Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Срочна гражданска?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Срочна гражданска?

    Опищяха орталъка със съобщения за окончателно приетата най-сетне срочна гражданска, но никъде не мога да намеря онлайн такова чудо? Някой да знае каква ще е цената за мотора от подписа за 6 месеца например /за година е 100 лева/?
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

  • #2
    От: Срочна гражданска?

    Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
    Опищяха орталъка със съобщения за окончателно приетата най-сетне срочна гражданска, но никъде не мога да намеря онлайн такова чудо? Някой да знае каква ще е цената за 6 месеца например /за година е 100 лева/?
    Сигурно 80.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Срочна гражданска?

      Следя "компаниите" с интерес, ама май ще е по-далавера да си караме по старата схема: на четири вноски, като по желание леко изпуснем плащането на последната...
      До сега никъде никой не е дал цена за "срочна"...
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #4
        От: Срочна гражданска?

        Мисля че остана за другата година.

        Коментар


        • #5
          От: Срочна гражданска?

          Както Ясен каза от 2018-а
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #6
            От: Срочна гражданска?

            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
            Следя "компаниите" с интерес, ама май ще е по-далавера да си караме по старата схема: на четири вноски, като по желание леко изпуснем плащането на последната...
            До сега никъде никой не е дал цена за "срочна"...
            При някои компании има възможност на три вноски, като пак може да пропуснеш последната.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Срочна гражданска?

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              При някои компании има възможност на три вноски, като пак може да пропуснеш последната.
              Знам, но се оставя хубаво време за каране без ГО, което си е кофти...
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #8
                От: Срочна гражданска?

                И като разликата за година и за 6 месеца излезе 30-на лева какъв е смисъла да се прави срочна? Всички дето караме мотори знаем колко излиза една разходка. Нали? Щото годишната застраховка на мотора може и да излезе под 100 лева.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: Срочна гражданска?

                  Вчера поднових гражданската за мотора в SDI и попитах какво е положението със срочните застраховки, отговориха ми, че не ги предлагат всички и са много скъпи?! Настоях за конкретни числа и се оказа, че 9 месечна застраховка /6 ми се вижда малко/ е 176 лева при едни, докато годишната е 100 лева при други! Е познайте коя си направих!
                  Honda XL600LM, 1987
                  Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                  Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                  Коментар


                  • #10
                    От: Срочна гражданска?

                    Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                    Вчера поднових гражданската за мотора в SDI и попитах какво е положението със срочните застраховки, отговориха ми, че не ги предлагат всички и са много скъпи?! Настоях за конкретни числа и се оказа, че 9 месечна застраховка /6 ми се вижда малко/ е 176 лева при едни, докато годишната е 100 лева при други! Е познайте коя си направих!
                    Веднага познавам: Годишна на 4 вноски, от които е нужно да платиш само 3?
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • #11
                      От: Срочна гражданска?

                      Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                      Веднага познавам: Годишна на 4 вноски, от които е нужно да платиш само 3?
                      Малко ме надцени! Не практикувам масовия тарикатлък с вноските, а си платих годишната на момента. Сега гледам миналата година е била 76 лева - това си е над 30% увеличение! Явно организираните протести дадоха резултат, само че в обратна посока!
                      Honda XL600LM, 1987
                      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                      Коментар


                      • #12
                        От: Срочна гражданска?

                        Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                        Вчера поднових гражданската за мотора в SDI и попитах какво е положението със срочните застраховки, отговориха ми, че не ги предлагат всички и са много скъпи?! Настоях за конкретни числа и се оказа, че 9 месечна застраховка /6 ми се вижда малко/ е 176 лева при едни, докато годишната е 100 лева при други! Е познайте коя си направих!
                        Без да съм лично проверил , ма май няма грешка...
                        Всички дигнаха цените.
                        Не всички правят срочна гражданска.
                        Тия които правят с най дебелите цени е за 70 процента от цената.
                        Да ви е честито.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Срочна гражданска?

                          Аз направих наскоро за 80 и някой лев. Годишна, от която мога да платя за 6 месеца, 9 и тн. Ако има нужда.
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • #14
                            От: Срочна гражданска?

                            Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                            Малко ме надцени! Не практикувам масовия тарикатлък с вноските, а си платих годишната на момента. Сега гледам миналата година е била 76 лева - това си е над 30% увеличение! Явно организираните протести дадоха резултат, само че в обратна посока!
                            Не се срамувам да си плащам това, което ползвам. Ако цента беше миналогодишна или "срочната" предлагаше някаква истинска алтернатива, щях да го играя "съвестен" платец...
                            То тогава съм по схемата "пито-платено".

                            П.П. Бяха пратили "честитка" за един стар кенеф, че е "отписан служебно" заради неплатена ГО... с настойчиво подканяне да му платя, иначе... И аз пък на другия ден отидох и го бракувах.. и ми стана едно хубаво...
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #15
                              От: Срочна гражданска?

                              Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                              ... организираните протести дадоха резултат, само че в обратна посока!
                              Преди да участваш в организирани протести, провери кой ги е организирал

                              Впрочем така стана и с цените на бензина, хем там беше очевидно.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X