Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Войната по пътищата-истинска битка

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Войната по пътищата-истинска битка

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    ...Какво му пречи на джипа да включи задна, па после наляво надясно, напред назад, да ги донамачка докато спрат да шават?! Все пак джип кара, не некоя малолитражка!
    Нищо освен перспективата да се озове в Райкърс Айлънд за следващите 25 до 60 години. И детето на задната седалка. И увереността/надеждата че може да се справи с тия дето се правят на мъже без да се прави на мъж.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #32
      От: Войната по пътищата-истинска битка

      Първоначално публикуван от nigell Преглед на мнение
      Бих намалил и ги пропуснал да минат.

      п.п. И освен че са АМЕРИКАНСКИ мотористи сигурно и всичките на АМЕРИКАНСКИ говорят?

      п.п.п. Монетата винаги има две страни...

      п х 4. Апък ако беше с хамър Н1 и отгоре имаше М2 ли, как там се наричаше картечницата...

      5п. Няма как да сме обективни без да знаем кой на кого какво е казал, показал и т.н. (определено имаше предистория преди засичането). В крайна сметка всички постъпват по най-тъпия начин, или пък им е толкова акъла, ама няма как да го знаем... Shit happens както викат АМЕРИКАНЦИТЕ...
      Хич,даже,не е сигурно,че говорят американски! 85 милиона говорят испански,да не говорим за китайци,негри,араби,руснаци....
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • #33
        От: Войната по пътищата-истинска битка

        Ми що тръгна тогава да гази? Да си беше слезнал от колата още като бутна първия, да се извинява, да се напика в гащите ако трябва..... току виж минал с един два шамара! А той ритна осарника па свали гащите и се огъзи насреща му! Тъпичко някак си и нелогично!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #34
          От: Войната по пътищата-истинска битка

          Първоначално публикуван от nigell Преглед на мнение

          5п. Няма как да сме обективни без да знаем кой на кого какво е казал, показал и т.н. (определено имаше предистория преди засичането). В крайна сметка всички постъпват по най-тъпия начин, или пък им е толкова акъла, ама няма как да го знаем... Shit happens както викат АМЕРИКАНЦИТЕ...
          Както се казва,от нищо-нещо...И така стават повечето убийства...Представям си ,как човека е размахвал средни пръсти на n-стотин моториста,в присъствието на жена си и малките си деца...Но и не обвинявам Всичките мотористи.Не всички могат да видят какво се е случило.Достатъчно е един да викне ,,ГАЗЯТ НАШИТЕ '' и ...
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #35
            От: Войната по пътищата-истинска битка

            Човека КОЖА СПАСЯВА,колега,не трепе за кеф!
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • #36
              От: Войната по пътищата-истинска битка

              Пичове преди да оправите Америката, хайде си оправете разбиранията, негър не е националност а цвят на кожата, негри има българи, руснаци, турци, гамбийци, шведи, германци и много французи, вижте им дори националния отбор ) и да и в Англия има "малко" аз също имам кръвни роднини негри, да не съм африканец!

              Няма значние какви са били мотористите, важното е, че са нагли, агресивни и тъпи и човек с детенце и жена в колата срещу тумба такива, ако ще и зомбита да са малко ги е мачкал, сега трябва и полицията да им насоли празните канчета, щото и са късметлии, че не е било тексас и онзи не ги е запукал с много олово!

              Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
              Хич,даже,не е сигурно,че говорят американски! 85 милиона говорят испански,да не говорим за китайци,негри,араби,руснаци....
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #37
                От: Войната по пътищата-истинска битка

                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                Както се казва,от нищо-нещо...И така стават повечето убийства...Представям си ,как човека е размахвал средни пръсти на n-стотин моториста,в присъствието на жена си и малките си деца...Но и не обвинявам Всичките мотористи.Не всички могат да видят какво се е случило.Достатъчно е един да викне ,,ГАЗЯТ НАШИТЕ '' и ...
                Аз си представям как моторите минават на милиметри от него и на учудената му физиономия отговаря един супер хиро със спирачки пред джипа.На метър.Другите веднага спират и триумфално слизат от"байк"-овете...
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Войната по пътищата-истинска битка

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  Пичове преди да оправите Америката, хайде си оправете разбиранията, негър не е националност а цвят на кожата, негри има българи, руснаци, турци, гамбийци, шведи, германци и много французи, вижте им дори националния отбор ) и да и в Англия има "малко" аз също имам кръвни роднини негри, да не съм африканец!

                  Няма значние какви са били мотористите, важното е, че са нагли, агресивни и тъпи и човек с детенце и жена в колата срещу тумба такива, ако ще и зомбита да са малко ги е мачкал, сега трябва и полицията да им насоли празните канчета, щото и са късметлии, че не е било тексас и онзи не ги е запукал с много олово!
                  Какви кръвни роднини имаш?!? Извинявай,приятелю Ама ти в Англия ли живееш?
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Войната по пътищата-истинска битка

                    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                    Аз си представям как моторите минават на милиметри от него и на учудената му физиономия отговаря един супер хиро със спирачки пред джипа.На метър.Другите веднага спират и триумфално слизат от"байк"-овете...
                    Уффф, те мотористите ядат деца за закуска, най-вкусни са "жълтите" в Рейндж Ровъри... Ако беше отстъпил още в началото нищо нямаше да се случи и въобще нямаше да го забележат... Кой крив, кой прав и кой къде и как има право или пък може да кара по закон си е съвсем отделна тема. Единственият му правилен ход беше десен мигач, намаляване, "прибиране" в дясната лента и пропускане на "глутницата". Даже и като попадна сред тях, един жест в смисъла, на ОК, мир, споко, няма проблем и т.н. и нещата приключват. Да се пълчиш на 30-40 моториста, още повече ако си с жената и децата не виждам как може да е разумно, даже и да си прав. Още повече да ги блъскаш, газиш и бягаш.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Войната по пътищата-истинска битка

                      Първоначално публикуван от nigell Преглед на мнение
                      ...Ако беше... ... ...един жест в смисъла... ... ...Да се пълчиш на 30-40 моториста, още повече ако си с жената и децата не виждам как може да е разумно, даже и да си прав. Още повече да ги блъскаш, газиш и бягаш.
                      При положение че имаме свидетел от мястото на събитието, който последователно се е телепортирал от джипа до мотористите и обратно за да запази цялостна картина на протичащите събития - нямам друг избор освен да увековеча темата в този и обяснителен и изчерпателен вид. Грехота ще е този точен и остър като бръснач анализ да се размие в по-нататъшни сиви предположения и догадки.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X