Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    А мен пък ме кефи. Просто, още едно улеснение. Какво не ви харесва...
    HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      Ужаст! За да си купиш бензин, трябва да търсиш на м@йната си обект, където го продават.

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
        А мен пък ме кефи. Просто, още едно улеснение. Какво не ви харесва...
        Щото не ти се е случвало да ти спре тока на телефона докато се чудиш как да си платиш на общинския паркинг по обяд докато служителя някъде, съвсем нормално, почива.

        bokomo, без бензин не си нарушител.

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Ужаст! За да си купиш бензин, трябва да търсиш на м@йната си обект, където го продават. Добре че го няма онлайн.

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
            Щото не ти се е случвало да ти спре тока на телефона докато се чудиш как да си платиш на общинския паркинг по обяд докато служителя някъде, съвсем нормално, почива.

            bokomo, без бензин не си нарушител.
            Това, естествено, няма как да ми се случи. Ама това си е частен случай, де...
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
              Щото не ти се е случвало да ти спре тока на телефона докато се чудиш как да си платиш на общинския паркинг по обяд докато служителя някъде, съвсем нормално, почива.

              bokomo, без бензин не си нарушител.

              Без бензин трудно ще станеш нарушител за липсваща винетка.

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                Без бензин трудно ще станеш нарушител за липсваща винетка.
                Нямам идея защо вкара бензина в разговора, ма ако посред нощ се събудя и реша да тръгна за нЕкъде, има... хм, колко хиляди бензиностанции? И на колко от тях мога да си платя в брой правото да ползвам пътя? Щото докато бяха хартиени имаше тук-там, сега не е баш толкова просто.

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  Винетки плащам 1 път в годината. Не мисля, че е някаква драма. Даже въобще. А с новата система мога да си ги плащам даже докато си пия виното и си хапвам хубави домашни мезета...
                  HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    Ако имаше опция да ти доставят винетката до 15 минути с дрон, пак щеше да има недоволни и да се измисли някаква абсурдна ситуация, при която това причинява неистови неудобства.

                    Наистина не мога да разбера тази носталгия към скапаната хартиена винетка. Последната винетка си я купих от поща, голям майтап. Опашка 3 човека на гишето, поне 20 минути висене, лелята затвори гишето, отиде до някъде и се върна с плик с винетки и плик с пари, преброи винетките, отвори гишето, поиска да и напиша номер на колата на хартия, извади една винетка и почна да пише нещо в някаква мазна тетрадка, взе ми парите, парите в плика не ставаха да ми върне, пуфтя, затвори гишето, отиде да разваля някъде, върна се, оправя парите в плика, пуфтя, пак брои винетките, дописа нещо в тетрадката, чукна бон, даде ми винетката. Алилуя. Сумарно: път до поща, опашка, пуфтене, продаване, писане и път обратно - някъде около час време. След месец-два ми изтича винетката на личната кола. Ще видя за колко време ще успея да свърша същата работа.

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      ...
                      Наистина не мога да разбера тази носталгия към скапаната хартиена винетка.
                      Хартиената я ползва половин село и покрай нея има още куп дребни далаверки за мнооооого хора (фалшификатори, контролни органи, чиновници и тн..).

                      Електронната не може. Там далаверата е само една, само за най-големите риби.

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                        Щото не ти се е случвало да ти спре тока на телефона докато се чудиш как да си платиш на общинския паркинг по обяд докато служителя някъде, съвсем нормално, почива.

                        bokomo, без бензин не си нарушител.
                        Щото няма как да ми се случи, поне докато в колата има някакъв ток.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Хартиената я ползва половин село и покрай нея има още куп дребни далаверки за мнооооого хора (фалшификатори, контролни органи, чиновници и тн..).

                          Електронната не може. Там далаверата е само една, само за най-големите риби.

                          Хм, май наистина там е проблемът...
                          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                            Хм, май наистина там е проблемът...
                            Ми не, просто мразя да съм зависим от ток, телефон, банка, пластмаса или какво да е копче. Другото е лесно предвидимо.

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              Някой от защитниците на хартиените винетки, пробвал ли е средата на октомври да купи месечна винетка за камион...
                              Не виждам по какъв начин електронните ще свършат и ще ми се налага в такъв случай да си купувам или дневна или годишна.
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                Никаква хартиена не защитавам, просто искам да мога да си платя на коя да е "лафка" или денонощен магазин с пари в брой, не с виртуални.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X