Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цакат ли ни с дрегера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Смесваме нещата, а не бива.
    Какво е правил Бат Сали, знаят само тези, които са присъствали. Понеже знам начина, по който се повдигат обвинения за хулиганство у нас, дори е напълно възможно нищо лошо да не е направил. По тия екстове много хора биват оправдвани.
    При Джамбазки не е така-има записани показания от дрегер, има кръвни проби. Т.е. знаем, че се е качил да кара пил. Много, малко-все тая. Има някакво документиране.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #17
      Точно това е и въпросът-има ли възможност институциите все още да работят селективно/поръчково?
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Точно това е и въпросът-има ли възможност институциите все още да работят селективно/поръчково?
        А има ли вероятност да не работят поръчково?

        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

          А има ли вероятност да не работят поръчково?
          Виж чл. 19.

          Коментар


          • #20
            Поръчково някой му е наливал питиетата в устата на Джамбазки и насила го е качил в колата .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              Докато поръчково се ходи на площада ще е така.
              За друго е
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #22
                Близваш само и забравяш за кола!Дрегерите не са виновни на никой за нищо!Лекетата са си лекета!Въпросния мъжага комплексар също!Случая с пищака ,преди време, също е показателен за безотговорно, комплексарско поведение!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Тоя явно му хлопа дъската . Това че в България имаш дадено от закона право да носиш оръжие не значи че можеш да го носиш на същото основание и в Брюксел . То цялата им група са едни клоуни начело с шефа им .

              • #23
                Според мен на Джамазки са му скроили номер.
                Или просто "доброжелател" се е обадил, че пиян човек се качва в колата.
                Но редови полицаи дали ще имат смелостта да проверяват коскоджам ти евродепутат. Ако е взел пример от коалиционния парттньор-Волен-може после полицаите да си имат главоболия.

                Така,ч е моето мнение е, че са го дебнели, и са му намерили цаката.
                Ама той сам си е крив де. Не може да си толкова публична личност и да си позволяваш такива волности.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Дай боже повече такива доброжелатели .

              • #24
                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                Близваш само и забравяш за кола!Дрегерите не са виновни на никой за нищо!Лекетата са си лекета!Въпросния мъжага комплексар също!Случая с пищака ,преди време, също е показателен за безотговорно, комплексарско поведение!
                Чак комплексар с тези училища
                https://www.24chasa.bg/novini/article/7483639
                Виж, ако болен е прав (и най- вече здрав), да се замислиш. Ама много, щот ботуша мачка лесно цървул.

                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #25
                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Поръчково някой му е наливал питиетата в устата на Джамбазки и насила го е качил в колата .
                  То и Цвъ Цвъ никой не му е тъпкал апартаменти в ...ммм...устата, ама му скроиха капата покрай тях. Впрочем ако Жамбазки е къркал на Боровец нищо чудно и случайно да е спрян от някой патрул и куките да са помислили, че им правят скрита камера
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • sek.1
                    sek.1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    От такива места особено през ноща спират всички наред и на дрегера .

                • #26
                  Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                  и куките да са помислили, че им правят скрита камера
                  Това е и смисъла на "тайния клиент", или необозначени проверяващи.
                  Ако има повече такива-корупцията по ниските нива на властта ще се ограничи сериозно.
                  Но тя е малкия дявол, важно е да се преборим с тази по високите етажи...

                  П.П. Ако джамбазки е политик(а не сложен палячо)-ще си подаде оставката.
                  А ако има амбиции в политиката-след време ще намери начин да се върне в политиката през задния вход, тихомълком. Има дар слово, и хората го харесват, има потенциал в него, мисля,ч е няма да го изтърват. Въпросът е колко ще са нагли шефовете му-дали ще карат през просото, или ще постъшпят елегантно-сега оставка, а след година-две-отново в политиката.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #27
                    На фона на борбата с войната по пътищата, тоя политик, член на партия от управляващата коалиция, и евродепутат, би било редно поне да си подаде оставката. Това от чисто морална гледна точка.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • сто
                      сто коментира
                      Редактиране на коментар
                      Войната по пътищата съвсем бегло има връзка с употребата на алкохол.Обаче борбата се е хванала в него и борците жънат победи. Уж, щото войната си върви.
                      Тоя наглец се нарежда в личната ми класация някъде след Волен, Цветанов и Каракачанов, но преди камара други наглеци. И въпреки това няма да усетя достатъчно удовлетвореност ако го разкарат заради това. Щото има поне петдесет други поводи и причини това да се е случило.

                    • cecoa1
                      cecoa1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Вероятно си прав, но просто тоя гаф доби достатъчна популярност, и едновременно с това е признат, достатъчно разбираем, и еднозначен, дори за неизкушените от следене на политическия живот, за да бъде толкова лесно неглижиран.
                      А за войната по пътищата е така, но пък отношението към правилата, демонстрирано с акта на точно тази злоупотреба, определено оказва доста влияние на безопасността.

                    • santaclash
                      santaclash коментира
                      Редактиране на коментар
                      Хич не е бегла връзката. Хората масово карат пияни и друсани. И все по-зле става.

                  • #28
                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Въпросът е колко ще са нагли шефовете му-дали ще карат през просото, или ще постъшпят елегантно-сега оставка, а след година-две-отново в политиката.
                    Преките?


                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #29
                      Ми май преките, освен, ако няма някакви особени надежди към него от непреките, та те да диктуват какво точно трябва да се случи.

                      Друг е въпросът доколко преките му-шкембе войвода и бат'Батил, пардон 'Бойко могат да са толкова далновидни и мислещи за бъдещето.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #30
                        Не забравяйте, че и полицаите са българи и много обичат политиците. На подобна хайка през нощта са най-ниско платените и са с микрофони и камера/и. Сигурен съм, че много са му се зарадвали, но са карали строго по устав.
                        Последно редактирано от Иван Жоров; 15-12-19, 19:24.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X