Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ти, татенце, си без колан...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Ти, татенце, си без колан...

    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
    Еми тогава....слагай го проклетия колан. Да ти е мирна главата!
    Това и правя. Ако ме глобят ще е ако по невнимание не съм го сложил, или съм пропуснал да включа фаровете в ден, когато от тях така или иначе няма смисъл. Това ме дразни. Лампа на таблото за къси светлини нямам, както и много други автомобили. Като е светло по никакъв начин не мога отвътре да се ориентирам дали дъм ги пуснал, защото осветлението на таблото като е светло навън не се разбира че е пуснато.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #77
      До: Ти, татенце, си без колан...

      А, тя нашата като има индикация, та мигар не ги забравям!. Обаче ако не си сложиш колан такъв вой надава, че ти идва да й изтръгнеш певеца...Не че карам без колан, ама един път я местих на паркинга и не го закопачах. Майко мила, тая кола изпадна в истерия.
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • #78
        До: Ти, татенце, си без колан...

        Нищо не знаете вие...Аз от три седмици карам така. Нещо се е прецакала "женската" част на закопчалката и не познава, че колана е закопчан. Пищи та се къса. След 2-3 минути омалява и зумера спира, остава само предупреждението на таблото. Трябваше още преди 1 седмица частта да е пристигнала в сервиза, но още я няма и тормоза продължава.
        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
        LZ1YBB

        Коментар


        • #79
          До: Ти, татенце, си без колан...

          Е не е ли инфантилна работа? Ако бях на теб, щях да вържа жиците на късо (или ако вече са, да ги отвържа), и да се приключи с въпроса.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #80
            До: Ти, татенце, си без колан...

            Спрете се с тези задължителни колани и светлини ,защото на пешеходците освен лампи на главата ,ще сложа и каски със закон.

            ПП И после ,нали мисля за доброто и здравето на народа , ще отворя магазин за каски и лампи.
            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

            Коментар


            • #81
              До: Ти, татенце, си без колан...

              Може да е странно, но аз и колело карам с каска и ръкавици. Винаги!
              Последно редактирано от NovemberCharlie; 23-02-10, 17:50.
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • #82
                До: Ти, татенце, си без колан...

                Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                Нищо не знаете вие...Аз от три седмици карам така. Нещо се е прецакала "женската" част на закопчалката и не познава, че колана е закопчан. Пищи та се къса. След 2-3 минути омалява и зумера спира, остава само предупреждението на таблото. Трябваше още преди 1 седмица частта да е пристигнала в сервиза, но още я няма и тормоза продължава.
                Колега, моля за услуга. Преди време един познат ми каза че пищялката на колана спира да пищи след 350 пискания. Аз и досега не знам дали се ебаваше с мен или ги беше броил наистина.
                Понеже нямам нерви да пробвам с мойта кола, а на тебе така и така ти се налага да го слушаш - би ли ги преброил и споделил?

                Коментар


                • #83
                  До: Ти, татенце, си без колан...

                  Предварително се извинявам за оффтопика
                  Спорим с едно момче отностни тази снимка:
                  http://www.qatarliving.com/files/Car...20Nasrya-2.jpg
                  Искам да попитам колегата PlamPet, според него при тази катастрофа, първия удъра отстрани ли е или отгоре (как става катастрофата) според него. Според наз има удър в сълб и за това не спорим, но кой удър е прув и как така се е завъртяла та и от горе и от страни се е ударила

                  Пак се извинявам за оффтопика, но спора доста се разгорещи и за това реших да попитам вещите в това отношение хора

                  Коментар


                  • #84
                    До: Ти, татенце, си без колан...

                    Как ще се удари отгоре в стълб преди да се обърне?
                    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Ти, татенце, си без колан...

                      Първоначално публикуван от darinnn Преглед на мнение
                      Предварително се извинявам за оффтопика
                      Спорим с едно момче отностни тази снимка:
                      http://www.qatarliving.com/files/Car...20Nasrya-2.jpg
                      Искам да попитам колегата PlamPet, според него при тази катастрофа, първия удъра отстрани ли е или отгоре (как става катастрофата) според него. Според наз има удър в сълб и за това не спорим, но кой удър е прув и как така се е завъртяла та и от горе и от страни се е ударила

                      Пак се извинявам за оффтопика, но спора доста се разгорещи и за това реших да попитам вещите в това отношение хора
                      Има вероятност първия удар да е в стълб, отгоре. По ония места е доста популярно карането на две колела. От двете колела до обръщане "по врати" е лесно... В Ютюб има доста клипчета...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • #86
                        До: Ти, татенце, си без колан...

                        Дайте още малко снимки. Интересува ме поглед от всички страни. Освен това, по принцип, би следвало да се кажат и още данни, ако има известни.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Ти, татенце, си без колан...

                          Интересното е, че от дясно в средата има вдлъбнатина, все едно има удар в стълб и отстрани (точно зад предния калник). Което пък ме навежда на мисълта, че може и да е паднал върху нещо
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Ти, татенце, си без колан...

                            Така...
                            Поне по тази единствена снимка, се вижда следното.
                            Най-вероятно има удар отзад (стрелката). Двете червени елипси показват загубата на устойчивост на материала (ламарината).
                            По деформациите от стълба (може и да е дърво или нещо подобно, но стълб се пише по-кратко), може да се съди за две направления, показани с червените линии. Всъщност не съм много сигурен, защото не ми се обработва снимката, но поне така, на първи поглед и от този ъгъл, ми се струват две. Освен това, по деформациите на предния капак, може да се съди, че стълбът е ударил автомобила отдясно-наляво.
                            Не ми е ясно каква точно е деформацията на предна дясна врата.
                            От тази снимка не се вижда за задирания от преобръщане и затова на този етап приемам, че такова няма.
                            Отпред няма следи от някакъв значим удар.

                            В крайна сметка, считам, че първият удар е бил отзад. След него колата се е забила някъде, където е ударила нещо вертикално. После то или част от него е паднало върху нея.

                            Но това е казано на ангро, с резерви, тъй като няма достатъчно данни.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Ти, татенце, си без колан...

                              забравих снимката, та ето я сега.
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от PlamPet; 01-03-10, 15:12.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Ти, татенце, си без колан...

                                Мерси много за отделеното време, в края на сметка се оказа че и двамата сме налучкали по малко, но и двамата сме имали и грешки в предположенията

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X