Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се прави при джип на кантар?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какво се прави при джип на кантар?

    Ще му дърпаме ушите на този където дърпаше

    Интересното е, че на мене това ми е 3-4 излизане с джип ) Ще стана Хард офроудър.

    Ето още снимки - http://www.nikiboy.com/rover_rollover/

    Коментар


    • #17
      До: Какво се прави при джип на кантар?

      Този дето те е дърпал според мен въобще не е успял да те дръпне преди да се обърнеш.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #18
        До: Какво се прави при джип на кантар?

        Някой да знае, къде ми късото жълто коланче?..
        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

        Коментар


        • #19
          До: Какво се прави при джип на кантар?

          Сигурно е при мене, като се виждаме в сряда ще ти го донеса. Ако ти е спешно джипа и всичко останало е при Голди в момента.

          Коментар


          • #20
            До: Какво се прави при джип на кантар?

            Радвам се че колегите са живи и здрави! А пък на жипа ЕВАЛА- много е здрав! Не го пожелавам никому,но все пак ако ви се случи- обаждайте се,много ми е приятно да помогна та дори и малко когато е възможно..И евала на якия Нисан и на собственика му за организацията!
            Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

            Коментар


            • #21
              До: Какво се прави при джип на кантар?

              Какво се прави при джип на кантар?
              Вадиш теглилките и претегляш.

              Един приятел ми разказа един истински случай, който звучи като виц:
              Човек си кара сам из горите. Джипа има лебедка отпред и отзад, но нямал отстрани. Застанал като теб успоредно на пътя с тенденция да падне в дерето. Трябва да се издърпа странично , но как ? Единственото , което измислил е да закрепи въже на кардана и на едно дърво отстрани. Пали и се самоиздърпва - така кардана действа като лебедка. Кардана се е изкривил леко , но е издържал и джипа се е прибрал на собствен ход вкъщи.

              Ясно е, че това трябва да се прави само в краен случай и зависи от много неща - например от наклона, от пътя, от шофьора и др. Не се знае дали ще издържи кардана и т.н. Все пак е решение.

              Коментар


              • #22
                До: Какво се прави при джип на кантар?

                Качвам снимките в темата за по лесно преглеждане...














































































                LZ1NBN

                Коментар


                • #23
                  До: Какво се прави при джип на кантар?

                  Има няколко пичове,на които шапка им свалям.Няма да споменавам имена,поради вродената ИМ скромност,но както и те,така и останалите ние,знаем кои са.Евала момчета.Такава комбинация между своевременна помощ и пълен кеф ,който си доставяте.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X