Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво правим като одъртеем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Какво правим като одъртеем

    Сардиния - изоставена къща за 20000 ойро.

    Коментар


    • #92
      От: Какво правим като одъртеем

      Е 20 не е като 200, и се предполага че ги влагаш в ремонта - т.е. за себе си
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • #93
        От: Какво правим като одъртеем

        Сега пък Сардиния.. подобна статия обикаля нета от няколко години.
        За Сицилия става въпрос. И не къща, а 2 камъка един върху друг.

        Но идеята добра. Къща в Италия или Испания е по-евтина от панелка в Младост

        Коментар


        • #94
          От: Какво правим като одъртеем

          Като одъртеем ставаме кисели старчета и това е
          А за купуването и пътешествията - на 50-ият си рожден ден си подарих Патрул дълга база автомат, купих и гуми и тръгнах на близко за кеф...на втората разходка изхвърли водата.... сега е месец по-късно се сглобява двигателя след фрезоване на блока, ревизия на главата....... и въобще не съм сигурен, че ще мога да се отпусна и доверя до средата на планината на тази кола, какво остава за зарязване на всичко и отпътуване към хоризонта....
          А въобще не ми се захваща темата за децата, жената....бъдещето им, училища, сметки, възпитание, "добър пример" .........
          Свадливи старчета - потъващи в спомени е още не, още 30-40 години, пък тогава

          Коментар


          • #95
            От: Какво правим като одъртеем

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Сега пък Сардиния.. подобна статия обикаля нета от няколко години.
            За Сицилия става въпрос. И не къща, а 2 камъка един върху друг.
            Има доста места по света където власти и/или кредитори продават къщи за 1 долар, 1 евро или някоя подобна сума. Понякога даже се стараят да попаднат в новините. Понякога даже и не поставят условия за бъдещи инвестиции и/или заплащане на просрочени задължения (комунални, данъчни и подобни).

            Общото между всичките тези оферти е че НЕ са изгодни - било заради инфраструктура, било заради престъпност, било заради обща икономическа обстановка на мястото.

            Коментар


            • #96
              От: Какво правим като одъртеем

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Общото между всичките тези оферти е че НЕ са изгодни - било заради инфраструктура, било заради престъпност, било заради обща икономическа обстановка на мястото.
              Е те ако бяха мега ултра изгодни нямаше да са по 1€
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #97
                От: Какво правим като одъртеем

                Уредете ми 500 къщи по 1 евро в Сардиния, или Сицилия и ги отнасям като свиня блажен вестник, па нека са неизгодни!

                п.п. тия фаувета по-горе оригинално са живи мъртъвци
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #98
                  От: Какво правим като одъртеем

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  Най-важното за него, т.н. Типинг поинт е, че няма жена/деца!

                  Всичко останало се постига лесно или преодолява лесно, то и по-горното се преодолява лесно, просто си отебаваш близките и роднините и готово, ама не всеки има толкова дебела кожа.

                  Аз съм на път да тествам 3 седмици из Европа, надявам се да мога да отрежа всички имейли и служебни телефони през тия три седмици, малко от малко да се откъснем от циливилизацията.

                  Другия вариант, който е като суха тренировка за такова пътешествие е дълга отпуска "на даче" ама ако дачата е в някой джендем, без обхват, ток, вода, асвалт и близкия магазин е на 40-50мин с джипа, в БГ има милиони такива мастенца, колко му е да се тества човек.

                  Извинявай,ама да питам-как точно се съчетава хем из Европа хем откъсване от цивилизацията?

                  Може би нещо ми се изплъзва!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • #99
                    От: Какво правим като одъртеем

                    Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                    Извинявай,ама да питам-как точно се съчетава хем из Европа хем откъсване от цивилизацията?

                    Може би нещо ми се изплъзва!
                    Изплъзва ти се

                    Мисля да забия из Скандинавия, Норвегия, Швеция и може би Финландия, там НЕ смятам да ходя по столици и гоеми градове а по селските пътчета и те така
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • От: Какво правим като одъртеем

                      Преди около 4 петилетки и малко реших, че искам да си направя всеки ден Великден, и да си докарам Швейцария У България.
                      Е, второто не успях, но пък пълно щастие няма.
                      Никога не съм разбирал, защо трябва да си почивам друг път, като искам сега, а и никой не знае какво и кога го чака ?!

                      Та, какво да правя като удъртея ли:
                      Ми не знам, щото това дето ми се прави сега, не знам дали ще мога "тогава",
                      а и не знам кога ще е това "тогава", и дали ще го има ?

                      Малко е екзистенциално, ма е повод за размисъл.

                      P.S. Преди около година и половина гледах интервю с Горан Брегович, в което каза, че човек трябва да се забавлява до 45-тата си година, и след това да работи, защото тогава ще е по-продуктивен.
                      Преди няколко години ме квалифицираха като хедонист, та го разбирам.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Какво правим като одъртеем

                        Сетих се че има една приказка,че до четиридесет години мъжа прави секс,от 40 до 60-пари и после-пишшш!

                        Коментар


                        • От: Какво правим като одъртеем

                          Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                          Сетих се че има една приказка,че до четиридесет години мъжа прави секс,от 40 до 60-пари и после-пишшш!
                          Още нямам много база за сравнение, ма ше разказвам !

                          ... иии, предполагам, с памперс ше е много по-лесно,
                          няма нужда да бързаш за никъде !
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Какво правим като одъртеем

                            http://newobserveronline.com/russia-...nd-foreigners/

                            За желаещите да изкарат старините си из Якукия и Сахалин

                            Коментар


                            • От: Какво правим като одъртеем

                              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                              http://newobserveronline.com/russia-...nd-foreigners/

                              За желаещите да изкарат старините си из Якукия и Сахалин
                              Тва е само за руснаци.
                              На иностранных граждан, иностранных юридических лиц, лиц без гражданства действие соответствующего федерального закона распространяться не будет.

                              Иначе е перфектната възможност
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Какво правим като одъртеем

                                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                                http://newobserveronline.com/russia-...nd-foreigners/

                                За желаещите да изкарат старините си из Якукия и Сахалин
                                Е баш у тоя студ,нема начин да одъртевам,предпочитам на жежко.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X