Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГКПП към Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ГКПП към Гърция

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    За какво се плаща тази ТОЛ такса, нали по пътя на магистралата има доста ТОЛ и на всеки се плаща?
    Питам, защото от 2 години не съм ходил.
    Да, за какво да плащам, като "магистралата" си е жив калдаръм малко по-нататък...
    Ама харе, няма се правя на циганин, по препоръка на колегите... Но все пак ще вида дали става...

    С две думи: на Кулата-Промахон, след като се мине в Гръцко, се лепеше "сервизния път" - неугледна отбивка в дясно, и се прескача ТОЛ-бутките. "Сервизния път" излиза на същата магистрала 1-2 км след ТОЛ-гишето (по спомен). На връщане е същото: преди самото село Промахон (отбивка дясно) може се свие в ляво (вижда се добра отбивка, в която може се направи маневра и да се пресече безопасно магистралата) и да се влезе в същия "севвизен път" и да се заобиколи.

    Всичко това от преди години. Пак потретям: не искаха да им платя с карта, а нямах кеш, бях загорял за моренце и... се изучих.


    Айде, дерзайте!
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #92
      От: ГКПП към Гърция

      Да знаеш само, че на края на "сервизния" път, където се връща в магистралата, често седи патрул... Предпоследния път забелязах, че една трошка пред мен мина по заобиколния път и патрула я спря, но беше гръцка кола /някой местен/ и вероятно не са му направили проблем... Но е 100% сигурно, че ще глобят БГ автомобил...
      ПС: Като стигнеше, там за където пътуваш, гироса с карта ли щеше да си платиш... то бива циганска работа, ама... после гърците не ни обичали
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #93
        От: ГКПП към Гърция

        Че то от гърците и поляците по-големи цигани има ли? Правил ли си бизнес с грък? Да не ти се пада, щото....нали знаеш оня виц: Кога 1 път в живота си плачен евреин?КОгато се раздал грък!
        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
        Тел: +359 887 847261

        Коментар


        • #94
          От: ГКПП към Гърция

          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
          Да, за какво да плащам, като "магистралата" си е жив калдаръм малко по-нататък...
          Преди седмица минах. Беше оправено.
          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

          Коментар


          • #95
            От: ГКПП към Гърция

            Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
            Преди седмица минах. Беше оправено.
            Хм, добре е това!
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #96
              От: ГКПП към Гърция

              Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
              Преди седмица минах. Беше оправено.
              от месеци е оправен този участък... Скоро ще има още един тол пункт на баира към Солун...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #97
                От: ГКПП към Гърция

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                Скоро ще има още един тол пункт на баира към Солун...
                А също така и на околовръстното на Солун посока Атина, ако някой пътува на юг.
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • #98
                  От: ГКПП към Гърция

                  Някой ползвал ли е ел.тол-карта? Лани ми предложиха на промоция, но не разбрах срока на валидност. При увеличаващите се тол-ове, може би е по-изгодно с нея, а и по-бързо се минава.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #99
                    От: ГКПП към Гърция

                    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                    Скоро ще има още един тол пункт на баира към Солун...
                    Стримонико.
                    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                    Коментар


                    • От: ГКПП към Гърция

                      Който иска да не плаща да ходи на море в Гръчко в деня на евроизборите- автомобили от ЕС минават безплатно .Аз се прибирах тогава и по случайност уцелихме евроизборите на връщане и се минаваше безплатно- транзит поне автомобилите.Камиони и мисля автомобили с номера не от ЕС ги спираха и плащаха.Гледст вътре на камерите при приближаване номера на колата...

                      Коментар


                      • От: ГКПП към Гърция

                        Да, плащаш ако искаш.

                        Аз пожелах и си платих, все пак си взех поука. Но вече платил, пожелах и да врътна по "сервизния" път - ползва се на макс и без проблеми...
                        С това не насърчавам "неевропейски" действия спрямо комшиите ни. Всичко е на ваша отговорност.

                        Като маправят новото КПП, обезателно ще минавам от там, въпреки, че "най-кратък път" винаги ме изненадва приятно.


                        Водата е топла, песъка - пари.


                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: ГКПП към Гърция

                          Първоначално публикуван от Зелен Преглед на мнение
                          Да,даже 2 нови тол-а направиха
                          От Кулата до Афитос имаше 12 тола, като втория явно още го правят. Първият е на Промахон.
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • От: ГКПП към Гърция

                            Моля за пряснаинформация дали скоро някой е минавал през Златоградското КПП? Предстои ми ходене от Стара Загора до Халкидики в събота и връщане неделя и нямам нерви да вися с часове на Маказа със половин Румъния. Благодаря предварително.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • От: ГКПП към Гърция

                              Минах миналата Неделя, никакви проблеми. На самия пункт се появих само аз и то в Неделя следобяд. Има си доста завойчета в Гръцко.
                              Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

                              Коментар


                              • От: ГКПП към Гърция

                                Първоначално публикуван от VesMil Преглед на мнение
                                Минах миналата Неделя, никакви проблеми. На самия пункт се появипоесамо аз и то в Неделя следобяд. Има си доста завойчета в Гръцко.
                                И не успя да настъпиш сервитьора в Терми, или поне една пенсия в кафенето насред пътя?
                                Бравос!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X