Обява

Свий
Няма добавени обяви.

село Ичера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: село Ичера

    Много хубави снимки! Благодаря! Селото е прекрасно бил съм преди 3-4 години, което ми напомня че пак трябва да се отиде!
    LZ1ZAH

    Коментар


    • #17
      От: село Ичера

      Много красиво и много живописно,както е впрочем и целия район.Обикалял съм и аз тия красиви места но беше е хее,когато рали Златни минаваше из Сливенският Балкан.


      Поздрави,точно от такива снимки имах нужда, че от тоя бял фон навън, вече забравих цветовете.
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • #18
        От: село Ичера

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        В това село може да се каже, че съм израснал (всяко лято и зима докато бях ученик) ето в тази малка дървена къщичка, която навремето е била хан.
        За мен то ще си остане винаги уникално.
        А зад нея, в една друга къща, като между двата двора имаше една вратичка/комшулук/, съм израснал Аз. От 10 месечно бебе до първи клас и после всяка ваканция. Доста общи спомени имаме с Г-н Маринов. Сега ловувам там.
        Тази в средата на снимката.
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • #19
          От: село Ичера

          Уникално красива тема!!!
          Май месец живот и здраве, ще отида да посетя това местенце.
          В моето село имаше такава къща, но за съжаление вече и седят само основите, пристрастен съм към тези къщи.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:стара къща.jpg
Прегледи:1
Размер:169.8 КБ
ID:5347006

          Коментар


          • #20
            От: село Ичера

            Браво!

            Коментар


            • #21
              От: село Ичера

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Много красиво. Като се стопли ще се разходя семейно до там.
              Обади се, ако се сетиш.

              Много красива е цялата околия около Котел, Жеравна, Катунище Градец, Ичера, Медвен и Върбишки проход.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: село Ичера

                Еха, ще излезе, че половината форум сме били там.
                Последните години на социализЪма, 86, 87 там си организирахме хипарска комуна, след селото по реката.
                Селяните бяха много търпими към нас, пък и изпивахме всичката мастика и мента от Наркопа.
                Точно там имаше едни цигани ковачи, продаваха капани "мечи клюси", направени от ресор на вагон.
                В последващите години на бурна демокрация, многократно когато ме обираха крадци, съжалявах, че не съм си купил.
                Как щракаше това нЯщо !
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #23
                  От: село Ичера

                  Браво за идеята, задължително ще мина по този път лятото.
                  VARADERO SD2

                  Коментар


                  • #24
                    От: село Ичера

                    ...дето викат хубав край,хубави хора!Прекрасни обекти и снимки,благодаря!Единственото жалко е,че някой от тия красиви къщици се рушат ей така...Радвам се когато англичани и другоземци проявяват интерес и купуват къщи в подобни села.Жив и здрав да си и продължавай да радваш окото с такива репортажи.Имам познат от там,но не съм ходил и не съм предполагал,че е чак толкова красиво това Ичера!Ще го посетя със фамилито непременно!
                    HUSGVARNA 630 SMR
                    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                    Коментар


                    • #25
                      От: село Ичера

                      Благодаря за темата и чудесните снимки! Имам много бегъл детски спомен от района, по-точно Градец и Пъдарево, тъй като дядо ми по майчина линия е от Градец, но малко е живял там. Последно минах през Ичера преди 2 години. А спомените ми от войниклъка и полигона са друга тема...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X