Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тъпи катаджийски номера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    мога да ти кажа как но не тук......

    Коментар


    • #17
      Аз ще ви разкажа за кат София !
      Купувам си Муссо и отивам там с талона и от сатрия собственик, и договора за покупко продажба. Стигам до канали и се започва едно суетене, след малко разбирам ченещо не е в ред и ми съобщават "имаме проблем"
      Питам аз какъв проблем и ми казват такава кола в масивите на КАТ не съществува казвам ама нали има талон от предишна регистрация?
      Да ама пише МУССО САНГЙОНГ а пък модела е муссо а марката сангйонг и в талона пише обратното, от там се започна едно ходене до технотест и т.н.
      Но от цялата работа после при данъка, когато ме попитаха колко коня е аз казъх 70 и служителката ми каза: Ми ние нямаме в системата 70 имаме 74 и аз и казвам айде от мен да мине пишете го 74
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #18
        Ако се беше запънал можеше и 47 да я запишат

        Коментар


        • #19
          Хм. Почвам да прозирам няква идея в онова хибридно менте. Инфинити ли, кво беше. Казваш на око десетина коня и да се махат.
          Да прочее. Микбо го е пробвал. Верно е менте. Сега трябва някой да види кво са направили и другите с батерията в пода, и да забравим окончателно за тая глупост.
          Някой да е виждал сервизни описания на тролейбуси? За електрокарите имам нещо. Уж. Да, и за Белаз трябва.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от kinex
            Ако се беше запънал можеше и 47 да я запишат
            2900 кубика 47 коня
            LZ1HKW
            Реглаж на преден и заден мост
            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

            Коментар


            • #21
              ако нещо ти се заядат спокойно можеш да им кажеш че останалите 27 коня са умрели

              Коментар


              • #22
                Аз от доста време развивам идея да сложа предно стъкло и врати от кадет на моята витара за да направя купето по готино(нещо като хоби ми е) но общо взвто от всичко което знам до сега за тези от технотест и кат и като ви слушам вас май ще се окаже че "практически" е възможно реализирането а теоретично(документално) не е.

                Ебати държата имаме
                Ама аз съм тъп и упорит и ще го направя че ще ги накарам и да ми го регистрират ако ще да трябва и да плащам !!!!

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от kokosuz
                  Аз от доста време развивам идея да сложа предно стъкло и врати от кадет на моята витара за да направя купето по готино(нещо като хоби ми е) но общо взвто от всичко което знам до сега за тези от технотест и кат и като ви слушам вас май ще се окаже че "практически" е възможно реализирането а теоретично(документално) не е.

                  Ебати държата имаме
                  Ама аз съм тъп и упорит и ще го направя че ще ги накарам и да ми го регистрират ако ще да трябва и да плащам !!!!
                  В голяма заблуда си. В технотест не взимат подкупи. Гаранция.
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #24
                    В голяма заблуда си. В технотест не взимат подкупи. Гаранция.[/quote]

                    хъъммм!!! за това не споря, но когато говорим за софия.Във форума за бъгитата намерих нещо интересно обаче, според което точно в моя роден град почти всичко можело да мине а там ходили представители на технотест периодично

                    все пак някой има ли идея дали е правено такова нещо???

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X