Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Когато пламъците тръгнат...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Когато пламъците тръгнат...

    Дядо,няма какво да допълня-ти си достатъчно изчерпателен.Гръмнал резервоар още не съм виждал,бутилка 2 пъти,но и двата пъти изоставени и запалени със солидно количество ЛЗТ.А съм виждал и напълно изгорели,със здрави бутилки.Гумите гърмят доста по-рано.Без отваряне на капака неможе да се погаси пожар в двигателния отсег.От нашата смяна в 09ПСПБС аз съм маистора на капаците
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • #17
      До: Когато пламъците тръгнат...

      Миналата седмица на околовръстното на Пирдоп беше станала доста сериозна катастрофа и аз бях пръв на мястото.Едната кола тъкмо се беше запалила в двигателния отсек,за щастие успях да я угася само с моя пожарогасител като даже май остана и още малко прах в него.Не знам дали е правилно,но мисля че трябва да се гаси като се пръска в зоната на най-силния пламък на импулси един вид( пръснеш и спираш да избереш по-голямо огнище и така докато дай боже успееш да я угасиш). Виж за тока да махнем клемата на акумулатора се сетих чак като си тръгнах,ама трябваше да видя състоянието на пострадалите,което беше много тежко.Между другото ако някой има информация дали оживяха всички тогава да драсне един ред.Все си мисля,че можеше да направя още нещо за тях.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X