Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Продавам портативен спектрален анализатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам портативен спектрален анализатор

    Продавам портативен спектрален анализатор Avcom PSA-37XP, 1MHz to 4.2GHz

    https://www.testequipmentdepot.com/avcom/psa37xp.htm


    Състояние употребявано без забележки.

    Към него върви адаптер към 19 " рак

    Цена 350 лв.

    Телефон за връзка о888 6ч65 83

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:3.jpg Прегледи:0 Размер:197.9 КБ ID:6702247
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от rosen_offroad; 29-01-21, 21:01.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

  • #2
    Това нещо ако е в София или може да се вземе от там имам интерес.

    Освен това може ли размери и тегло?
    Води се портативен но не изглежда много такъв.
    Питам за да проверя ше се намери ли място.

    И още един въпрос: С какъв импеданс е входа и какво максимално ниво може да се подаде директно на BNC-то?

    Съжалявам ако тези неща са в линка но не ги виждам.

    ПС: Още питанки: Пише, че уреда работи с вграден LiIon батериен пакет.
    С какви елементи е, сменяеми ли са и в какво състояние е пакета към момента. Тоест колко време автономна работа има?
    Последно редактирано от Esper; 30-01-21, 02:01.
    Враг усраине

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
      Това нещо ако е в София или може да се вземе от там имам интерес.

      Освен това може ли размери и тегло?
      Води се портативен но не изглежда много такъв.
      Питам за да проверя ше се намери ли място.

      И още един въпрос: С какъв импеданс е входа и какво максимално ниво може да се подаде директно на BNC-то?

      Съжалявам ако тези неща са в линка но не ги виждам.

      ПС: Още питанки: Пише, че уреда работи с вграден LiIon батериен пакет.
      С какви елементи е, сменяеми ли са и в какво състояние е пакета към момента. Тоест колко време автономна работа има?
      Във Варна е - пращам по Спиди/Еконт за моя сметка с опция преглед.

      Относно батериите трябва да се провери дали има батерии вътре

      Работил е само вътре в антенен рак само под мрежово захранване, възможно е тези батерии ако ги има да не работят.

      Най рано довечера ще пиша за батериите.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:693
Размер:122.5 КБ
ID:6702320

      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        Даа, сега ги виждам и в линка през компютъра, мерси.
        Явно в тамагочито е вината.
        По-късно ще проверя има ли някакво място в лаб-а за това желязо.

        За батерията - погледни, когато имаш възможност батерийният пакет има ли го и какво би трябвало да представлява.
        Дори да не работи бих го възстановил защото може да се наложи мобилна работа.

        Виж поради куриерите интереса спадна рязко с едни 50%, не заради цената но нека да уточним останалите неща пък ще видим.

        Враг усраине

        Коментар


        • #5
          Батерията е умряла тотално и не се чете надпис но се включва с букса така че не виждам проблем да се смести каквато и да е
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:637
Размер:15.9 КБ
ID:6702405
          Прикачени файлове
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            Входа трябва да е 50 ома,нормално
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              E, ако карахме на предположения вероятността 50 / 75 ома е равна.
              А с описанието за предназначение на уреда в един от PDF-ите равенството се нарушава

              Rosen - благодаря за допълнителната информация.
              Ще се подвоумя още малко, ако междувременно някой реши да го купи - нямаш никакъв ангажимент към мен.

              Двоумя първо заради размерът, който се оказа колкото аналоговият ми осцилоскоп и второ заради куриерската услуга.
              Писал си, че я поемаш но то не е заради парите а защото още не е преминал беса ми към тях.
              Ограничил съм ползването на услугите им до санитарен, физиологичен минимум!
              Ако беше по-близо да съм го взел още този уикенд.

              Цената е страхотна, това не струва толкова.
              Враг усраине

              Коментар


              • #8
                Уреда пътува за следващия си ползвател.

                Засега няма да затваряме темата.

                Благодаря на всички.
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #9
                  А стига ве Росене! Кой ме изпревари бре!
                  Имах много работа тези дни направо не можах да се съвзема и... имах колебания дали мога да включа точно антена на входа и да меря.Реално трябва да меря излъчване. А не чрез кабел...
                  И си викам че ще мина през Варна да го видя и....

                  Коментар


                  • #10
                    Еми петима Петко не чЕкат!

                    Вчера по чудо продадох единият осциолоскоп и да не оставим дупката празна...

                    One size fits all

                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                      Еми петима Петко не чЕкат!

                      Вчера по чудо продадох единият осциолоскоп и да не оставим дупката празна...



                      И за да пълниш дупката ли бре? Ти знайш ли каква чудесия имам за твойта дупка? Че и далеч по полезна и се ползва...
                      Това нещо се ползва един-два пъти в годината! За къв чеп ти е на теб ? И нали мразиш куриерите бе? Що се прегръщаш сега с тях?
                      Росен ли те накара?!

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                        ...Росен ли те накара?!
                        До голяма степен да, утре в скапания куриер пращам един кютук и вземам друг - 2 в 1:

                        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:33BEB44C-E686-4618-B6F8-2393F11906AC.jpeg Прегледи:0 Размер:672.3 КБ ID:6704263

                        Ако пък анализатора ти е толкова необходим - имаш 6-7 часа за да ме уведомиш и ще направим 3 в 1 с едно изхождане до к0роера:

                        Така, както Росен го е опакованл, без дори да го барам мога да FWD директно към теб.

                        Остави ми само координати.

                        Така ще ми стане най-продуктивното посещение на куриер ЕВЪР!

                        На този уред няма да е проблем ако види малко път понеже доколкото разбрах до сега само в рак е висял.
                        Единственото притеснително е да го види точно по този начин, ама...

                        ...Да беше лето, да бееме у Варна...
                        Не сме!

                        Изпуснеш ли обаче - к0р, изчерпах си куриерската квота за поне половин година.
                        Пък и ти да беше отбелязал интерес по-рано, ебаси.
                        Няма да питам с к’во си бил зает та не си го направил до сега

                        Иначе се досещам, че рядко се ползва, не съм палил радио от години, дори УКВ токи-то не съм!
                        Обаче ще е по-полезен в дупката от втори осциолоскоп, дето дори не помня от кога не съм ползвал.

                        Враг усраине

                        Коментар


                        • #13
                          Абе оценявам предложението! Наистина имам нужда от това! Но пък си прав че петима Петко не чакатРосен е готин и свестен и не ми беше удобно да го разпитвам по телефона- защото то трябва да се пипне и пробва а не на приказки! Много търсих из нета информация за този уред ама не намерих - и така и не разбрах как точно мери спектъра! А си личи че е сериозен.
                          Видях че входа е 50 ома което допълнително ме затрудни - защото все пак това е индиректна индикация че трябва да се закачи кабел с BNC букса!
                          А на мен ми е необходимо да меря само и единствено с антена!
                          Като под измерване ми трябват носещатата честота с приемлива точност (примерно 665.55Мz) и силата на излъчване(респективно напрегнатост на полето или не знам как да го изразя)
                          И никъде не намерих тия работи за този модел- за разлика от портативните спектроанализатори които направо си вървят с антена!
                          А и честно казано не вярвах че ще си запушиш дупката с спектроанализатор за 350лв Толкоз други полезни неща има
                          Затова не смея да го поискам нито от Росен нито от теб - защото просто не се чуствам сигурен дали ще мога да меря!Пък аз не връщам нищо(нищо че Росен каза)

                          Коментар


                          • #14
                            Ами аз също никога не съм ползвал или работил с такъв прибор но имам идея как се прави и за какво се ползва
                            Ако не друго поне ще ме амбицира да си запаля радиото!
                            По принцип, при избор бих купил модел, който почва от килохерцов обхват ама к'вото - такова.
                            И това не е зле а цената за такъв уред е символична.

                            Между другото към всеки може да се закачи антена и този си имал такава като аксесоар.
                            TISH-40 от линк-а на Росен но антените знаеш, че са за определен банд.
                            Тази нямам никаква идея за какво се ползва,
                            А като и гледам каква е била цената дори не ме интересува!

                            Аз още не съм ходил при ония мизерници, събирам сили
                            А ти ако беше споменал - нямаше никакъв проблем да изчакаме с това.
                            Ма не съм телепат, колкото и ракия да изпия немаше как да знам.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • #15
                              mishomishev
                              Видях че входа е 50 ома което допълнително ме затрудни - защото все пак това е индиректна индикация че трябва да се закачи кабел с BNC букса!
                              А на мен ми е необходимо да меря само и единствено с антена!
                              Мишо, Мишо...
                              Искаш да направиш нещо, но не знае как се прави и как трябва да се направи, а явно те мързи да четеш и го караш на усет...
                              Какво общо има входния импеданс на уреда с това дали към него ще се включи кабел или антена?
                              Според теб уредът прави ли разлика между едното и другото?
                              Или понеже сигналът от антената е с малка амплитуда, не трябва да бъде тормозен с товари от порядъка на 50 или 75 ома?
                              Терминиране на линия говори ли ти нещо?
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X