Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

    Яребковица - казаха ми че било село с автентични старинни къщи във Верила, на 1100 м височина с 3-ма души население. Стига се само по черен път.

    Някой знае ли откъде е най-добрия път за там?

  • #2
    До: Яребковица - старинно село във Верила

    От Ярлово, по хубаво черно пътче
    Може и от Чуипетлово през Лисец, пак хубаво черно пътче
    и двете съм ги минавал миналият Октомври с други членове на Фоума
    Най-добре си купи картата на Събин и ще ти е много по лесно в намирането на верните пътища

    Коментар


    • #3
      До: Яребковица - старинно село във Верила

      Аха, може би от Горна Диканя през Лисец ще е най-лесно.

      А откъде се купува тая карта на Събин?

      Коментар


      • #4
        До: Яребковица - старинно село във Верила

        Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
        А откъде се купува тая карта на Събин?
        Преди да си я купиш обаче, трябва да си вземеш и система за глобално позициониране (GPS), с възможност за добавяне картата на Събин.

        ... само да не вземе да се свърши тази карта, докато й дойде реда да си я купя и аз
        ... to be continued

        Коментар


        • #5
          До: Яребковица - старинно село във Верила

          Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение

          А откъде се купува тая карта на Събин?
          От Събин !Виж в персоналната информация за него.
          B+

          Коментар


          • #6
            До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

            Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
            Яребковица - казаха ми че било село с автентични старинни къщи във Верила, на 1100 м височина с 3-ма души население. Стига се само по черен път.
            Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение

            Някой знае ли откъде е най-добрия път за там?
            има и предполагам това което те интересува е дали не се продава нещо там - има 2 керепичени ако могат да се нарекат тухли на кръст няколкото читави постройки които можеш да използваш за подслон ако завали отдавна вече са закупени от заможни ловци и бракониери....водата е кът а електричество не е имало никога
            ------------------------------------
            тел. O878 9ЧЧ 999

            Коментар


            • #7
              До: Яребковица - старинно село във Верила

              Първоначално публикуван от Ivich Преглед на мнение
              Преди да си я купиш обаче, трябва да си вземеш и система за глобално позициониране (GPS), с възможност за добавяне картата на Събин.
              Колко струва това чудо и откъде може да се вземе?

              Коментар


              • #8
                До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

                Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
                [left]
                има и предполагам това което те интересува е дали не се продава нещо там - има 2 керепичени ако могат да се нарекат тухли на кръст няколкото читави постройки които можеш да използваш за подслон ако завали отдавна вече са закупени от заможни ловци и бракониери....водата е кът а електричество не е имало никога
                Абе не ми трябва ток, газова лампа стига. А за водата не знам дали не бъркаш, трябва да отида да го видя, защото виж какво пише в Уикипедията: "Природата е дива и красива. Вековни дървета са сплели клони над черните пътища между махалите. Отвсякъде блика изворна вода."

                Коментар


                • #9
                  До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

                  Е я Яребковица.



                  Коментар


                  • #10
                    До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

                    Кой е тоя дебелия с мотора
                    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                    Коментар


                    • #11
                      До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

                      Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                      Кой е тоя дебелия с мотора
                      кмета на селото
                      ------------------------------------
                      тел. O878 9ЧЧ 999

                      Коментар


                      • #12
                        До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

                        Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                        Кой е тоя дебелия с мотора
                        Ама си простак!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

                          Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
                          Яребковица - казаха ми че било село с автентични старинни къщи във Верила, на 1100 м височина с 3-ма души население. Стига се само по черен път.

                          Някой знае ли откъде е най-добрия път за там?
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=10381&page=3
                          Ето в тази моя тема има малко по актуални снимки на село Яребковица. Ток няма но вода има навсякъде и в излишък. Ако те интересува нещо по точно пиши. Аз карам там всяка пролет и есен дори зимата ако е малко снега. Може да се стигне поне от 4 - 5места но най-краткото е от летището на Сапарева баня до селото с мотор е около 10-15минути. Там гледката е найстина страхотна.

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=10381&page=3
                            Ето в тази моя тема има малко по актуални снимки на село Яребковица. Ток няма но вода има навсякъде и в излишък. Ако те интересува нещо по точно пиши. Аз карам там всяка пролет и есен дори зимата ако е малко снега. Може да се стигне поне от 4 - 5места но най-краткото е от летището на Сапарева баня до селото с мотор е около 10-15минути. Там гледката е найстина страхотна.
                            Здравей,Мен ме интерсува.... искаме да отиден до там (тъй като баба е от там) обаче не знаем от къде ... ии дали може да се мине сс лек автомобил .. а ако не кои е най - лекия път .. за колко .. може би и най краткия като за пеш .. ?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Яребковица - старинно село във Верила. Някой знае ли пътя?

                              Втори пост прочетели? Там пише от Ярлово. Ако не знаеш къде е Ярлово, питай чичко Гугъл. А иначе е през Ярема посока Белчин. Като стигнеш Ковачевци (Софийското) ще видиш табела за Ярлово. Абе Ето.
                              П.С. Между другото цъкнах, като маршрут Ковачевци-Яребковица и излиза около 17км.
                              Поздрави и не си забравяйте корените.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X