Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

    Дано съм уцелил правилният раздел за тази тема.

    Мой приятел тези дни се прибра от западна Европа и вчера е катастрофирал правейки ляв завой, като е трябвало да изчака насрещно движещият се автомобил продължаващ на право.Знаем, че често левият завой на така регулирано кръстовище се прави на жълто, но не това е казуса. Приятелят ми не е съгласен с публикацията написана от въпросната медия:

    http://www.otzvuk.bg/tezhka-katastro...li-v-kvartala/

    където се казва, че е идвал от ляво на насрещният автомобил тоест е преминал на добре узряло червено(в протокола от КАТ пише,че двата автомобила са се движили един срещу друг).Не се кефи особенно и на това, че са публикували имената му, вместо инициали.

    Ясно е, че не е света вода ненапита ама още го държи и иска да натрие носовете на медията. Аз му казах да не си трови живота,но тиквата му не поема подобни съвети . Моля дайте мнение оправдано ли е да се занимава с адвокати,жалби и каквото там следва?
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

  • #2
    От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

    А въпросният човек се срамува от името си ли - по каква причина не иска да го споменават?
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

      Я кажи две думи за случая описан в края на статията. Дето познатия ти пак бил предизвикал катастрофа миналата година.

      Въпросът ми е вярно ли е, че пак е имал подобна катастрофа.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

        Съвсем културно да се свърже с медията и да помоли среща с главния редактор.

        Коментар


        • #5
          От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          А въпросният човек се срамува от името си ли - по каква причина не иска да го споменават?
          Разбира се, че не се срамува от името си - много си му е хубаво даже . Той е малко особняк а и Смолян е малък град,рядко се случва нещо интересно и сега като тръгнат едни клюки, ама му казах, че всяко чудо за 3 дни.
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • #6
            От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Я кажи две думи за случая описан в края на статията. Дето познатия ти пак бил предизвикал катастрофа миналата година.

            Въпросът ми е вярно ли е, че пак е имал подобна катастрофа.
            Съвсем вярно е , предишната катастрофа бе резултат от прекалено висока скорост в комбинация с "късмет" точно в този момент да има 2 спрели автомобила един срещу друг и за него бе останал коридор недостатъчен за габаритите му. Вината е изцяло негова.
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар


            • #7
              От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
              Съвсем вярно е , предишната катастрофа бе резултат от прекалено висока скорост в комбинация с "късмет" точно в този момент да има 2 спрели автомобила един срещу друг и за него бе останал коридор недостатъчен за габаритите му. Вината е изцяло негова.
              Ами значи даже му е малко това дето са писали за него. Аз, ако бях, даже и за сестра му щях да напиша, той да ходи да обяснява, че няма такава.
              И друго имам да кажа за такива индивиди, ама Ясен дебне...
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #8
                От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Ами значи даже му е малко това дето са писали за него. Аз, ако бях, даже и за сестра му щях да напиша, той да ходи да обяснява, че няма такава.
                И друго имам да кажа за такива индивиди, ама Ясен дебне...
                Има си сестра човека, да му е жива и здрава!
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар


                • #9
                  От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                  Закони трябва за такива пишман шофьори с по 10 катастрофи на година.
                  Real Recognize Real

                  Коментар


                  • #10
                    От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                    Съвсем културно да се свърже с медията и да помоли среща с главния редактор.
                    Това е начина- да му метне някоя и друга блага дума па да си ходи по живо по здраво.
                    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                      Дебна аз. Смятай че съм ти дал картон за това което си мислил да напишеш.

                      От ЕС са намислили някаква директива за "право да бъдеш забравен" или както там са го нарекли. Още не съм сигурен че е правилна във вида в който са я намислили ама тя най-вероятно няма и да остане в този вид. Евентуално АКО я приемат И мине предвиденото в нея време тоя юнак може да пусне МОЛБА до медията да го скрият.

                      Тия дни някакъв бургаски съд по жалба от Низамов (Перата) даде наставления на вестниците как да се пише за него. Не бил бияч, не можело то така да тревожат ранимата му душа.
                      Естествено, още втората инстанция метна този юридически шедьовър в кофата, ама случаят се разчу на континентално ниво и не вярвам смолянския съд да иска да се запише и той с някаква подобна простотия.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                        И за какво по-точно си мисли, че може да осъди медията? Извинявам се колега, но твоя приятел добре ли е?
                        Real Recognize Real

                        Коментар


                        • #13
                          От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                          Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                          Закони трябва за такива пишман шофьори с по 10 катастрофи на година.
                          Така е да му се не види! При доказана скорост над 100км/ч повече от разрешената(миналата катастрофа) да ги лишават 2-3 години да им уври акъла!
                          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                            Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                            Това е начина- да му метне някоя и друга блага дума па да си ходи по живо по здраво.
                            Веднага чакай следваща статия:

                            "Натиск и заплахи от пътен хулиган за сваляне на публикация" - ама вече и в националните медии.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Веднага чакай следваща статия:

                              "Натиск от пътен хулиган за сваляне на публикация" - ама вече и в националните медии.
                              Е па добре звучи - ще стане медийна звезда и вече няма да се скита немил-недраг по чужбината.
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X