Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мъгла в гората = спасителна акция на Редута Rescue Team

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Гуми за мъгла в гората = спасителна акция на Редута Rescue Team

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    и какво в крайна сметка... не е от гумите, а от задкормилното устройство все пак
    В крайна сметка - най-често е от задкормилното.
    Ако щеш, защото то решава какви гуми да сложи и къде да кара.
    Но оборудването също си играе своята роля. Подходящите гуми няма да предотвратят грешка на шофьора, но могат да намалят вредните последствия от нея. Ако някой претендира, че никога, ама никога, не прави грешки ...
    Наличието или липсата на друго оборудване пък може да са разликата между дребно премеждие и нощуване в гората.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      До: Гуми за мъгла в гората = спасителна акция на Редута Rescue Team

      да, де... ама представи си, че е с хубави гуми и лебедка, но кара с 2 пъти по-висока скорост и пак си "отвлече вниманието"... още по-сериозен фал ще стане...

      екипировката си е задължителна за "хард разходки", но за каране по "главния" черен път, повишеното внимание май е достатъчно...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        До: Гуми за мъгла в гората = спасителна акция на Редута Rescue Team

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        но за каране по "главния" черен път, повишеното внимание май е достатъчно...
        Аз все пак бих добавил това-онова към повишеното внимание. Най-малкото - комплект подходящи гуми. Пък, ако човек смята по-често да се разхожда из гората и то само с 1 кола,то и някои други нещица няма да навредят (нямам предвид непременно лебедка и др. специализирано "хард" оборудване) ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          До: Гуми за мъгла в гората = спасителна акция на Редута Rescue Team

          Браво момчета, хубаво е когато има на кого да разчиташ и да ти помогне, та дори и да си неопитен и неподготвен.
          Аз имам само две такива дружки, но ми стигат.
          Барабар Петко с мъжете...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X