Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цакат ли ни с дрегера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цакат ли ни с дрегера

    Следва ли, че всички наказани за установени с дрегер показания над 0,07 са прецакани
    https://www.google.com/amp/s/nova.bg...2582%25D0%25B0
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

  • #2
    По-вероятно кръвната му проба "е оправена".
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      Твърди се от ,,пробвали", че в софийската армейска болница е невъзможно.
      пп учените да кажат има ли още срок (2ч) за кръвоточене след дрегера.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Може и да е невъзможно но съмнение винаги има след като шеф и е шефа на издънилия се .

    • #4
      До колкото ми е казвал доктор концентрацията на алкохол в кръвта е в зависимост от времето и че най вече всеки организъм го разгражда за различно време . На един приятел също пробата с Дрегер беше 0.7 а кръвната 0.4 без някой да се намесва . Във форума има доктори и химици които могат да обосноват по научно защо се получава разлика .
      Последно редактирано от sek.1; 14-12-19, 17:53.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #5
        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Следва ли, че всички наказани за установени с дрегер показания над 0,07 са прецакани
        https://www.google.com/amp/s/nova.bg...2582%25D0%25B0

        За 0.07 няма кой да се заяде.

        Коментар


        • #6
          0,07+0,42=?
          За 0,5 ако няма промени си вътре
          пп 0,42. Е РАЗЛИКАТ ДРЕГЕРА/КРЪВ
          пп1 и 5дни
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #7
            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            0,07+0,42=?
            За 0,5 ако няма промени си вътре
            пп 0,42. Е РАЗЛИКАТ ДРЕГЕРА/КРЪВ
            пп1 и 5дни
            0.07 + 0.42 = 0.49.

            Коментар


            • #8
              Добре,
              ​​​​​ прецакан ли е всеки наказан за показание с дрегер до 0,91?
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #9
                Джамбазки е хванат в Самоков, т.е. на кръвна е бил почти сигурно във ВМА. Ако беше хванат в Костингрод, можеше и да е в Св. Анна.
                Няма точен метод. Най-голямата свинщина беше Видмарк.
                Дали може да се манипулира кръвна проба...ми може! Дали може показание от дрегер за изчезне? Също може. Дали може дрегер да покаже едно, първа кръвна друго, а контролна кръвна-трето...Със сигурност може, виждал съм го няколко пъти.
                Заради това и тая работа с алкохола и присъдите не е ОК като цяло. Допускат се доста грешки.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • icos
                  icos коментира
                  Редактиране на коментар
                  Даже може и резус факторът на кръвната проба да е различен от резус фактора на тествания драйвер. Мисля, че беше някакъв лекар

              • #10
                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Добре,
                ​​​​​ прецакан ли е всеки наказан за показание с дрегер до 0,91?
                ПОследно - какво се опитваш да попиташ?

                Коментар


                • #11
                  Преди години, някаква медия беше организирала (чрез доброволци) измерване в 3 различни болници в София и резултатите се различаваха повече от 2 пъти.

                  Метрологичният кошмар на измерването на съдържание на алкохол в кръвта за целите на ЗДвП мисля, че си продължава без някакви съществени промени и до днес.

                  Приборите измерващи алкохол в издишания въздух имат своите ограничения и на теория е съвсем правилно показанието на кръвната проба да има приоритет.

                  Това откъм техническата страна.

                  А че в България евродепутат може да си организира манипулиране на пробата - мисля, че никой тук не се съмнява.

                  По-интересен е въпросът как се е стигнало до документиране на случая. Преди години бях свидетел какво се случва, когато полиция спре видимо пиян депутат с кола и не мога да го свържа по друг начин с Джамбазки, освен в полицията са настъпили реални промени.

                  Или Джамбазки да е реално хрисим човек, което тотално се разминава с медийния му образ и с предишната му проява с пистолета в багажа за самолета.

                  Коментар


                  • #12
                    Статистически, броят на хванатите да карат пили в последните години расте не с проценти, а с пъти. Не го отдавам на промяна в мантатлитета толкова, колкото на промяна в техниката-нови дрегери, камери....
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #13
                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      , освен в полицията са настъпили реални промени.
                      Ясене точно на евро изборите возих една машина . На връщане пред новия тунел на Лъвов мост в камиона се натресе един плевенски Фолксваген Пасат . Чакаме КАТ и си мисля сега като дойдат на тоя плевенвчанин такъв акт ще му зашият че няма да стъпи в София повече . Дойдоха две млади момчета огледаха ситуацията снимаха с таблета и ни викнаха . Единя катаджия съвсем кротко му обясни на шофьора на пасата че има поне 5 нарушения и акта ще му е поне 500 лева освен счупената кола и предложи да си разменим констативни протоколи . Гледам аз и не вярвам на ушите си да бяха старите катаджиии само за спорта щяха на човека да му отковат акта . Даже момчетата ни помогнаха да попълним протоколите щото такова не ми се беше налагало до сега да пиша . Толкова добронамерени служители на МВР не бях срещал . Явно и в полицията нещата се променят към добро . Попаднал е Джамбазки на принципни служители отнесе си го . За което МВР от мен има само адмирации . В този аспект компромиси не трябва да се правят за никой независимо на какъв пост е . Даже и по строг трябва да е закона към такива като него защото на него материалното положение му позволява дори и личен шофьор да си наеме . Най простото решение в случая е било да си хване едно такси и сега нямаще цяла България да му гледа сеира . Пред мен тази дилема никога не е стояла и една бира да пия градския транспорт или такси . За това книжката ми е с всичките категории от 1988 година в джоба и нямам ПТП по моя вина. Имам два акта през живота ми единя от 1991 за несъответствие в категориите карах прпицеп с категория С а втория ми е от 1993 година за превишена скорост .
                      Последно редактирано от sek.1; 15-12-19, 05:19.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • s_s1
                        s_s1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Минута за реклама.

                    • #14
                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

                      ПОследно - какво се опитваш да попиташ?
                      Питам дали всички санкционирани на основание показания до 0,91, отчетени със същия дрегер, са невинни.
                      Аритметика, входна.
                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      . Явно и в полицията нещата се променят към добро . ...
                      Полицията не може да се реформира сама, а има и достатъчно основание да не бачка
                      https://m.dnes.bg/temida/2017/07/12/...policai.347098
                      Иначе реформи не са невъзможни
                      Последно редактирано от veskov; 15-12-19, 07:33.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #15
                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Полицията не може да се реформира сама, а има и достатъчно основание да не бачка
                        https://m.dnes.bg/temida/2017/07/12/...policai.347098
                        Иначе реформи не са невъзможни
                        И в този случай полицаите са си свършили работата с тоя самоковски мангал . В системата не е само тя .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X