Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шофьорски изпити през 15 години?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шофьорски изпити през 15 години?

    Няколко източника публикуваха информация, че СБА и браншовите организации предлагат българските шофьори да минават проверочен изпит на всеки 15 години.
    Очевидно не става дума за световно известен анализ, а за големи икономически интереси.
    Какво мислите за това?

    Информация, например, тук: http://skandalno.net/tag/%D1%88%D0%B...B8%D1%82%D0%B8

  • #2
    От: Шофьорски изпити през 15 години?

    Които си знае и е наред какъв е проблема ?Аз съм ЗА ,даже и по-често,не че това ще спре простотиите из пътищата но поне да ги намали .
    Grand Vitra ddis 2008
    SEAT Althea XL tsi 2010
    Mitsubishi Canter

    Коментар


    • #3
      От: Шофьорски изпити през 15 години?

      Да и аз съм за...........при условия ,че са безплатни, не ми струват нерви и са в удобно за мен време.А и да не забравя да не се налага подмяна на документи.А иначе това ми звучи като поредният кьорфишек.
      Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
      GSM +359 895 236 182

      А Rhf +

      Коментар


      • #4
        От: Шофьорски изпити през 15 години?

        Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
        при условия ,че са безплатни,
        Ти пък, защо ще го правят тогава?

        Коментар


        • #5
          От: Шофьорски изпити през 15 години?

          Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
          Да и аз съм за...........при условия ,че са безплатни, не ми струват нерви и са в удобно за мен време.А и да не забравя да не се налага подмяна на документи.А иначе това ми звучи като поредният кьорфишек.
          Че ако са безплатни за какво да го правят, а подмяната на документи, че и номера ако могат ще го направят ежегодно, само паре да събират.
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • #6
            От: Шофьорски изпити през 15 години?

            Още един начин за тупане на празен чувал...
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: Шофьорски изпити през 15 години?

              Аз се нареждам най отпред да карам без книжка ,както и да звучи това !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                От: Шофьорски изпити през 15 години?

                По логиката от този проект:
                1. Дипломите трябва да важат 15 години. След това - нов държавен изпит.
                2. Как може лекар с 30-годиен стаж да ме лекува? Вероятно е забравил всичко. Трябва и той на теория и практика.
                3. Кой ще изпитва изпитващите?

                И разбира се, всичко - за сметка на държавата. Ако не може да осигури адекватно обучение, трябва да поеме разноските.
                Колкото до кьорфишека, едва ли. Започнаха да огладняват фирмичките за подготовка и сега ще трябва да се измисли нов начин да ги храним. Каква е логиката да изпитваш човек с 2 или 3 нарушения за 15 години? Не ми е ясно. Всъщност, ясно е, че не им пука за безопасността, а за това как да вземат пари отнякъде. Предложение от "браншови организации" според мен е остър конфликт на интереси.
                Ако това мине, мога да обещая тук, че ще съм от първите, които ще задвижат процедура срещу тях пред съответните Европейски органи. Ако го внесат други - ще скоча за търговия с влияние. Не се шегувам, съвсем сериозно го казвам.
                Последно редактирано от Еmil; 10-10-13, 19:01.

                Коментар


                • #9
                  От: Шофьорски изпити през 15 години?

                  Всички шофьори- първа категория труд. ,,Пенсиониране'' на 45 . Освен водачите на по-луксозни возила-там според комфорта (дълбочината на кесията ), втора, трета категория...
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #10
                    От: Шофьорски изпити през 15 години?

                    Това за мен е поредната простотия

                    Коментар


                    • #11
                      От: Шофьорски изпити през 15 години?

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      Всички шофьори- първа категория труд. ,,Пенсиониране'' на 45 . Освен водачите на по-луксозни возила-там според комфорта (дълбочината на кесията ), втора, трета категория...
                      То доста ще трябва да се пенсионират като пилоти кат ги гледам как карат
                      Grand Vitra ddis 2008
                      SEAT Althea XL tsi 2010
                      Mitsubishi Canter

                      Коментар


                      • #12
                        От: Шофьорски изпити през 15 години?

                        Книжката кола не кара Така, че е безсмислено и все пак няма да е лошо, но при положение, че е безплатно
                        К***а, сервитьор и Шофьор не се става, а е по рождение
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • #13
                          От: Шофьорски изпити през 15 години?

                          Баси глупостите! Разбирам по-честа проверка на здравословното състояние на по-възрастните шофьори! Ама това в заглавието на темата си е върховна глупост! Интересно има ли го някъде по света?
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #14
                            От: Шофьорски изпити през 15 години?

                            15 години са много.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #15
                              От: Шофьорски изпити през 15 години?

                              То ,по тая логика ,че технологиите бързо напредват,означава ,че българските граждани на всеки 15години ще трябва да се явяват на изпит по житейска компетентност.А тия ,които не си вземат изпитите ще ги пращат в Белене или Скравена да ги ядат прасетата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X