Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще спре ли това някога ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще спре ли това някога ???

    Искам да изкажа възмущенито си. Снощи късно вечерта пътувам по Ботевградско шосе посока кв.Левски - Център. Така и не се видя какво стана, само подскочи пасата със трясък. Предна дясна гума шляпа по асфалта. Слизам джантата беше като мекица, задната също но позадържа въздуха по-дълго. Тръгвам аз 50тина метра назад да прибера таса, мислейки си що за дупка беше това и откога е там, имайки в предвид` че минавам почти всеки ден от там. Отивам-буца асфалт едно 10см висока, 20 широка и 40-50 дълга седи напреки на пътя. Хващам я и я мятам настрани в банкета. Дотук-приемливо знаем си даржавата, но това което ме озадъчи беше, че непосредствено около този къс асфалт имаше парчета от брони-2 цвята + 1 счупен халоген, а по самото парче асфалт ясни следи от други сблъсъци освен моя. Мисля че повече няма какво да коментирам, защо по дяволите сме такива хора, пък после все нещо ни е криво. Поздрави и се пазете от пътищата... вече само УАЗа и по баирите, че не се трае.
    УАЗ - Where I go there are no roads!!!

  • #2
    До: Ще спре ли това някога ???

    Не го приемай като заяждане, но ти с каква скорост си карал та да не видиш тази буца на един от най- осветените булеварди в града?
    [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
    JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

    Коментар


    • #3
      До: Ще спре ли това някога ???

      Първоначално публикуван от Alexander Преглед на мнение
      Искам да изкажа възмущенито си. Снощи късно вечерта пътувам по Ботевградско шосе посока кв.Левски - Център. Така и не се видя какво стана, само подскочи пасата със трясък. Предна дясна гума шляпа по асфалта. Слизам джантата беше като мекица, задната също но позадържа въздуха по-дълго. Тръгвам аз 50тина метра назад да прибера таса, мислейки си що за дупка беше това и откога е там, имайки в предвид` че минавам почти всеки ден от там. Отивам-буца асфалт едно 10см висока, 20 широка и 40-50 дълга седи напреки на пътя. Хващам я и я мятам настрани в банкета. Дотук-приемливо знаем си даржавата, но това което ме озадъчи беше, че непосредствено около този къс асфалт имаше парчета от брони-2 цвята + 1 счупен халоген, а по самото парче асфалт ясни следи от други сблъсъци освен моя. Мисля че повече няма какво да коментирам, защо по дяволите сме такива хора, пък после все нещо ни е криво. Поздрави и се пазете от пътищата... вече само УАЗа и по баирите, че не се трае.
      Е Това е стар номер. Имал си късмет, че са се нагушили за деня. А иначе докато оглеждаш назад ти отнасят каквото има за отнасяне.
      Фаровете как са ти? А скороста каква беше?
      Бързай бавно!!

      Коментар


      • #4
        До: Ще спре ли това някога ???

        60-65 км/ч !!! И точно този участък не бих казал че беше особено добре осветен. Да не говарим, че точно, ама точно там винаги карам с повишено внимание вечер че имах преди случка с едно куче и една мантинела. Не го приемам за заяждане, аз бих питал същото. А как не съм я видял... и аз се чудя, явно след 00:00 часа се е бил включил автопилота. Но за скороста наистина гарантирам. И не е това основното-начупих колата-здраве да е. Но защо по при положение че явно още двама преди мен меко казано не я бяха видяли тази буца не си баха направили жалкия труд да я махнат...
        УАЗ - Where I go there are no roads!!!

        Коментар


        • #5
          До: Ще спре ли това някога ???

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Фаровете как са ти?
          Само малко броня и двете джанти- ще живее
          УАЗ - Where I go there are no roads!!!

          Коментар


          • #6
            До: Ще спре ли това някога ???

            Първоначално публикуван от Alexander Преглед на мнение
            Но защо по при положение че явно още двама преди мен меко казано не я бяха видяли тази буца не си баха направили жалкия труд да я махнат...
            Чети внимателно. По-горе Пенчо ти е подсказал, какъв е тънкият момент.

            Коментар


            • #7
              До: Ще спре ли това някога ???

              Първоначално публикуван от Alexander Преглед на мнение
              60-65 км/ч !!! И точно този участък не бих казал че беше особено добре осветен. Да не говарим, че точно, ама точно там винаги карам с повишено внимание вечер че имах преди случка с едно куче и една мантинела. Не го приемам за заяждане, аз бих питал същото. А как не съм я видял... и аз се чудя, явно след 00:00 часа се е бил включил автопилота. Но за скороста наистина гарантирам. И не е това основното-начупих колата-здраве да е. Но защо по при положение че явно още двама преди мен меко казано не я бяха видяли тази буца не си баха направили жалкия труд да я махнат...
              Не че ми е работа да го казвам, но градско е 50. Провери си фаровете и карай с такава скорост, че да можеш да спреш във видимата зона. А иначе препятствието, може и да е припаднал човек.

              Коментар


              • #8
                До: Ще спре ли това някога ???

                И си прав и не си.Прав си с това,че си разкарал буцата,НО аз примерно на пьтя не слизам,че знам ли кой заспал кара след мен.Повече куки мрьт ударени от шофьори от тия загинали при преследване на нарушител.

                Точно по тая причина жената има инструкция да хваща из полето ако я натресе някой и никакво излизане от колата до пристигане на куките.Стои вьтре заключена и тва е.Буца,строшила фара и за надупила да мести буцата..............НИКОГА,ебем ти колата,жената да си дойде жива па следващия да му мисли за буцата.


                Всеки си знае за него си,ЕВАЛА ти правя,че си я преместил,НО АЗ бих подминал като стой та гледай.И ти го пише човек с опит по инвалидни колички,патерици и бастуни,да не се чудиш какьв е тоя извьнземния
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  До: Ще спре ли това някога ???

                  Първоначално публикуван от solenoid Преглед на мнение
                  Чети внимателно. По-горе Пенчо ти е подсказал, какъв е тънкият момент.
                  Чета чета. Още по-зле ако е било така, аман от мизерщина. Но аз видях и дупката от която е парчето та затова не съм сигурен дали за нещо предумишлено иде реч. Мо же като нищо някой ТИР да го е изстрелял от мястото му... Абе каквото и да е-не е нормално...
                  УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ще спре ли това някога ???

                    Асене, тук все още е така...
                    по български, а не по американски..

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ще спре ли това някога ???

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      И си прав и не си.Прав си с това,че си разкарал буцата,НО аз примерно на пьтя не слизам,че знам ли кой заспал кара след мен.Повече куки мрьт ударени от шофьори от тия загинали при преследване на нарушител.

                      Точно по тая причина жената има инструкция да хваща из полето ако я натресе някой и никакво излизане от колата до пристигане на куките.Стои вьтре заключена и тва е.Буца,строшила фара и за надупила да мести буцата..............НИКОГА,ебем ти колата,жената да си дойде жива па следващия да му мисли за буцата.


                      Всеки си знае за него си,ЕВАЛА ти правя,че си я преместил,НО АЗ бих подминал като стой та гледай.И ти го пише човек с опит по инвалидни колички,патерици и бастуни,да не се чудиш какьв е тоя извьнземния
                      И ти имаш някакво право, но точно там на тая права сметнах че трудно няма да видя фаровете на някой, то и по това време-4 коли минаха докато смених гумата и се обадих на жената. Пък сега незнам, аз уча медицина и не са ми чужди тези неща за които ми говориш, ама точно затова мисля че сме длъжни да предотвратяваме и помагаме кой както знае, пак току виж свършим нещо полезно...
                      УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ще спре ли това някога ???

                        Първоначално публикуван от Alexander Преглед на мнение
                        Чета чета. Още по-зле ако е било така, аман от мизерщина. Но аз видях и дупката от която е парчето та затова не съм сигурен дали за нещо предумишлено иде реч. Мо же като нищо някой ТИР да го е изстрелял от мястото му... Абе каквото и да е-не е нормално...
                        Такава дупка от която да се изкърти парче асфалт в този участък на булеварда има само една.Тя е точно на моста на предпоследния светофар. 5 метра след дупката е кръстовище-? какви 60 км. през кръстовище?????
                        Нямам точната статистика, но точно там през последните няколко години намериха смъртта си доста пешеходци, защото въпреки подлеза им е по-удобно да претичат отгоре.
                        И аз минавам от там почти всяка сутрин около 5ч. на този светофар, а щъкащи пешеходци и в този ранен час дал господ.
                        Извадил си късмет, че само колата е пострадала.
                        [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
                        JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ще спре ли това някога ???

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Асене, тук все още е така...
                          по български, а не по американски..

                          Пиян шофьор зад теб си е пиян шофьор и в БГ и тук.Аз от колата не слизам ни тук ни там.Или искаш да ти покажа на какво ми приличат кокьлчетата на рьцете от зьбите на жертви в катастрофи???

                          Всеки си знае неговото.Аз само ти казвам защо подминавам и оставям проблема друг да си го решава.


                          Поздрави Вени
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ще спре ли това някога ???

                            Първоначално публикуван от Tiger-D Преглед на мнение
                            Такава дупка от която да се изкърти парче асфалт в този участък на булеварда има само една.Тя е точно на моста на предпоследния светофар. 5 метра след дупката е кръстовище-? какви 60 км. през кръстовище?????
                            Нямам точната статистика, но точно там през последните няколко години намериха смъртта си доста пешеходци, защото въпреки подлеза им е по-удобно да претичат отгоре.
                            И аз минавам от там почти всяка сутрин около 5ч. на този светофар, а щъкащи пешеходци и в този ранен час дал господ.
                            Извадил си късмет, че само колата е пострадала.
                            Мястато е точно там където свършва бетонената преграда и започва мантинелата преди Шел 150-200м ако отиваш към "Чавдар"... Кръстовище??? има една уличка дето се включва по-натам ама то затова са 3 ленти.
                            УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ще спре ли това някога ???

                              Ами това се е случилo на теб (и не само) а представи си ако се беше хакналo някое ченге там..Щяха новините цяла нощ да се разправят за това и щяха на другия ден да асфалтират целия булевард
                              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X