Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

    Първоначално публикуван от nasko1526 Преглед на мнение
    Здравей,Мен ме интерсува.... искаме да отиден до там
    Според мен "царският" път винаги е бил от с.Крайници срещу Сапарева баня - от там е към 7 километра! В момента не те съветвам да ходиш нито пеша, нито с МПС - имам къща в района /Белчин/ и целият уикенд ринах сняг - тежък и обилен! В гората си е труднопроходимо и за пеша - на места има преспи до кръста!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #17
      От: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

      В Белчин може и да има 40см сняг,но на Яребковица е 20см.В неделя една група от Самоков ходиха до там.

      Коментар


      • #18
        От: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

        Интересно! Аз също в неделя се опитах да се разходя пеша до вр.Грънчар, дето е над с.Клисура, ама ми писна да затъвам в снега и се отказах по средата. От там по права линия до Яребковица са 6-7 километра!
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #19
          От: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

          Но е в другата посока.Снега по Верила е малко за разлика по Рила,където наваля здраво.

          Коментар


          • #20
            От: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

            Нее като да го няма Има около 30см но се стига Селото се състои от 7 махали... През Сапарева баня можеш да стигнеш за 2часа пеша
            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

            Коментар


            • #21
              От: До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

              Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
              ........... имам къща в района /Белчин/ ......
              Брей. Баща ми е родом от там (Бог да го прости). Няма да е лошо някой ден да се запознаеме (ако не се познаваме де) и разходиме там.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #22
                От: До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Брей. Баща ми е родом от там (Бог да го прости). Няма да е лошо някой ден да се запознаеме (ако не се познаваме де) и разходиме там.
                Ние просто имаме къща там, без да сме кореняци. В началото ми беше интересно и непрекъснато обикалях из Верила, после свикваш с пейзажа и губиш интерес! Гледам че непрекъснато минават през селото напред-назад групи, предполагам от Самоков, Сапарева баня и Дупница - най-вече мотористи, явно на доста хора им харесва да карат там. Мисля че те са най-добрият избор за компания!
                Honda XL600LM, 1987
                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                Коментар


                • #23
                  От: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

                  Добре де - а с лек автомобил ( независимо по кой път ) до някъде ... ок , да остане 1-2 км .. но да е близо .... може ли да се стигне не може ли ?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X