Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

    Ето и едно райско кътче,намира се в с.Ябланица, http://www.tihovdol.com/

    MG RACING

  • #2
    Re: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

    Минавали сме от там,наистина е хубаво въпреки,че никога не ни е ставало време да поостанем...
    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
    A2 (+)

    Коментар


    • #3
      До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

      всеки ден сме там по 3 мотора и 2 атвта добро местенце и мноо хубаво готвят
      Honda CRE 250
      Nissan Patrol GR

      Botevgrad Racing Team

      Коментар


      • #4
        До: Re: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

        Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
        Минавали сме от там,наистина е хубаво въпреки,че никога не ни е ставало време да поостанем...
        Остани няма да съжаляваш,но ако мислиш да оставаш с преспиване обезателно се обади да си разарвираш стая,защото всичко е пълно за дни напред,а че готвят добре спор няма.
        MG RACING

        Коментар


        • #5
          До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

          е няма за какво са ми места аз съм на 20 км от тоя кът тоест от ботевград
          Honda CRE 250
          Nissan Patrol GR

          Botevgrad Racing Team

          Коментар


          • #6
            До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

            Ходихме до там благодарение на тази тема.
            Но за Съжаление - ПЪЛНО РАЗОЧАРОВАНИЕ (виж в темата http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...664#post181664)
            Това е Първото място (или поне не си спомням много други) където персонала (може и да е бил собственика не знам) ни каза ЧЕ НЯМА КОЙ ДА ИЗЧИСТИ МАСАТА ОТ ПРЕДИШНИТЕ ОБЯДВАЛИ, ТО И ЯДЕНЕ МАЙ ВЕЧЕ НЯМАЛИ, ТА ДА СЕ ПОРАЗХОДИМ ДО СЪСЕДНОТО ЗАВЕДЕНИЕ (КОЕТО ПРЕПОРЪЧВАМ - ЛОВЕН ДОМ НО ИМЕТО НЕ ПОМНЯ) КЪДЕТО НЯМАЛИ ТОЛКОВА РАБОТА Аз лично там повече НЯМА да стъпя

            Коментар


            • #7
              До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
              Ходихме до там благодарение на тази тема.
              Но за Съжаление - ПЪЛНО РАЗОЧАРОВАНИЕ (виж в темата http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...664#post181664)
              Това е Първото място (или поне не си спомням много други) където персонала (може и да е бил собственика не знам) ни каза ЧЕ НЯМА КОЙ ДА ИЗЧИСТИ МАСАТА ОТ ПРЕДИШНИТЕ ОБЯДВАЛИ, ТО И ЯДЕНЕ МАЙ ВЕЧЕ НЯМАЛИ, ТА ДА СЕ ПОРАЗХОДИМ ДО СЪСЕДНОТО ЗАВЕДЕНИЕ (КОЕТО ПРЕПОРЪЧВАМ - ЛОВЕН ДОМ НО ИМЕТО НЕ ПОМНЯ) КЪДЕТО НЯМАЛИ ТОЛКОВА РАБОТА Аз лично там повече НЯМА да стъпя

              Мдааа, поредното доказателство, че от всяко дърво хотелиер/ресторантьор не става! Някои хора все още трудно схващат, че добро име се гради дълго, бавно и трудно, а за сриването му е достатъчно съвсем малко ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

                Алекс добре че сподели. Бях там преди около 2-3 месеца и се гласех пак да намина.
                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                Коментар


                • #9
                  До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

                  Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                  Алекс добре че сподели. Бях там преди около 2-3 месеца и се гласех пак да намина.
                  Ми ако ти е харесало - намини, може просто ние да сме нямали късмет, но за мен това място го няма вече, пак казвам малко по-нагоре на края на асфалт (началото на пътя за Мургащ през Газопровода) е Резиденцията, кухнята е приятна без някакви супер манджи, но гледката от балкона ме изкефи и хората се държаха приветливо! Вече знам къде да хапвам в района

                  Коментар


                  • #10
                    До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

                    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                    Ходихме до там благодарение на тази тема.
                    Но за Съжаление - ПЪЛНО РАЗОЧАРОВАНИЕ (виж в темата http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...664#post181664)
                    Това е Първото място (или поне не си спомням много други) където персонала (може и да е бил собственика не знам) ни каза ЧЕ НЯМА КОЙ ДА ИЗЧИСТИ МАСАТА ОТ ПРЕДИШНИТЕ ОБЯДВАЛИ, ТО И ЯДЕНЕ МАЙ ВЕЧЕ НЯМАЛИ, ТА ДА СЕ ПОРАЗХОДИМ ДО СЪСЕДНОТО ЗАВЕДЕНИЕ (КОЕТО ПРЕПОРЪЧВАМ - ЛОВЕН ДОМ НО ИМЕТО НЕ ПОМНЯ) КЪДЕТО НЯМАЛИ ТОЛКОВА РАБОТА Аз лично там повече НЯМА да стъпя

                    Хмммм,интересно такова нещо не ми се е случвало,познавам собственика и те уверявам,че ако е бил там нямаше да има проблеми,но ще му кажа за тази случка де,между другото се казва Ловен дом "Тихов дол",да не препоръчваш именно това защото нещо не разбирам.
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #11
                      До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

                      Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
                      Хмммм,интересно такова нещо не ми се е случвало,познавам собственика и те уверявам,че ако е бил там нямаше да има проблеми,но ще му кажа за тази случка де,между другото се казва Ловен дом "Тихов дол",да не препоръчваш именно това защото нещо не разбирам.
                      Виж, това което се случи не означава че всеки ден и с всекиго се случва, но ние бяхме 6 човека с Малко дете и видяхме каквото видяхме! А обядвахме в Бившата резиденция сега LOVEN DOM TARSAVA (N42 52.517 E23 38.614)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

                        Пичове аз бях там след вас даже се засякохме докато вие изфучавахте навън(бях в един черен Рекстън не мой ) и мен ме посрещнаха така:-Тръгвайте си няма ядене няма пиене, няма кой да вдигне масите!
                        -То хубаво викам, ама детето иска да яде. Оди му обяснявай, че тия са далече от всичко.
                        -За детето- вика- супа, за вас ниц.
                        Ами кво да ти кажа сам си отсервирах,сам си сервирах.Намерих управителя който познавам, изпросих си ядене и пиене и така нататък .Но защо трябва да е така.Обяснявам си го с мястото кой читав сервер или готвач ще дойде там а?Пак ми се ходи ама!!!
                        Жена ми побесня щеше да ги убие, даже сега ми вика ти не ги видя с малкото дете как се изнизаха.Т^о било ясно за кво.
                        Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                        Това е положението.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

                          Първоначално публикуван от karlosjackal Преглед на мнение
                          ...
                          Ами кво да ти кажа сам си отсервирах,сам си сервирах.Намерих управителя който познавам, изпросих си ядене и пиене и така нататък .Но защо трябва да е така....
                          Ми те заплата трябва да ти плащат , но ти дори си си платил за това

                          А добър персонал наистина трудно се намира, но който иска да има добър ресторант - трябва да се постарае. Защото мястото е хубаво, трябва само повече Желание

                          Коментар


                          • #14
                            До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

                            Първоначално публикуван от karlosjackal Преглед на мнение
                            Намерих управителя който познавам, изпросих си ядене и пиене и така нататък .
                            А стига бе! Ще ходиш на кръчма да си "просиш" ядене и пиене! Това да не е балакантуристкото време отпреди 20 години!

                            Който те посреща така - значи няма нужда от клиенти. Жив и здрав да е! Все празно да му стои заведението, та да не се разваля рахатлъка на персонала!
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Едно райско кътче,намира се в с.Ябланица

                              Другия път ще си взема черен панталон и бяла риза.Па може и некой лев да изкарам.
                              Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                              Това е положението.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X