Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

    Благодарение на темата може и в оф медията да го споменат Такива "герои" със сигурност не трябва да остават анонимни . Интересно в тая чужбина дето живее и работи така ли кара ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #47
      От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

      Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
      Споделям това мнение - да ги съди. Да си наеме скъп адвокат(да не се бърка с добър).
      То и аз това имах предвид. Апропо, ако ходите из Родопите, имайте предвид, че на зелен светофар завиващият наляво да дава предимство на насрещно движещия се направо май го не пише в местния правилник. Зелено ли е-тръгват...
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • #48
        От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Благодарение на темата може и в оф медията да го споменат Такива "герои" със сигурност не трябва да остават анонимни . Интересно в тая чужбина дето живее и работи така ли кара ?
        По скоро му напращява да спазва правилата че,там не си поплюват и като си доиде тука на лабавото газ до ламарината.
        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
        Място и хора към които да принадлежи ...

        Коментар


        • #49
          От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          ... в тая чужбина дето живее и работи така ли кара ?
          То интересното ще настане когато направят европейски регистър на ПТП и събития по ГО. А това ще е скоро, колкото и да се дърпат Органи като нашите.

          Коментар


          • #50
            От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

            Ама пък и какъв по-точно му е проблемът на героя? Янко Перпериев за мен абсолютно нищо не значи, а в Смолян явно си го знаят и без друго. Този май наистина е прекрасен материал за някой амбициозен адвокат (или адвокатчЕ, по аналогия с вестникарчетата) - има потенциал да изхрани и внуците му (особено, ако продължи регулярно да геройства).
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #51
              От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

              Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
              По скоро му напращява да спазва правилата че,там не си поплюват и като си доиде тука на лабавото газ до ламарината.
              Нещо такова става,вижте ме кой съм аз!
              Имам пари и голяма кола,другите да го дуФат.
              Тука закони няма,мой си прая кот искам!
              Абсолютен.....
              Тука трябваше да има една думичка,ама няма!
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • #52
                От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                Не знам каква конкретна полза би донесъл такъв "европейски" регистър, освен още някаква администрация по поддръжката и нови правила за воденето му. Глобите от всяка държава в ЕС отдавна се пращат за изпълнение в другите държави, та самите държави прекрасно знаят кой, къде и какво е правил. Знаят го и застрахователите, по линия на това, че плащат част от масрафа.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #53
                  От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  Глобите от всяка държава в ЕС отдавна се пращат за изпълнение в другите държави.
                  Конкретната полза е че като се осереш някъде, застраховката ще ти е по-скъпа навсякъде.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Конкретната полза е че като се осереш някъде, застраховката ще ти е по-скъпа навсякъде.
                    Това си е до някъде така и сега.

                    А за темата, пълна глупост е да се връзва човек на неграмотни журналисти.
                    Преди години участвах в зрелищна катастрофа в София... не се удрят често два автобуса от градския транспорт, и двата на линия, и двата с пътници...И сравнително сериозен удар, единият беше без половината си стъкла, а другият наполовина в градинката между улицата и тротоара. За щастие се размина без ранени, един младеж само ходи да се прегледа. Но заради тоя преглед, "органите" не разрешиха преместване на превозните средства около два часа, а гледката си я биваше и предполагаше медийна сензация. Та все пак се довлЕкоха разни журналяги, снимаха, поразпитаха, но като разбраха, че няма мозък и черва си тръгнаха. Но нали медии все пак, а случката беше вечерта в час пик, мястото бул. "Евлоги и Христо Георгиеви", посока НДК, до пряката преди "6-ти септември"( погледнах и си спомних - ул. "Хан Крум")... бяха блокирани две от лентите, и задръстването беше много по-жестоко от обикновенно, и някой и друг журналист, решил да каже две приказки за инцидента... Излезе, че единия водач изпреварвал отдясно, и това предизвикало инцидента. Не бяха ми споменали името, но очевидно трябваше това да съм аз. А всъщност истинския виновник(водачът на другия автобус), просто не си погледна въобще в дясното огледало, преди да се опита да се престрои в дясната свободна лента, в която се движех с около 50км/ч. Това дори без мигач, и на десетина метра пред мен...беше и мокро (тъкмо почваше да вали), и няма спиране. Абе кофти е да не можеш са спреш, като до теб отляво е ремаркето на съчленен автобус, предната му част е сгъната надясно, цялата в твоята лента до бордюра, а отдясно имаш бордюр една педя висок, подкрепен от издигаща се нагоре градинка(широка два и нещо метра до тротоара), в която има редица дръвчета дебели поне педя. Добре, че удара беше кос, в същия момент и бордюра отдясно изчезна щото има пряка, та просто се плъзнах по страницата на другия и се насочих към ъгъла на булеварда и пряката...като преминах бордюра с блокирали колела, сгазвайки знака на ъгъла, и спирайки в градинката с помощта на останал пън от отрязано дърво, на метър от тротоара (хората по който сериозно се стреснаха и побягнаха).
                    Съответно, органите си му написаха полагащия се акт, на мен ми каза, че не ме видял, и през цялото време твърдеше, че не знае как се е случило. Оказа се, че си го знаят колегите му в Карат, пенсионер, с много на брой дребни, а и някои по-големи ПТП-та. Няколко години след тоя случай, го гледах тоя същия, как се обясняваше след катастрофа с трамвай (лесно го познах, щото характерен образ - побелял, и с едни бели дълги мустаци). Обаче поради някакви причини, си го държаха на работа, може и още да си е там.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #55
                      От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                      Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                      Не се кефи особенно и на това, че са публикували имената му, вместо инициали.
                      Къде пише че трябва да се ползват инициали? Щото има и аргумент, че е в обществен интерес населението да знае името на значимите закононарушители.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                        Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                        Ясно е, че не е света вода ненапита ама още го държи и иска да натрие носовете на медията. Аз му казах да не си трови живота,но тиквата му не поема подобни съвети . Моля дайте мнение оправдано ли е да се занимава с адвокати,жалби и каквото там следва?
                        Свързва се с медията и иска право на коментар,след което доблестно си признава вината за катастрофата.Разказва неговата гледна точка и с кое не е съгласен в отразяването.Чинно си плаща глобата и ако няма ГО поема щетите на другия/те.Застава зад думите си с името си,както всеки мъж на място.Това е варианта да излезе от създадената от него ситуация с достойнство.Всичко друго е л@йн@рщин@.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                          Оня 'па си купил следващио модел , светка ми че е рожденник та се присетих за него.Застраховката му стана хубавичка 4-цифрена сума в евраци . По добре да затворим темата,че така и така няма какво да се пише.
                          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                          Коментар


                          • #58
                            От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                            Що бе, може да работи за 5-тата цифра.

                            Не знам до коя крива круша го докараха тукашния бонус-малус дето стана фалос-фалос (виж темата по въпроса) ама след не повече от 5 години застрахователите ще преглеждат социалните медии и форуми за да ти определят премията.

                            Тогава, тогава, предвиждам такъв живот... ако още съм модератор тука лично ще следя някой да не зачисти тая тема.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                              Оня 'па си купил следващио модел , светка ми че е рожденник та се присетих за него.Застраховката му стана хубавичка 4-цифрена сума в евраци . По добре да затворим темата,че така и така няма какво да се пише.
                              Май ти е приятел , и му се възхищаваш на геройствата. Не се притеснявай , застраховката е само пари . Ако продължава в същия дух всичко ще приключи като остане за по дълго време без книжка . Има и по лош вариант , да сътвори нещо със лош финал .Тогава очквам да реве пред някоя несправедлива медия , че е виновна съдбата а не той .

                              Коментар


                              • #60
                                От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                                Не е лошо специално за такива индивидЕ да възстановят английския правилник от едното време. Човек с червено флагче да върви постоянно пред колата, имам предвид.
                                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X