чакаш да дойде пенсия, че да имаш време: няма да дочакаш = летвата ще я вдигнат докато не ти останат сили да я стигнеш
                              - никой не може да натрупа достатъчно пари за оттук нататък; иначе казано, но е същото - за разни мераци/масрафи има/требват разни джобове; вярно е и в обратен ред;
                              - дъщерята се изучила, има добра работа = браво ! Но - не я чакай да те направи дядо, че за внуци требе доста време

                              Пак извинявай - не ти давам акъл, просто споделям аз как ги виждам (тези) нещата
                              Втората половина на септември съм в БГ - да пием по бира / кафе, да си поприказваме за пътешествия ?

                              Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

                              Коментар


                              • От: Какво правим като одъртеем

                                Първоначално публикуван от Volodia.Petkov Преглед на мнение
                                Втората половина на септември съм в БГ - да пием по бира / кафе, да си поприказваме за пътешествия ?

                                Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
                                С удоволствие.
                                Хладилника е винаги зареден.Пенция от Държавата не чакам, ма внуци - да.От щерката, де.
                                Ако е рекъл господ, ако съм атеист.
                                п.с. Парите не са всичко! А за трупане си трябва и доста акъл. Не на всеки му се отдава.
                                А който си може си може - проверено е още от финикийците.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X