Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пияни Шофьори НОН СТОП !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пияни Шофьори НОН СТОП !!!

    Здравейте Колеги! Незнам дали тук мога да напиша темата или къде другаде, но искам да попитам какво да правя! Живея в един квартал където има кръчма, и постоянно виждам пияни хора който се качват в колата си и потеглят. Един ден видях много зверски пиян човек който се качи в колата си и потегли. Много се ВБЕСИХ!!! Обадих се на КАТ казах Регистрационния номер на колата който човека караше много пил! Катаджиите дойдоха до мястото където е потеглил пияния, и ме попитаха какво съм видял и т.н.

    Обясних им че човека си излиза от крачмата и се качва в колата си пил и потегля. А те ме тупнаха по рамото и казаха той е наш човек не бери грижа за него!

    И ми пожелаха лека вечер. Е това супер много ме Изнерви И изкам да ви попитам като видя пиян човек как да реагирам че вече и аз самият не знам, и се ядосвам. Ще стана една охрана на тая кръчма и ще спукам всички гуми на колите които са до кръчмата като не реагира никой. Страх ме е за другите. Моля ви кажете ми как да постъпя като видя такова нещо. МОЛЯ ВИ
    Последно редактирано от Goblin; 10-08-09, 17:22.

  • #2
    До: Пияни Шофиори НОН СТОП !!!

    Не знам в какъв КАТ си се обадил, но продължавай. С обажданията де...
    Препоръчително е да се обаждаш на 166 или 112. Уж записвали обажданията. И другата препоръка: Емигрирай!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      До: Пияни Шофиори НОН СТОП !!!

      Ми колега направо ми е писнало. Другия път няма да се обаджам на КАТ а на 112 дано направят нещу по въпроса.

      Коментар


      • #4
        До: Пияни Шофиори НОН СТОП !!!

        май верно емиграцията... ама аз емигрирах 5 пъти и 'се ме тегли насам в България. а съм страдал и от катастрофа с пиян и стоях две години с гипс и шини..... ама и полицайте май най си позволяват да карат пияни та знам ли..... абе звъни и подавай всякакви оплаквания вкл. и до общината и т.н.... па земи звънни и в някои като ''господари на ефира'' и т.н.. не трябва да се предаваме. изгониха ни от държавата..... и ние сме хора.
        висете отпуснато

        Коментар


        • #5
          До: Пияни Шофиори НОН СТОП !!!

          Първоначално публикуван от m17k0 Преглед на мнение
          Ми колега направо ми е писнало. Другия път няма да се обаджам на КАТ а на 112 дано направят нещу по въпроса.
          Купи си една много яка джипка, или една много раздрънкана и го чукни леко, това вече е ПТП и КАТ трябва да направят проверка за алкохол................
          Цветан Петров
          "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
          0888865583

          Коментар


          • #6
            До: Пияни Шофьори НОН СТОП !!!

            Само чакам някой пиян да се качи зад волана и да го видя. Никой няма да викам вече, самичак ще го карам да отразнява. И после следващия човек който видя, се обаждам в Господари на ефира.

            Коментар


            • #7
              До: Пияни Шофьори НОН СТОП !!!

              на заден...
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • #8
                До: Пияни Шофьори НОН СТОП !!!

                В неделя се прибирах от морето. По пътя, през нощта след 01:00 спирах на две безниностанции. И на двете имаше по няколко коли с шумни компании от псевдо мутри-дупЕта, който видно бяха черпени. И на двете места тези компании потегляха преди мен и шофьорите се качваха с отворени бири в ръцете.

                Друг път бих се вбесил ужасно, но в последно време просто се натъжавам и съжалявам че навремето не се пробвах някъде "навън".

                П.П.
                Вчера по магистрала Тракия.
                Бус с десен волан тегли вързано на въже БМВ. Тегли го с над 100 км/ч и когато в дясното (дясно, а не аварийно) платно застигнеше някой по-бавен от него, просто си го изпреварваше отляво, докато БМВ-то танцуваше бясно на 2 метра зад него.

                Сега искам да поспоря с някой патриот-националист!
                Георги Тонев

                Коментар


                • #9
                  До: Пияни Шофиори НОН СТОП !!!

                  Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                  Купи си една много яка джипка, или една много раздрънкана и го чукни леко, това вече е ПТП и КАТ трябва да направят проверка за алкохол................
                  Това ми хареса!

                  И аз мисля, че трябва да продължаваш с обажданията на всякакви телефони 166,112 и т.н.
                  А може и клипче да запишеш на пияния как се качва да шофира,след това разговора си с полицайте, като пристигнат и ако не вземат отношение пращай клипа в националните ТВ и после дано се стреснат.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Пияни Шофьори НОН СТОП !!!

                    И лудия бяга от пияния.Ако кара кола нищо не ти остава освен да се обадиш на полицията.
                    0887 526 564/ 0897 933 755 /

                    Коментар


                    • #11
                      До: Пияни Шофиори НОН СТОП !!!

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      ...И другата препоръка: Емигрирай!

                      Евала за приказката много вярно има.... в България положението няма да се оправи, незнам дали сте гледали новините за бомбите в Палма де маиорка, в момента има на 10тина метра полицаи и спират коли постоянно за проверки. Тук не пиян ами леко пиинал неможе да се качи- изгаря веднага ....
                      Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                      [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Пияни Шофиори НОН СТОП !!!

                        Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
                        Евала за приказката много вярно има.... в България положението няма да се оправи, незнам дали сте гледали новините за бомбите в Палма де маиорка, в момента има на 10тина метра полицаи и спират коли постоянно за проверки. Тук не пиян ами леко пиинал неможе да се качи- изгаря веднага ....
                        Така и трябва да е.Нормално е да има правила и те да се спазват,иначе настъпва хаос.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Пияни Шофьори НОН СТОП !!!

                          Сега като гледам полицайте (катаджийте), Бойко Борис и министъра на Вътрешните работи бая са стегнали работата им. Да се надяваме да намалеят случайте с отнетите книжки на пияни шофьори, и катастрофите. То е ясно че без катастрофа не можи тази България, то се случва, но поне да не чуваме. Пиян човек изби еди колко си хора...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Пияни Шофьори НОН СТОП !!!

                            Много пара пращат у свиркатаА не за работен ходТе са същите като онея с малък нюанс в цвета на перушинатаДано съм лош пророк дано но тия зад кулисите докато не измрат нищо не ще се промени
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • #15
                              До: Пияни Шофьори НОН СТОП !!!

                              Аз съм твърдо против това да пиеш и да караш.Също така мисля,че от КАТ сериозно трябва да се занимаят с този проблем,защото това да ходиш на кръчма и да се прибираш от там с колата си пиян не е прецедент.Това е масово явление в цялата страна.
                              Вместо да се занимават с такива проблеми, вижте тук с какво се занимават:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...031#post826031

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X