Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цакат ли ни с дрегера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

    Анджак де, лъсва. По едно време работих на едно място, където пускаха сутрин през полицейски преглед и при съмнение дрегер, та си бяхме взели собствен за предварителна проверка, тъй да се каже. Установих експериментално, че час след упражнение 3Х100 показанието е 1,2 промила Айде аз съм сто оки, Жамбазки ми изглежда наполовина, нооооо определено не е минал с две бири. Ще речеш, от тридесет бона месечна заплата не му остават за такси.

    П.П. Самоковци че са особени е вярно, ама акт на вуйчото е нищо. У наше село един е известен с това, че прибрал книжката на баща си за алкохол.
    Килограмите в лично тегло имат значение ,но не много!Има дребни на килограми и ръст дето го преработват по- бързо,от някои които са два път иколкото тях!Въпрос на ензими ,кръвоносна система и черно дробче!Така казват и полицаите и медицинските специалисти,а и случаи бол!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      пп за чий някой е заковал 1,2, като санкцията е минимална, ако откажеш да духаш или се боцнеш
      Защото под тази граница наказанията са малки. И ако откажеш да духнеш или боцнеш-третират те все едно си с голямото количество.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Не малки а административни . Над 1.2 промила носиш вече наказателна отговорност .

    • #48
      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

      Или Джамбазки да е реално хрисим човек, което тотално се разминава с медийния му образ и с предишната му проява с пистолета в багажа за самолета.
      Художествена прояв, театро?
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • windwarrior
        windwarrior коментира
        Редактиране на коментар
        Както казах - независимо защо, попадението е много силно, взимам го на въоръжение

      • Самодържец
        Самодържец коментира
        Редактиране на коментар
        Некой да не си помисли, че е било случайно, без да иска нали. Друг е въпроса дали му е свършило работа според целта и очакванията. При мене примерно не е, и добре че и при още много народ, но при неговия си избиратеял очевидно му донесе успех. Вероятно сам е знаел е преди ние да го анализираме, че постановката ще е годна за вътрешно партийна употреба.

      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        Бръсначът на дедо Окам разправя че не е имало никакво театро, а просто що-годе успешен кризисен ПР

    • #49
      Мен ме цакат с drug test 5000
      Пишете какво да ги правя 13,5 месеца ги чаках резултатите.Вчера прокуратурата ми донесе постановление че прекратяват производството.
      В кат не ми дават книжката искат някакъв печат каза ми ви тука искам печат откъде от съда ли никой не ми казва.Взех от деловодството печат пак не дават.При началника ме карат да ходя.
      Копирах си един екземпляр от решението и мисля след малко през съда първо да питам и после отново в кат

      Коментар


      • #50

        Коментар


        • #51
          Аз нищо не разбрах.
          Правили са ти тест с неточен уред, с уред който не е минал технически контрол, уреда за наркотици, а ти си бил с алкохол, взел си бело, а те го изкарали херо, какво всъщност?

          Но пък въпросът е юридически май, та по-добре потърси адвокат. Тук може да получиш много съвети, като някои от тях може и да са правилни, но как ще ги отсееш?
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #52
            Там е работата че нито алкохол или наркотици взимам.
            Дрегера за алкохол беше 0.
            Неточен уред и арест без книжка колко месеца.
            Колата бях си дошъл от Англия счупиха единия номер документи взеха.Вчера питах не искат да ми ги връщат и тях.Само май със съд ще стане.
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 11-02-20, 07:41.

            Коментар


            • #53
              Ми да, без съд няма да стане. С наркотиците са страшни нещата-ще има дела в Страсбург предполагам, защото има много осъдени. По нашия закон не се иска някаква конценрация на наркотици, а "употреба". Която употреба се доказва с всички доказатествени средства, в това число и свидетелски показания. При алкохола абсурдите са почти разчистени от практиката, ама наркотиците са от скоро и там е пълно с глупости. И да, има хора, осъдени въз основа на свидетелски показания, че са употребили наркотици преди да се качат да карат.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #54
                Върнаха ми книжката.За номера и талон се опъват.За Кат си виновен те винаги са прави.Извинение от никой нямаше.

                Коментар


                • #55
                  Най меродавна е кръвната проба . Тя отрицателна ли е апарата да си показва каквото иска .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X