Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗът като особено мощна въдица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: УАЗът като особено мощна въдица

    http://www.freetranslation.com/

    Копираш и пастваш,вади сравнително добри преводи.


    И кво толко са писали 10 страници не ми е ясно.Нали само отвьрташ крановете и онова потьва.Изплаването вече е божа работа
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      До: УАЗът като особено мощна въдица

      Не ми се иска да спамя темата, за което се извинявам, но
      Тишо, който е идвал с нас на Въча добре знае как и с какво черпим
      И доколкото знам недоволни няма...
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

      Коментар


      • #33
        До: УАЗът като особено мощна въдица

        Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
        Не ми се иска да спамя темата, за което се извинявам, но
        Тишо, който е идвал с нас на Въча добре знае как и с какво черпим
        И доколкото знам недоволни няма...
        Абе аз да питам Не че знам италиански...

        Коментар


        • #34
          До: УАЗът като особено мощна въдица

          Отвъртат ти главата от ядене и пиене. Докато се издуеш като пуяк, и вече само пълзиш и мучиш.

          Коментар


          • #35
            До: УАЗът като особено мощна въдица

            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
            В армията все още техниката е основно руска. Не помня да сме закъсвали някъде някога. Друг е въпроса, че вече е остаряла и няма части. "...и в склада няма, и от съюза не пращат..."
            Ако говориш за българската армия, явно не си ходил войник.Аз имам впечатления от преди 89-та, когато би трябвало да е имало руски части, но половината колона оставаше по пътищата с тази "готина"
            руска техника!
            Не е късно да си купиш УАЗ!Успех!Те този УАЗ ще си го правят още поне 30 години без да го пипнат.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #36
              До: УАЗът като особено мощна въдица

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              http://www.freetranslation.com/

              Копираш и пастваш,вади сравнително добри преводи.
              +1000 БЛАГОДАРНОСТИ за преводача
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • #37
                До: УАЗът като особено мощна въдица

                Весела и комична картинка наистина :-) не зная дали се дължи на особените качества на УАЗ-ката да измъкне "подводния риболовец", но аз съм склонен да мисля, че просто не е имало друга машина наоколо :-) Определено не бих могъл да се наредя сред повечето колеги с компетентно мнение, понеже не съм експерт, нито пък човек с огромен опит, но все пак мнението ми е, че не можем да сравняваме УАЗ-ките със съвременните всъдеходи (пък и недотам съвременните май също).

                Коментар


                • #38
                  До: УАЗът като особено мощна въдица

                  Ама в много голяма степен грешиш.Почети малко книжки,покарай няколко джипа из горите и тогава прецени кой какъв е.

                  Коментар


                  • #39
                    До: УАЗът като особено мощна въдица

                    Разликата между двете случки е в опита на хората. Хванали са първия УАЗ който е минавал от там. Всички знаят какво да правят.
                    Големите всъдеходи нямат работа на леда, щом там е пропаднала вече лека кола. По-малките от УАЗовете не могат да носят достатъчни лебедки. Така че и избор няма.
                    Русия е богато място, има всичко. И най-скъпи джипове. Но всички брутални купони винаги свършват с това, че накрая идват УАЗовете, вадят всички, изпращат ги до асфалта, и ги питат "Вие па къде бяхте тръгнали, бе булонки?")

                    Коментар


                    • #40
                      До: УАЗът като особено мощна въдица

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Русия е богато място, има всичко. И най-скъпи джипове. Но всички брутални купони винаги свършват с това, че накрая идват УАЗовете, вадят всички, изпращат ги до асфалта, и ги питат "Вие па къде бяхте тръгнали, бе булонки?")
                      Ма па нема климатик и масаж в седалката
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X