Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странна случка със спиид камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Странна случка със спиид камера

    Интересен казус. Но мисля, че има толеранс от 10 км/ч. Дори и 5 км/ч да е, то камерата е снимала номера на джипа. Тоест е снимала преди да те приближи толкова, че да си скрие номера. В противен случай не били те побутнал? Не вярвам да може, да спре от 70 км/ч до 60 км/ч за пет метра с такава прецизност, че да не те удари или да не изостане. При второто пак ще му се вижда номера.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #17
      От: Странна случка със спиид камера

      Бил съм в ситуацията на "джипа".Карам с чувствително по-висока скорост и настигам друг автомобил.В съседна лента.Камерата беше на автомобил."Светна" ни.Честитка не получих този път.За другия автомобил, естествено не знам развитието.Според мен се притесняваш излишно.
      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
      0887/осемпет 66 4осем

      Коментар


      • #18
        От: Странна случка със спиид камера

        Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
        .Според мен се притесняваш излишно.
        Не бе , не се притеснявам .
        Проблема е решен преди да си появи , изначално , както ме е учил дядо ми.
        Колата е на някакъв инвалид , неоткриваем.
        Но сентенцията "Удри Шаро , таа кучка не е наша " не е моя . Не я е и припознавам. Да обяснявам ли защо?
        Уморените коне не ги убиват , нали ??

        Коментар


        • #19
          От: Странна случка със спиид камера

          auto_marin е "затворил" темата. Благодаря.

          Коментар


          • #20
            От: Странна случка със спиид камера

            Имайте впредвид, че честитките идват след няколко месеца, а не веднага.
            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
            http://www.facebook.com/JeepBG
            LZ1GGC

            Коментар


            • #21
              От: Странна случка със спиид камера

              Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
              Спиид камерите правят две снимки с цел ако са заснети два обекта да е ясно какво се случва ,така че ако не си превишил нямаш грижи...
              Спийд камерите правят "клип". Т.е. серия от снимки. Даже водача се вижда перфектно ако снима в режим "приближаване".
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #22
                От: Странна случка със спиид камера

                Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                Накратко ..светна ме вчера.
                Враца - изхода за София.
                Ограничение 60. Аз карах с 59 , стандартни гуми според книжката , демек спазвам ограничението.
                Ако си говорим за камерата на Ромпетрол-а, посока Мездра - там ограничението май си е 90 км/ч. 60 км/ч е в платното посока Враца, защото има някакви складове след бензиностанцията, но камерата мисля, че снима само в платното посока Мездра.

                Според тази статия - също е 90 км/ч ограничението там. И да понякога има бликове я от слънцето, я от лампите на станцията, и човек остава с впечатлението че е "щракнат". Мисля, няма за какво да се притесняваш.
                Последно редактирано от windwarrior; 22-04-14, 14:06. Причина: Правописна грешка
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #23
                  От: Странна случка със спиид камера

                  На нито един от двамата няма да изпратят честитка. При такива спорни ситуации, снимките просто се трият.
                  LR Disco II 99 - TD5
                  www.lre-bulgaria.org

                  Коментар


                  • #24
                    От: Странна случка със спиид камера

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    Ако си говорим за камерата на Ромпетрол-а, посока Мездра - там ограничението май си е 90 км/ч. 60 км/ч е в платното посока Враца, защото има някакви складове след бензиностанцията, но камерата мисля, че снима само в платното посока Мездра.

                    Според тази статия - също е 90 км/ч ограничението там. И да понякога има бликове я от слънцето, я от лампите на станцията, и човек остава с впечатлението че е "щракнат". Мисля, няма за какво да се притесняваш.
                    +1
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X