Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TUTORIAL: Изгоря ми автомобиля!!! Ами сега?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: TUTORIAL: Изгоря ми автомобиля!!! Ами сега?

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Ами аз нямам такива! На 3 хюндая! И не съм имал никакви проблеми нито със сервиза нито с качеството! Явно въпрос на късмет!
    Според мен не трябва заради един случай да се оплюва цялата марка! Всяко стадо си има мърша, включително и елитните стада!
    А на автора на темата моите съчувствия! Дано не се случва на друг!
    По принцип старите хюндаи , и особено този, с който си в момента (джиповете им са доста здрави), са читави машини. Проблема е с новите модели - особено тези, които се правят в индия, а I30 също има няколко запалени вече. Твърдят, че са умишлени ама не се знае. Аз с очите си видях една соната на 3-4 години запалила се в движение. Без АГУ и простотии. Това е истината. А от сервиза и аз си мислех, че съм доволен ама ...

    Още веднъж - надявам се с тази тема да съм разяснил реалността за всички, които си мислят, че като са застраховани и имат гаранция и проблемите им свършват. Аз бях от тези..
    Александър

    Коментар


    • #17
      До: TUTORIAL: Изгоря ми автомобиля!!! Ами сега?

      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
      Още веднъж - надявам се с тази тема да съм разяснил реалността за всички, които си мислят, че като са застраховани и имат гаранция и проблемите им свършват. Аз бях от тези..
      Виж с това съм напълно съгласен! Пари лесно се взимат но трудно се дават!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X