Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Е напишете си договор за наем....
    ДивотиЙ.
    Аз имам вариант. Посочих го. Но не се бях замисляла да си отворя сергия, та да ми дадат лепенка, като твоята.
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

      Винетен стикер по добре ли звучи от лепенка?

      Кое са дивотии за наема?

      Кои лица имат право на локално платено паркиране:

      физически лица, които управляват ППС и са собственици на жилищни имоти;
      физически лица, които управляват ППС и са наематели на жилищни имоти;
      физически лица, които управляват ППС и са които са членове на домакинството на собствениците или наемателите на жилищни имоти.

      ???
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

        Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
        Аз съм съсобственик, но нямам адресна регистрация там. Тя има регистрация, но няма ППС.
        За едната кола.
        Собственик (на колата) е жената, няма собственост в имота, няма адресна регистрация. Дъщерята има адресна регистрация и също няма собственост в имота. Писахме дъщерята като ползвател, в големия талон на колата и винетката за зона е нейна. Това вписване е безплатно, при нас въртела беше, че колата е регистрирана в Сливен (та там и писането).
        Може да направите нещо такова с твоята майка, само не знам дали не трябва да е правоспособен шофьор, за да е ползвател.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Може да направите нещо такова с твоята майка, само не знам дали не трябва да е правоспособен шофьор, за да е ползвател.
          Не трябва.
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

            Майка ми не може да е ползвател на колата, защото не е правоспособен водач (поне така мисли тази служителка, дето ме върна). Ако адресно се регистрирам, трябва да се мъкна там и за гласуване и всякакви подобни неудобство, като таксите за входа, които ще трябва да плащам са най-малкия проблем.
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

              Засега в БГ кола можеш да имаш и без СУМПС. Не е ясно до кога ще е така, но все още може. Само трябва ползвателят да е вписан в големия талон. Това го правят КАТ, не общината.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                Майка ми не може да е ползвател на колата, защото не е правоспособен водач (поне така мисли тази служителка, дето ме върна). Ако адресно се регистрирам, трябва да се мъкна там и за гласуване и всякакви подобни неудобство, като таксите за входа, които ще трябва да плащам са най-малкия проблем.
                Ама ти я впиши в талона на колата като ползвател. В КАТ. И тогава тая служителка да духа супата.
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  Засега в БГ кола можеш да имаш и без СУМПС. Не е ясно до кога ще е така, но все още може. Само трябва ползвателят да е вписан в големия талон. Това го правят КАТ, не общината.
                  Миналата тодина купихме кола и на жената като вписахме за собственик тъщата , а тя няма книжка , но в КАТ София не са искали в талона да се вписва ползвател и съответно такъв не е вписан !

                  Коментар


                  • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                    Миналата тодина купихме кола и на жената като вписахме за собственик тъщата , а тя няма книжка , но в КАТ София ...
                    От кредитори укривате колата нЯщУ, а?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      Ама ти я впиши в талона на колата като ползвател. В КАТ. И тогава тая служителка да духа супата.
                      Благодаря за идеята!
                      По смисъла на КЗ "пътник" и "ползвател" не е едно и също, но ще поразровя общинските и катаджийските наредби да попрочета как стоят нещата там.
                      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                      Коментар


                      • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                        Ако чак толкова можеш да ѝ я дариш.

                        ПП още чакам да чуя къде съм говорил глупости? Инсинуациите на Гагич за някво зареждане дори няма да коментирам.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Ако чак толкова можеш да ѝ я дариш.

                          ПП още чакам да чуя къде съм говорил глупости? Инсинуациите на Гагич за някво зареждане дори няма да коментирам.
                          Какви инсинуациЙ? Ти кажи първо какво значи "лепенка за площад "Славейков"", щото попада баш между две подзони на "Синя зона" и такова животно - лепенка / стикер / винетка за площада - НЯМА. Има пропуски за зареждане на сергиите с книги там.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            От кредитори укривате колата нЯщУ, а?
                            За половината данък и безплатна винетка иде реч !

                            Сиромах човек съм ! Немам пари за нова кола !

                            Коментар


                            • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                              18 страници мрънкане, ама за протест и домати - ни дума ни вопъл! Събират пари като тия за бързите кредити, и плащате и се радвате...
                              https://bultimes.com/13-%d0%b3%d0%be...7%d0%bd%d0%b8/

                              Коментар


                              • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                                За половината данък и безплатна винетка иде реч !
                                Ясноооо. МУшеник до мУшеника мила майно льо, па се чудим що още пари скубят със зони, републиканска винетка, по-скъпа от швейцарската + бъдещи тол такси заедно и едновременно с нея. Още мноооооого ще има да поскъпват тези "услуги".
                                Абе, как мое тъй тъз убщинъ да дискриминира инвалидите бре? Или не ги дискриминира? Как стоЙ вАпроса с постоянно кесене в зоните с коли на името на инвалиди - там "Бентлита", "Кайени" и други типични инвалидовози?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X